Spam

TaaHe.

Member
Reaction score
14
Svi nešto govorite da Fate kupuje sela, a vidite malo gamme HAHAHAHAHAHHAHAH oooooj , svijet gori neg 17. :(
 

TaaHe.

Member
Reaction score
14
Mogao si vala i koju nuku skucat, a ne da ljudi čiste sela da ti nobaš..jadno za prvog igrača svijeta :S
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
pa sad jel ih kupujem ili ih drugi ciste za mene ....de se prvo opredjeli pa se onda javi

:kokice:
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
ma nemate vi sta vise izmicat.....

evo krenete i u akciju i nemozete jedan grad pokupit a jos nesto zvocate tu ko stare babe sviju mi.......:zid:

I jos nesto ne kontam,kad je na pocetku ovog bila situacija da smo mi ratovali sa psihom,dkl i amatareima tada je sve bilo i vise nego u redu.....sada kad se okrenulo to protiv vas odjednom vam to ne odgovara pa prozivate kako mi svi ratujemo protiv vas jadnicaka kako nas nije sramota itd....
pa koga vi folirate ba,bilo vas je dklx2....psiha x2 ...i amateri x2 i opet nam sela niste uzeli........

de ne serite vise da vam vako kazem!

:pivo:
 

kozinai

Member
Reaction score
0
Dobro gamma ali ovo se i ne more bas nazvat akcijom, mislim jedna "nuka", ocekiva san malo vise...
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
ma i ja sam se nado malo vise ali nema se brate...kriza udarila jbg

sljedeci put nek nam se jave da im posudimo malo offa mozda i prodze....ipak treba odrzavat medzukomsijske odnose na nekom novou!
 
Last edited:

TaaHe.

Member
Reaction score
14
ma i ja sam se nado malo vise ali nema se brate...kriza udarila jbg

sljedeci put nek nam se jave da im posudimo malo offa mozda i prodze....ipak treba odrzavat medzukomsijske odnose na nekom novou!

Pa ti nam sigurno nećeš posudit, drugi igrači tebi čiste igrače..i tebe je izgleda kriza udarila :S
 

kozinai

Member
Reaction score
0
Hvala svima sto su mi ubacili malo deffa i baklju u zadnji cas, nisam se nadao da ce mali Tomo ici ipak na moje selo. Sreca pa je citav front aktivan i mobilan. Accu gamma svaka cast, bjezi 50k poena od drugoplasiranog, a neki od vas koji prozivaju ukupno nemaju toliko. LP

amko
 
Top