RAT - EAG VS PDP

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pjana mozes slobodno da odskakućes sa ovog foruma....
Nisi bio tu kad sam te noblao, steta.

Jesil ono Adine ispusio od mene gdje god si igrao a ja bio u protivnickom plemenu. Niste relevantni obojica, suplji ko sir oca mi. Pozdravi od pjane, evo dere se vino a kod vas?
 

TryHard

Member
Reaction score
19
plasim se, ev sve mi trne ona stvar...
i da usput kazem... Volim ja nervozne Milfare :D

Ma šta voliš dijete božje. 98 godište i on da milfare spominje. Pa da stavimo ženu ispred tebe, ti ne bi znao šta sa njom :D
De nemoj tipkat više ovdje nego vračaju tu ruku u gaće i igraj se sa svojim malim kopljanikom.


(') I evo ovo je pojednostavljena skica kako ženski spolni organ izgleda, znam da te oduvijek zanimalo :)
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Gledam i ne virujem. Par igraca vrijedaju stariju osobu i to zenskog spola. A mogli bi vam mater bit stamotno i jadno. Pitan se kakvi ste kao ljudi inace pardon kakve ste djeca inace.

EAG je uvidilida svako jutro gube sela svakim danom sve manje ih imaju pa su malo poceli prljavi da budu. Toliko su jadni da moraju prenoblavat selo koje nije uopce u plemenu EAG i to tajmirano prenoblavat sramite se "igracine". Odakle vam info za draskov HT jutros? Naravno mi budale isto pa ne svacamo da vi kjedino tako i znate igrat izvinite . Sramite se glumite neke igrace a umjesto da stvarno pokazete da znate igrat pojedinici vi ovo radite pa to vam stvarno nije potrebno jer u eagelsima ima jebenih imena ali ocito protiv pa jeva nemozu drugacije.

Bad kid vim je digao statistiku jer je bio vas a koji wilmen nas ? Pa boki je kucao plemke na niega o cemu baljezgate ????

0 ukupno postedio sam zivce ne pisui tu dugo ali kad vidim bezobrazluk vrijedanja starijih osoba onda mi puknu zivci do kraja.

Sretno sa 1000spijuna koje imate.

Na kraju se brohe mrtvi a kako stvari stoje mi cemo ih brojat.

Dagger/max/him

One love PDP
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Gledam i ne virujem. Par igraca vrijedaju stariju osobu i to zenskog spola. A mogli bi vam mater bit stamotno i jadno. Pitan se kakvi ste kao ljudi inace pardon kakve ste djeca inace.

EAG je uvidilida svako jutro gube sela svakim danom sve manje ih imaju pa su malo poceli prljavi da budu. Toliko su jadni da moraju prenoblavat selo koje nije uopce u plemenu EAG i to tajmirano prenoblavat sramite se "igracine". Odakle vam info za draskov HT jutros? Naravno mi budale isto pa ne svacamo da vi kjedino tako i znate igrat izvinite . Sramite se glumite neke igrace a umjesto da stvarno pokazete da znate igrat pojedinici vi ovo radite pa to vam stvarno nije potrebno jer u eagelsima ima jebenih imena ali ocito protiv pa jeva nemozu drugacije.

Bad kid vim je digao statistiku jer je bio vas a koji wilmen nas ? Pa boki je kucao plemke na niega o cemu baljezgate ????

0 ukupno postedio sam zivce ne pisui tu dugo ali kad vidim bezobrazluk vrijedanja starijih osoba onda mi puknu zivci do kraja.

Sretno sa 1000spijuna koje imate.

Na kraju se brohe mrtvi a kako stvari stoje mi cemo ih brojat.

Dagger/max/him

One love PDP
Ja cu ti samo reci jedno, kolicina ljudske gluposti tezi ka beskonacno.
A ovo oko prenoblavanja sela, nek ti odgovori Sasa Budisa, necu ja. De udji i ti malo na svoj racun da ti noblamo koje selo, izbaci maxa, nije realan.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Tog istog antiziona kojeg spominjes u vezi draskovog ht-a je isti igrac kojeg je gamma zicao za deff u vrijeme dok je noblao jos,tako da kad ne znas situaciju ne pricaj,vi ste sveti svi nemate spijune i slicno,kome ti maglu prodajes kralju?
 

DeletedUser

Guest
sve spijune treba nabit na kopljanika to su gey-evi ne igraci
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Gledam i ne virujem. Par igraca vrijedaju stariju osobu i to zenskog spola. A mogli bi vam mater bit stamotno i jadno. Pitan se kakvi ste kao ljudi inace pardon kakve ste djeca inace.

EAG je uvidilida svako jutro gube sela svakim danom sve manje ih imaju pa su malo poceli prljavi da budu. Toliko su jadni da moraju prenoblavat selo koje nije uopce u plemenu EAG i to tajmirano prenoblavat sramite se "igracine". Odakle vam info za draskov HT jutros? Naravno mi budale isto pa ne svacamo da vi kjedino tako i znate igrat izvinite . Sramite se glumite neke igrace a umjesto da stvarno pokazete da znate igrat pojedinici vi ovo radite pa to vam stvarno nije potrebno jer u eagelsima ima jebenih imena ali ocito protiv pa jeva nemozu drugacije.

Bad kid vim je digao statistiku jer je bio vas a koji wilmen nas ? Pa boki je kucao plemke na niega o cemu baljezgate ????

0 ukupno postedio sam zivce ne pisui tu dugo ali kad vidim bezobrazluk vrijedanja starijih osoba onda mi puknu zivci do kraja.

Sretno sa 1000spijuna koje imate.

Na kraju se brohe mrtvi a kako stvari stoje mi cemo ih brojat.

Dagger/max/him

One love PDP
de nemoj me, imam ubodnu ranu :(
uzela mi treba naka prvenstvo prolaza
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Al najjace dagger da pise "one love pdp", uzorali ih ljudi i sad bajg on nesto :D
 
Top