Spam

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Likee! :love:
Ma sve to ista priča iz svijeta u svijet :D nisu oni sad nešto puno gori od prijašnjih koji isto tako igrali.. :)

sve to već viđeno, šteta što nisu i amatere regrutirali polako, pa da brže i lakše igraju :andjeo:
Ionako već fini omjer..

CRNCI, Negro,Bad, DKL,m DKL, Grana Itd... VS Amateri sa akademijama..

183 računa više manje VS 106 računa..
564 sela više manje VS 350 više manje..

:kokice:

O cemu pricate? Amateri se sastoje od 4 plemena, mi imamo manje clanova, bio je isti omjer, Psiha i amateri protiv DKL i Crnaca, to sto smo mi demolirali Psihu u 20 dana nije vam niko kriv sto vi ne mozete da mdrnete sa dkl.

Sto se tice Grane, mi sa njima nemamo nista, to je vas problem sto niste prije svega zatvorili svoj kontinent, kao i Psiha, krenuli ste u velike ratove, napadat tudje dvoriste a niste ocistili prvo svoje.
Pogledaj k55 kako je odradjen pa pogledajte svoje.

Toliko, svijet ste vi pokvarili, niste htjeli fino da ratujete vec samo po spijunima, samo sto jos niste u franceticu trazili spijuna, prosipali ste pricu da vam je cak i gamma spijun i da trea da predje.

Sami ste trazili takvu igru, sta je sad? samo igramo po vasim pravilima i demonstriramo vam da smo u svemu 10 puta jaci o dvas.

Lp
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
O cemu pricate? Amateri se sastoje od 4 plemena, mi imamo manje clanova, bio je isti omjer, Psiha i amateri protiv DKL i Crnaca, to sto smo mi demolirali Psihu u 20 dana nije vam niko kriv sto vi ne mozete da mdrnete sa dkl.

Sto se tice Grane, mi sa njima nemamo nista, to je vas problem sto niste prije svega zatvorili svoj kontinent, kao i Psiha, krenuli ste u velike ratove, napadat tudje dvoriste a niste ocistili prvo svoje.
Pogledaj k55 kako je odradjen pa pogledajte svoje.

Toliko, svijet ste vi pokvarili, niste htjeli fino da ratujete vec samo po spijunima, samo sto jos niste u franceticu trazili spijuna, prosipali ste pricu da vam je cak i gamma spijun i da trea da predje.

Sami ste trazili takvu igru, sta je sad? samo igramo po vasim pravilima i demonstriramo vam da smo u svemu 10 puta jaci o dvas.

Lp

Hhahahahahahahah koja si ti noobina ne znas ni sta pricas
kakvim nasim pravilima ? Pa Crnci kad osvoje svijet osvoje sa spijunima
pola Crnaca se sastoji od spijuna i izdajica,nije ni cudo sto cete osvojit
Grana vas defa,MILF vas defa,DKL s vama,sve ste povukli sebi,i plus sto imate tonu spijuna itd itd
Ovo je samo igrica,zaboli mene hoce li amateri dobiti ili vi,nego sramota stvarno sta smo se sve nagledali,ali mozda je i fino sto su se neki igraci otrili
bas me zanima ko ce ih htjeti kod sebe u pleme u sledecim svijetovima osim crnci i rb,dva najgora plemena i historiji
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Omjer je bio isti na pocetku ali prodavanjem sela i prelaskom nasih igraca kod vas zbog vasih ponuda je pkrenuo situaciju drugacije
cuj demolirali psihu de molim te kakvo demoliranje nudili ste svim boljim igracima da pređu mnogi su prihvatili i zato je stanje ovakvo kakvo jest
A stalno se pravdate sa tim psiha je krenula igrat prljavo toni je ovo ono to vam je i dan danas izlika i do kraja svijeta ce biti vi na to ne da ste uzvratili istom mjerom nego duplo vecom mjerom i dalje nastavljate i dalje nudite nasim igracima da prešu kod vas jucer sam vidio poruke kako nudite nasem igracu da pređe te da ce dobit def za sva sela
stvarno nije mi jasno zasto vam je cilj uzet svijet regutacijom neprijatelja

zalosno na sta je igra spala
ne znam kako vi vidite ovaj server u buducnosti kako mislite da ce se naci dva plemena da se mogu fino pokacit na iducim svijetovima

lp.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hhahahahahahahah koja si ti noobina ne znas ni sta pricas
kakvim nasim pravilima ? Pa Crnci kad osvoje svijet osvoje sa spijunima
pola Crnaca se sastoji od spijuna i izdajica,nije ni cudo sto cete osvojit
Grana vas defa,MILF vas defa,DKL s vama,sve ste povukli sebi,i plus sto imate tonu spijuna itd itd
Ovo je samo igrica,zaboli mene hoce li amateri dobiti ili vi,nego sramota stvarno sta smo se sve nagledali,ali mozda je i fino sto su se neki igraci otrili
bas me zanima ko ce ih htjeti kod sebe u pleme u sledecim svijetovima osim crnci i rb,dva najgora plemena i historiji

Sa takvim ogranicenim razmisljanjem, sto bi se reklo "ogranicen ko balkon" i neces nikad nista napravit, uvijek ces iskesirat bruku para da bi igrao mjesec-dva i restart, al neka i takvih, takvi kao ti su sponzori, zbog tebe ce biti i hr24, zbog tebe ja sad imam 4-5k premiuma necu morat kovat plemice nikad, hvala ti :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Omjer je bio isti na pocetku ali prodavanjem sela i prelaskom nasih igraca kod vas zbog vasih ponuda je pkrenuo situaciju drugacije
cuj demolirali psihu de molim te kakvo demoliranje nudili ste svim boljim igracima da pređu mnogi su prihvatili i zato je stanje ovakvo kakvo jest
A stalno se pravdate sa tim psiha je krenula igrat prljavo toni je ovo ono to vam je i dan danas izlika i do kraja svijeta ce biti vi na to ne da ste uzvratili istom mjerom nego duplo vecom mjerom i dalje nastavljate i dalje nudite nasim igracima da prešu kod vas jucer sam vidio poruke kako nudite nasem igracu da pređe te da ce dobit def za sva sela
stvarno nije mi jasno zasto vam je cilj uzet svijet regutacijom neprijatelja

zalosno na sta je igra spala
ne znam kako vi vidite ovaj server u buducnosti kako mislite da ce se naci dva plemena da se mogu fino pokacit na iducim svijetovima

lp.

Javlja se covjek koji nabije 4-5 sela a ima 203 ODA, 30 koplja 20 maca, mozda nije ni toliko :D

Nemas pojma o cemu pricas, evo recimo joker1 i Almir12, to su nasi igraci, kad ste vi tako poceli igrat mi smo iscenirali svadju i poslali ih kod vas, doslo vrijeme da se vrate i tjt.

A jesmo vas demolirali, bilo jedno vrijeme Psiha prva na ranku, nakurcili se, sta je sad rodjaci? Nestalo vas u kratkom periodu i ne znam sta samo pokusavate, niste mogli kad nismo imali sela na k54 kako treba, niste mogli sa nama se udarat kad ste imali 1001 spijuna, kad smo ratovali i sa DKL, sa cijelim svijetom, sta sad umisljate da ce te moci napraviti kad su vam sva sela ugrozena?
 

Limited Taurus

New Member
Reaction score
0
Hhahahahahahahah koja si ti noobina ne znas ni sta pricas
kakvim nasim pravilima ? Pa Crnci kad osvoje svijet osvoje sa spijunima
pola Crnaca se sastoji od spijuna i izdajica,nije ni cudo sto cete osvojit
Grana vas defa,MILF vas defa,DKL s vama,sve ste povukli sebi,i plus sto imate tonu spijuna itd itd
Ovo je samo igrica,zaboli mene hoce li amateri dobiti ili vi,nego sramota stvarno sta smo se sve nagledali,ali mozda je i fino sto su se neki igraci otrili
bas me zanima ko ce ih htjeti kod sebe u pleme u sledecim svijetovima osim crnci i rb,dva najgora plemena i historiji

Na svakom svijetu su se blatili oni koji su bili u vodstvu, uvijek i to će biti na svakom svijetu. Prozivate pleme zbog prljave igre? Pogledaj prvo na svoje pleme i njihove postupke, onda blati tuđe. Nitko nije savršen, opusti se i zabavi, neka svatko igra kako zna i umije.
P.S. Nemoj se ljutit, to je moje mišljenje. :love:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Sa takvim ogranicenim razmisljanjem, sto bi se reklo "ogranicen ko balkon" i neces nikad nista napravit, uvijek ces iskesirat bruku para da bi igrao mjesec-dva i restart, al neka i takvih, takvi kao ti su sponzori, zbog tebe ce biti i hr24, zbog tebe ja sad imam 4-5k premiuma necu morat kovat plemice nikad, hvala ti :D

Ja bona , ili ti ga centa nisam dao na igricu,ne samo na plemena,nego ni na jednu drugu :D
Pare trosim u stvarnom zivotu na hranu,pice,odjecu,uzivanje,a ne na ovu glupost :)
Nexus ti molim te nemoj pricat o porazenim i broju sela molim te,ali molim te
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
A kako si ti osvojia hr21 darius?

ja sam se borio od prvog do zadnjeg dana
o tome je se svijetu raspravljalo x puta na ovom forumu tako da ne mislim ponovo
uglavnom nitko od seljaka nije presao kod nas sem onoga belomia kako li nakon sto ste se raspali
a ti nisi ni ratovao na pocetku noblao si u pozadini dok su andy i ekipa sa meneleja kupili redom
a vase je pleme dobila free sela od freje i usli ste u kontinent tako da ne uspoređuj neusporedivo
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Javlja se covjek koji nabije 4-5 sela a ima 203 ODA, 30 koplja 20 maca, mozda nije ni toliko :D

Nemas pojma o cemu pricas, evo recimo joker1 i Almir12, to su nasi igraci, kad ste vi tako poceli igrat mi smo iscenirali svadju i poslali ih kod vas, doslo vrijeme da se vrate i tjt.

A jesmo vas demolirali, bilo jedno vrijeme Psiha prva na ranku, nakurcili se, sta je sad rodjaci? Nestalo vas u kratkom periodu i ne znam sta samo pokusavate, niste mogli kad nismo imali sela na k54 kako treba, niste mogli sa nama se udarat kad ste imali 1001 spijuna, kad smo ratovali i sa DKL, sa cijelim svijetom, sta sad umisljate da ce te moci napraviti kad su vam sva sela ugrozena?

kaze covjek koji na svakom svijetu izda pleme
eto izgleda neces na ovome ajde neka valja
vec sam ti rekao na pocetku svijeta da sam def i da ne mogu imat od kad si mi slao poruku
nez sta ti zapinju za oko moji porazeni imas decko tw stats pa gledaj porazene sa prosli svijetova

i za kraj da kazem vec napisano
stvarno nije mi jasno zasto vam je cilj uzet svijet regutacijom neprijatelja

adio,igra je unistena
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Ma ljudi uvjek je bilo i uvjek ce biti rasprava ko je koga zajebo a ko nije i to je sasvim normalno ali mi nije samo jasno zasto se vrjedzete kroz te rasprave,i nemojte tako brzo zatvarat ovaj svjet jer nije ovde nista jos gotovo....)

a sto se tice koga smo mi zvali da nam pomognu itd itd pa amateri moji dragi vi ste nas prvi napali,vi ste prvi stali na stranu psihe i tada vas je bilo dosta vise protiv nas a sad se malo promjenila situacija pa se odma zalite samo neznam zbog cega,i recite mi samo da vi nemate spiuna medzu nama i da vi postenjacine igrate posteno.....))
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
bas me zanima ko ce ih htjeti kod sebe u pleme u sledecim svijetovima osim crnci i rb,dva najgora plemena i historiji

Baš zanimljivo kako to dođe od momčića kojeg je rb izbacio na hr20 i noblao, pa se onda pokušalo sa računom u matematičarima, pljuvao igrače rba, pa to je i najbolje što znaš. Baš je zanimljivo da je po tebi RB najgore pleme, isto pleme koje ti nije dalo igrati kod njih :)

A i to što crncima nisi mogao uzeti sela, a baš si se bio zado, ono pravo, furo po forumu, pravio off, (iznova i iznova) govorio kako ćeš poderati crnce, kako ćeš poderati mene? Nisi pera odbio ni meni ni kozini, a znamo svi i šta je bilo sa kozinom ... Uz pokušaje najprljavije igre, pokušaje ulaska na račun igraču na koga je poslan train(bez ovnova) pa čak ni tad nisi uspio, šteta majke mi velika.. Još jedan neuspjeh Adina malog, baš kao i na hr20 gdje je govorio kako će rr Pireta, ili kako će Pire prije njega na rr, kako će on da nobla MENE I NEXUSA, kako će on, kako će on. Zanimljivo, šta više, interesantno :)
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Ma ljudi uvjek je bilo i uvjek ce biti rasprava ko je koga zajebo a ko nije i to je sasvim normalno ali mi nije samo jasno zasto se vrjedzete kroz te rasprave,i nemojte tako brzo zatvarat ovaj svjet jer nije ovde nista jos gotovo....)

a sto se tice koga smo mi zvali da nam pomognu itd itd pa amateri moji dragi vi ste nas prvi napali,vi ste prvi stali na stranu psihe i tada vas je bilo dosta vise protiv nas a sad se malo promjenila situacija pa se odma zalite samo neznam zbog cega,i recite mi samo da vi nemate spiuna medzu nama i da vi postenjacine igrate posteno.....))


samo mi odgovori na pitanje zasto i dalje pozivate nase igrace kod vas
i zasto zelite zatvorit svijet regutacijom crveni
 

Limited Taurus

New Member
Reaction score
0
samo mi odgovori na pitanje zasto i dalje pozivate nase igrace kod vas
i zasto zelite zatvorit svijet regutacijom crveni

Uopce nije stvar u Crncima, stvar je u vašim igračima. Ako vole svoje pleme zašto bi prešli kod nekog drugog? Nemoj se ljutiti, ali stvar je u igračima. Svako ima svoju cijenu, ali ako voliš nešto nećeš to pustiti ni za šta. :love:
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Uopce nije stvar u Crncima, stvar je u vašim igračima. Ako vole svoje pleme zašto bi prešli kod nekog drugog? Nemoj se ljutiti, ali stvar je u igračima. Svako ima svoju cijenu, ali ako voliš nešto nećeš to pustiti ni za šta. :love:

kako nije da bi se sacuvao obraz plemena takve se stvari ne rade
i opet stvar je u crncima jer nude prelaz kod sebe
jeli hoces da ti posaljem jedan razgovor od sinoc i poziv naseg igraca kod vas

Ljudi sa obrazom ne spustaju se na granu tim nekim pojedincima koji igraju prljavo i bez znanja suigrace kvare obraz plemena
to sve rezultira propastom servera i masovnim odustajanjem dobri igraca i stvar je u tome...
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Dario ba ne seri puno bgt. Da ste kako treba pleme ne bi htjeli preći nego bi igrali sa vama. I niko nije pozvao niti jednog igrača, nego su oni pitali naše vođe da li mogu dobiti poziv i preći kod nas u pleme jer je tamo 'rasulo' 'loša organizacija' 'loši igrači' itd itd

lp lp lp lp lp lp lp
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Dario ba ne seri puno bgt. Da ste kako treba pleme ne bi htjeli preći nego bi igrali sa vama. I niko nije pozvao niti jednog igrača, nego su oni pitali naše vođe da li mogu dobiti poziv i preći kod nas u pleme jer je tamo 'rasulo' 'loša organizacija' 'loši igrači' itd itd

lp lp lp lp lp lp lp

Isto kao na hr20, kad se spn počeo raspadati, vođe nije bilo nigdje, igrači počeli napuštati,davati sela, ne ulaziti na račune... mi kontaktirali kaleta, pitali ga za prelaz, čovjek pristao i eto.. To ti dođe ne baš toliko isto, ali je veoma slično i ovdje, ljudi su nezadovoljni vođenjem plemena, nezadovoljni ovim, onim, hoće igrati i dalje, pa pitaju za prelaz.. Bilo je i odbijenih vjeruj ;)

A sad opušteno, ili igraj ili ne igraj jebo te dan, nije prvi svijet da se nešto loše i nepošteno dešava bola, pa ajde da je prvi takav pa onda bi bili Crnci stvarno najgori kako to vi kažete ... Slovenci sjebali davida bog te, pa onda sjebali vuleta, a ti dođeš ovdje pa prozivaš radi toga što neko hoće svoje guzicu da sačuva.. (da i ja sam sačuvao svoju na hr20) i to ti je to.. Ili igraj ili prestani. Nemaš izbora palamudit po forumu, brate mili ..
 
Top