RAT - EAG VS PDP

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
mi smo slo 16 osvojili sa plemenom kojeg smo organizovali na fejsu cjeli nam se svijet smijao igrali smo tačno tako kao šta ovdje igra eag bilo me stid i prestao sam igrat kad sam vidio da če tako loše pleme pobjedit
tako da i nije uvjek da treba bit dobro pleme mi smo bili skroz loši
samo smo vukli političke poteze koji nisu nijedan rat donjeli ni ništa samo smo čekali i hapali sela koja su druga plemena čistila i iz ratova drugih smo se okoristili uvjek
sad če eag igrači pričat svašta al oni koji su igrali tamo znaju da je bilo točno tako
ja ja isto kao što ste i hr22 osvojili 'fer i pošteno' pa je bilo kao većina plemena slovenaca bilo ih stid sramota bla bla, a svi nastavili igrat za 200pba :D
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Adine podvuci jednu stvar ;)
Ti imaš prioritet na 24, koji nisi počeo? A imaš prioritet jer si na hr25 ispušio, jer si na hr26 ispušio, i log da moraš nešto igrati pa se izvlačiš tamo..

nadam se da ce Pamy i ekipa da te i tamo rr, onda prioritetno mozes da nam ga popušiš :)
Kakve veze ima sto ga nisam poceo ? jel to svijet ne moze biti prioritet osim ako ga pocnes ispocetka,igram vec vise od 2 mjeseca,i posvecen sam tamo.
Nadam se i ja da ce tebe gamma restartovat,pa da ti hr25 budi jedini osvojeni svijet u ovih 20 godina,jer si na svakome ispusio,nisam jedini :*
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
ja ja isto kao što ste i hr22 osvojili 'fer i pošteno' pa je bilo kao većina plemena slovenaca bilo ih stid sramota bla bla, a svi nastavili igrat za 200pba :D

pa jesu nastavili šta bi drugo radili jel uvjek ti to van vadiš kad te malo počešljam po mozgu i dadnem ti mislit :):):)

a i vi ovdje en igrate pošteno niste prekinuli NAP al ste na sve druge načine muljali i gurali se na kontinent gdje je PDP čistio i ratovao samo ste se uvukli i smetanu pokupili al nema veze ako tako igrate baš me zanima šta čete u ratu napravit
ima vas više nego kineza al sad če vam polako sfalit FREE sela
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Bgm nisam :D
pročačkaj bolje ba svijetove, recimo ba5.. ;)

Pozdrav i šuti , i sad pisi o hr24 ova dva foruma nesto ne mozes haha
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Trazi tw stats na ba '' WomaniZer '' (Emir, Dino, Osman )
Ili pitaš Josipa imas ga na hr25 u mom plemenu ;)
To je bio prvi pad i prvo osvajanje ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pa jesu nastavili šta bi drugo radili jel uvjek ti to van vadiš kad te malo počešljam po mozgu i dadnem ti mislit :):):)

a i vi ovdje en igrate pošteno niste prekinuli NAP al ste na sve druge načine muljali i gurali se na kontinent gdje je PDP čistio i ratovao samo ste se uvukli i smetanu pokupili al nema veze ako tako igrate baš me zanima šta čete u ratu napravit
ima vas više nego kineza al sad če vam polako sfalit FREE sela
aha
Mogu li se i ja posvađat sa nekime? :D
aha
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ti si bot zato sto...hmm, zato sto...Ne znas i i igrat i bot si i bas te ne volim
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Aplauz, aplauz, aplauz. Aplauz. Od dana kad je pao dogovor za rat, pao je i dogovor za takozvana 'uvaljivanja'. Protivnicki igrac ne smije se uvaliti/noblati selo koje se nalazi okruzeno protivnickim selima. Svi znamo da je Dagger vas igrac, ne pravite se majmuni molim lijepo. Insinuiram citavo vrijeme fer i kako treba igru, rat nije jos ni poceo, a vec ste poceli prljavo igrat.... Na vas obraz...
 

DeletedUser

Guest
Dugo me nije bilo tu ali uvijek iste face vidim tu i uvijek iste gluposti :oops:


Javljaju se spijuni sa nekih svijetova ali dobro... :cool:


Kao sto kaze kodi "Ko o cemu ku... o postenju" :D

<3 <3 <3
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ne vadi se dijete drago džaba, i ne prosipaj meni šuplju. Hvala bogu nisam glup ko nikname ;)

Opušteno. Naravno, uvijek prozvani dođe da se pere, što si sad i ti uradio, tako da lp, i ugodnu igru želimo, svežite se, radi turbulencije :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
hahahahhahahahhah dobar ti je fazon doći tako i usmjeravat riječi :D

Ne znam samo šta sam radio na 23ici, spavo
 

DeletedUser

Guest
Ja sam tu samo da bi se zezao igati ne znam tako da sta mi drugo preostaje o_O

A sto se tice fazona imam brate argumenata silu vjeruj cak kada su neki i molili za neke ulaske u pleme ali kazem tu sam da se zezam malo :p
 

DeletedUser

Guest
Ja sam tu samo da bi se zezao igati ne znam tako da sta mi drugo preostaje o_O

A sto se tice fazona imam brate argumenata silu vjeruj cak kada su neki i molili za neke ulaske u plemena ali kazem tu sam da se zezam malo :p


Ne znam sto se ti pronalazis ti si dobar igralec :cool:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma ne pronalazim se, nego sam tu u to vrijeme, i skupljam komentare malo :p
 
Top