Spam

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
već par dana čitam svakakve gluposti ali danas ste nenadmašni....
kopirano sa foruma troye razgovor u kojem oni komentiraju kako nisu u savezu sa -sb- i vi ste iz toga izvukli zaključak da jesmo u savezu:zid:

nešto slično je uspio samo scapa sa svojim zaključkom da su ravka i belay koji nemaju(nisu imali) nikakve veze sa administracijom sv7 radili nešto u našu korist upravo na sv7 i naravno njegov grandiozan zaključak da su oni zaslužni za banove u vril plemenu i to nakon što su otišli iz plemenahr tima:zid:-stvarno zanimljiva logika
naravno svima je jasno da je scapa imao diplomaciju i sa vril-om,ali pustimo sad to nek on nastavlja optuživat -sb- za svoj poraz koji je odavno sportski primio hahahaha


i da; što se tiče diplomacije:alr,shine,shark,dl,sp,ctrl,ctrl-a,qp,mh,-sb-,beer,moh,wbh svi skupa se možete sakrit prema sas1-10,vrillllll koaliciji:hmm:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Rubo posto svi znamo da nema smisla stobom raspravljat, evo ispricat cu ti jednu anegdotu umjesto toga. U mistu odakle mi je pradid bio je covjek koji je non stop lagao, izmisljao price, ulazio u rasprave sa rijecima koje nisu imale veze sa zdravom logikom i da neduljim nakon nekog vremena mnoge je naivne prevario, a mog pradjeda nikad nije. I sad dođe susjed mome pradidu i kaže, Mate tebe on nikad nije uspio prevariti kako to?

E moj Ivane, nemoze on mene prevarit, on nije ni zinuo ja mu vec nevjerujem. :eek:ok:
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Nisi više siguran za minia...



I taj smajlic na kraju govori sve...


Nisam siguran zato sto jedan igrac je bio ne znam jel imao pleme ili je bio u troji zbog toga govorim....
Dovoljno govori smajli na kraju koliko su se primali na prijetnje igraca deset u pola sa lukom
Iako taj nas igrac nije imao ni cin skrivenog foruma toliko o tome
:predaja:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
kad smo vec kod toga ko koga deffa i odkud i ja se pitam odkud shinu a pogotovo ALR vise Baklji nego selo?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Btw kad smo kod toga ko koga deffa, otkud sb-u toliko baklji da oko svakog mog sela prvih 12 vaših sela ima baklju, a sami igrate uz pokoji nap i savez i moraliste i tako to :festa:
 

DeletedUser

Guest
već par dana čitam svakakve gluposti ali danas ste nenadmašni....
kopirano sa foruma troye razgovor u kojem oni komentiraju kako nisu u savezu sa -sb- i vi ste iz toga izvukli zaključak da jesmo u savezu:zid:

ja koliko vidim iz toga razgovora..je da se i oni cude kao i ostalo pola servera , zasto trebaju defati SB a nemaju savez .....ali eto vi nemate savez pa nemate ali imate njihov deff ...ali dobro ..od viska glava ne boli ...
vise ih nema pa :pivo:za ekipu koja se raspa u cudenju :)
 

DeletedUser

Guest
Rubo posto svi znamo da nema smisla stobom raspravljat, evo ispricat cu ti jednu anegdotu umjesto toga. U mistu odakle mi je pradid bio je covjek koji je non stop lagao, izmisljao price, ulazio u rasprave sa rijecima koje nisu imale veze sa zdravom logikom i da neduljim nakon nekog vremena mnoge je naivne prevario, a mog pradjeda nikad nije. I sad dođe susjed mome pradidu i kaže, Mate tebe on nikad nije uspio prevariti kako to?

E moj Ivane, nemoze on mene prevarit, on nije ni zinuo ja mu vec nevjerujem. :eek:ok:

i mislio sam da ćeš se prepoznat kao jedan sa "logikom",a vidim osim logičnosti voliš i anegdotice,e pa o tome ja govorim....kad netko kaže "nemamo savez" ti čitaš "imamo savez"
evo lijepo je asterix to objasnio-pola servera se čudi,u biti cijeli server osim pojedinaca kao at koji samo izvuku zaključak i počmu se ponašat kao taj famozni čovjek koji stalno laže i sad pokušava naivnima prezentirat nekakav savez između troy i -sb- za koji ne znaju ni igrači troy ni igrači -sb- plemena....ugledaj se u pradidu at,izgleda mudar čovjek:eek:ok:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
omg+funny+animals+dog+1.jpg
 

scapa

Banned
Reaction score
0
već par dana čitam svakakve gluposti ali danas ste nenadmašni....
kopirano sa foruma troye razgovor u kojem oni komentiraju kako nisu u savezu sa -sb- i vi ste iz toga izvukli zaključak da jesmo u savezu:zid:

nešto slično je uspio samo scapa sa svojim zaključkom da su ravka i belay koji nemaju(nisu imali) nikakve veze sa administracijom sv7 radili nešto u našu korist upravo na sv7 i naravno njegov grandiozan zaključak da su oni zaslužni za banove u vril plemenu i to nakon što su otišli iz plemenahr tima:zid:-stvarno zanimljiva logika
naravno svima je jasno da je scapa imao diplomaciju i sa vril-om,ali pustimo sad to nek on nastavlja optuživat -sb- za svoj poraz koji je odavno sportski primio hahahaha


i da; što se tiče diplomacije:alr,shine,shark,dl,sp,ctrl,ctrl-a,qp,mh,-sb-,beer,moh,wbh svi skupa se možete sakrit prema sas1-10,vrillllll koaliciji:hmm:

...definitivno rubo ti se moras malo zapitati kako funkcionira tvoja logika,

lp.:zzz:
 

DeletedUser

Guest
WBH ima samo NAP sa SB tako da nema medjusobnog defanja, bar ne onog za koje ja znam jer su od mene povukli kad sam izasao ako su ista i imali. :D
 

DeletedUser

Guest
kako sam znao da će te nešto iskomentirat....nažalost ništa pametno

p.s. inače moja logika funkcionira tako da kad netko izjavi "zašto nismo u savezu?" ja zaključim da savez ne postoji:festa:
 
Status
Not open for further replies.
Top