Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Asim Serbezovski

Pjana hajmo u grad nadjemo neke cure, ovaj snijeg bacamo se u snijeg sa njima :p
napravimo snjeska pa imamo s njima odnos one se drze za bijelisa snjeska, a ono se sve otopi snijeg oko bijelica kad budemo imali odnos s njima joj romatnika jebote dan
 

DeletedUser

Guest
Jel znate koja je razlika izmedju BA servera i HR servera?
Razlika je : BEOWOLF

Dok sam ja htio gratis selo na ba serveru ma kakav multic !
Ruku na srce bio je govnar od admina ali kod njega multic ne moze proci jebote uvijek me uhvatio, i kad hocu gratis selo, moram naci nekog aktivnog debila ko fol da se spajamo u duall i onda ja njega sjebem, i onda mi deset dana spominje kevu, tetku, rodice i sve sto imam, poslije 10 dana RL prijetnje, i prezivis to sve i imas gratis grad ..

A ovdje na hr serveru, napravis sebi koliko hoces multica i noblas koliko hoces bez da te iko optuzi, e brate volio sam princip od BEO, sjecam se ja mjenjao IP adrese i doslo na red da noblam svoj grad i noblam ja njega kad meni ban, kazem ja pa de mi dokaz, kaze mi lik samo

Postovani noblali ste prazno selo, jos ste pisali susjedima poruke da ne diraju to selo jer ces ti noblati, ovdje je sve jasno, uzivaj.
Znaci covjek poruke pratio i nije ga niko mogao napraviti budalom, a ovdje lik ima 5 gradova svaki uzeo prazan i adminima nista nije sumnjivo, ajde stvarno ovdje se pocinju mnogi preseravati sa multicima.


Iz tvojih usta u bozje usi...
Daj boze da se nesto poduzme i na ovim hrvatskim jadnim serverima.. ovo je prestrasno i prejadno sta se danas sve radi na tim plemenima i kako se serveri osvajaju.. nije ni cudo da je svaki server sve manji broj igraca i sve manja zelja za igrati.. jos malo pa ce biti dovoljna 2 kontinenta posto su sada i 4 previse, malo stisnes sela i svi stanu na dva kontinenta.. toliko o tome..
Znam da je cilj igre zaraditi na njoj, al malo su pretjerali sta se sve moze sa tim premiumom.. nebi me cudilo da se uvede da das Pb i dobijes selo.. :ludilo:


Zivjeli multy racuni i PB ! :festa::festa:
 
Last edited by a moderator:

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Iz tvojih usta u bozje usi...
Daj boze da se nesto poduzme i na ovim hrvatskim jadnim serverima.. ovo je prestrasno i prejadno sta se danas sve radi na tim plemenima i kako se serveri osvajaju.. nije ni cudo da je svaki server sve manji broj igraca i sve manja zelja za igrati.. jos malo pa ce biti dovoljna 2 kontinenta posto su sada i 4 previse, malo stisnes sela i svi stanu na dva kontinenta.. toliko o tome..
Znam da je cilj igre zaraditi na njoj, al malo su pretjerali sta se sve moze sa tim premiumom.. nebi me cudilo da se uvede da das Pb i dobijes selo.. :ludilo:


Zivjeli multy racuni i PB ! :festa::festa:

#FreeKlicoo :pivo:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Otisao Fate u akademiju,da nobla jos koji multic iz glavnog plemena
aaaa vidi popeo se po porazenim:lool:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Omg, Sanja Kuzet ili kako se vec zove, isplivao joj kucni video, ovo je nesto najbolje u zivotu sto sam vidio ona voditeljica sto vodi Zvezde Granda, oj decu da mi rodi ocu
 

mirotvorac

New Member
Reaction score
6
Naravno.Evo procitaj Levitski zakon poglavlje 11 stih 6 i 7,vjerujem da imas Bibliju tu kod sebe.

Dragi zmajce, Levitski zakoni su ti iz STAROG ZAVJETA. Stvari gledaj na način da je Stari zavjet prestao vrijedit kad je 'stigao' NOVI ZAVJET. Tako da sve što pročitaš u Starom zavjetu shvati kao - "Bilo jednom..." :pivo::andjeo:
 

peky

New Member
Reaction score
0
uzalud mali i veliki i kultni luđaci postali ste ko GeN imate 3 akademije i 4 saveznistva sa strane al opet vas to nece spasit kad dodu crnci gore mislili ste da LH ne može uzvratit udarac e pa uzvraceno je i to puno više od vas ako vas je stid postavit cu ja izvjestaje ovdje
 
Top