Spam

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Trawka
Kako to misliš "matorca"? Ja svjež k'o rosa što na travki sa jutarnjim suncem se mazi, bistar k'o potok što kroz šumu pute traži, lagan poput lahora što sa krošnjom priča, zelen poput Smayketa što važan misli da je... a ti meni da sam matorac!!! Eh...

Hahaha ti si svjetlo na kraju tunela, ti si ono za cim nevine plemenasice zude, zbog tebe wicked platu u birtiji ostavi i kad jutrom obasja ga sunce on kaze sve je ovo vanjuha i ove case oko stola i ove ruke sto od tastature izblijedise..sve je ovo Vanjuha :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Trawka


Hahaha ti si svjetlo na kraju tunela, ti si ono za cim nevine plemenasice zude, zbog tebe wicked platu u birtiji ostavi i kad jutrom obasja ga sunce on kaze sve je ovo vanjuha i ove case oko stola i ove ruke sto od tastature izblijedise..sve je ovo Vanjuha :D
Trawka, ti si? Sunce ti žareno, de sjedi malo... Smayke, daj dve pive za gospodina i mene... i piši x na račun... čekam platu...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Jbmti, suza mi krenula, sad se družimo... Nemojte me smatrati za čudaka ali... primimo se za ruke, lijepo je kad se svi razumijemo!
Smayke, de reci maloj za šankom da pojača...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Eh, 'ajde sad, kad se razumijemo, da objavim i službeno, čestitke zapadu na pobjedi protiv istoka, bilo je brzo i efikasno , ne uvažavam reklamacije, one su za curice... Nije da osjećam bolove u guzovima kao neki al' da će biti još zaljepljenih na šajbu, biti će! Ima dobrih i jakih igrača na našoj strani (odajmo im počast kao što to apostol reče) i ... uživajte u igri... jer ona je, na kraju krajeva, samo igra...
Moj naklon,
ja!
p.s. nikad kičmu gubti, kakvi ste u igri, takvi ste i u stvarnosti, igra je preslika vas, vaših težnji i želja, sve je čitljivo, sve se vidi...
Lijepi pozdrav...
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Eh, duali, triali... Nikad nisam osvojio svijet, imao sam par dobrih epizoda ali ne žalim niti za jednim selom, nisu ona toga vrijedna. Zabavio se jesam i to mi dovoljno. Osobno smatram da su duali i novci uništili ovu igru. Ono po čemu se razlikujem od vas "uspješnih" (stavih navodnike samo zato što sebe ne smatram neuspješnim što opet vama ne opovrgava vašu uspješnost) je to što nikada nisam dijelio svoj acc jednako kao što ni vlastite gače ne dijelim. E, na to sam ponosan. Nikad nisam ime promijenio u igri, za time nemam potrebe, nosim ga ponosno kroz sve svijetove. Nikada se nisam kompromitirao, na prevaru uzeo selo, izdao ili nešto slično. Prezirem špijune, kao igrače i kao ljude. Davnih dana, dok sam ozbiljno igrao, su mi nudili takve usluge ali svi do jednog su bili odbijeni i prijavljeni matičnom plemenu za pokušaj prljave igre. Igram igru, ništa više od toga, ne spletkarim kao što i nemam potrebu za time. Ne treba nam to, te nismo kruha gladni niti nam životi ovise o ishodu igre. Igrao sam sa velikim igračima (Didonius, Avantura...) i oni su se držali istog kodeksa.... No, da ne dužim, smatram se vrlo uspješnim, upoznah puno ljudi i pred svakog igrača mogu stati čista obraza. Tako da kad mi neko spomene ingame, ne dira me to ni malo.
Nadam se da sam doprinjeo diskusiji na spamu i molim vas, ne zamjerite ako ispalim pokoju otrovnu, isto tako ne zamjeram kad mi se uzvrati.
Uživajte,
moj naklon vama,
ja

Vanjuha, ne znam hoću li, ali ako ikad u buduće odlučim ozbiljno zaigrati neki svijet, volio bi da ti budeš u toj mojoj ekipi. Sviđa mi se tvoj pristup ovoj igrici :)

Pozdrav trawki (htjedoh postavit pivo, ali ove novotarije nemaju pivo :confused:)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Vanjuha, ne znam hoću li, ali ako ikad u buduće odlučim ozbiljno zaigrati neki svijet, volio bi da ti budeš u toj mojoj ekipi. Sviđa mi se tvoj pristup ovoj igrici :)

Pozdrav trawki (htjedoh postavit pivo, ali ove novotarije nemaju pivo :confused:)
Trawka ne pije pivo, zadnje što sam ga vidio se valjao u pojilu za konje, to nije bilo od piva, da ga hebeš....
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Društvo, nikad nemojte postati ovo, taman da vam restart visi o glavi, nosite ime svoje ponosno, nije bed izgubiti sela, bed je postati ovo:
Vanjuha Srp 31, 19:51
Onaj Doniuss što je bio u MINI-ju??? Srami se, čovječe, meni bi bilo neugodno ali ti nemaš problema s time, jel'? Bravo, reci kad ćeš, da ti ispraznim selo... ustvari, ne moraš mi reći, osjetiti ću smrad...
nastavi... i uživaj...

MrDoniuss Srp 31, 20:07
smijesan si ha ha ha

Vanjuha Srp 31, 20:22
Manje nego ti...
;)

MrDoniuss Srp 31, 20:34
smijesno je i to sto ces sklonit vojsku umjesto deff da trazis :)

Vanjuha Srp 31, 20:36
Heheheh. a šta da radim, da cvilim i prosim??? Nego, gdje ti kičma?
;)
Provociram, jedino što moguu!!!

MrDoniuss Srp 31, 20:40
makar priznajes istinu :)

Vanjuha Srp 31, 20:46
Da, istina je da si dno od igrača. Pitam se, heh, jesi li u stvarnosti takav? Ah, naravno da jesi...
Ma ništa, proći će me... uživaj ti u igri, budi dobar i na sljedećem svijetu izdaj nekog drugog, dobro ti ide...
Uživaj u svojoj istini...

MrDoniuss Srp 31, 20:48
ja nikoga nisam izdao ja sam samo presao u svoju ekipu :)

Vanjuha Srp 31, 21:02
Da, to lijepše zvuči... tješi se... Zato svaki svjet mijenjaš ime...
Sve pet...
Budi beskičmenjak, odabir je samo tvoj...
;)

MrDoniuss Srp 31, 21:04
ne mjenjam ja nista znalo se uvijek da sam na racunu ja, ne igram na svom accu radi kontinenta, to su isto svi znali, i trece promjenio sam ime svog acca na kojem cu igrati slj svijet jer bolje zvuci onako :)

MrDoniuss Srp 31, 21:07
a i ovo mi je tek treci svijet pa je mozda rano reci da svaki svijet mjenjam ime :)

Vanjuha Srp 31, 21:09
Zašto to meni pričaš, pričaj sebi, gledajući se u ogledalo...
Stari moj, ne dodiruje me se, mogu izgubiti sva sela a da ne trepnem, ali poteze koje si ti vukao, u jednoj igrici, e to mi gadljivo.
Ne zamjeri... ustvari, boli me ona stvar, ti živi s time, ja ću na slijedećem svijetu opet biti Vanjuha, gubitnik, ali s kičmom, uspravan, gledati u oči i suparniku i savezniku... a ti budi šta hoćeš, zaboli me...
Uživaj u pobjedi...
;)

Lako za svijet,...obraz i kičma su u pitanju!!! Svojim postom
"Tražim čovjeka!"
Diogen

sam odaslao poruku ali nitko nije reagirao, guglajte, shvatiti ćete...
Odoh po pivo u dućan, nitko me do sad nije uspio dotaknuti ali ovaj konj je uspio, prezirem ovakve ljude...
Ne osporavam vam pobjedu ali ovakvi vam je umanjuju sto posto, tjerajte to iz igre, takvima nema mjesta među pravim igračima...
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Eh, 'ajde sad, kad se razumijemo, da objavim i službeno, čestitke zapadu na pobjedi protiv istoka, bilo je brzo i efikasno , ne uvažavam reklamacije, one su za curice... Nije da osjećam bolove u guzovima kao neki al' da će biti još zaljepljenih na šajbu, biti će! Ima dobrih i jakih igrača na našoj strani (odajmo im počast kao što to apostol reče) i ... uživajte u igri... jer ona je, na kraju krajeva, samo igra...
Moj naklon,
ja!
p.s. nikad kičmu gubti, kakvi ste u igri, takvi ste i u stvarnosti, igra je preslika vas, vaših težnji i želja, sve je čitljivo, sve se vidi...
Lijepi pozdrav...
za ovaj komentar ide jedna rodjendanska tura sa zakasnjenjem
 

faree

Active Member
Reaction score
55
E moj brate, kako ste se upecali na Vanjuhinu priču, vi tog gospodina ne poznajete, niste igrali s njim a čini mi se niti ste igrali pravo protiv njega, šta reći jedna ljudina bio i ostao!!!
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Vanjuha, ne znam hoću li, ali ako ikad u buduće odlučim ozbiljno zaigrati neki svijet, volio bi da ti budeš u toj mojoj ekipi. Sviđa mi se tvoj pristup ovoj igrici :)

Pozdrav trawki (htjedoh postavit pivo, ali ove novotarije nemaju pivo :confused:)

Ostane onaj prijateljski žar uvijek iako se ne igra dugo, piva može uvijek, al ako se treba i rakija pit ili nešto rolat, tu sam majka mu stara, zanemarim taktiku al igram za raju :D nema nas nigdje u posljednje vrijeme, svi su se razbježali po obavezama al navratim ponekad.. Ja i Vanjuha čekamo ostale na pivo, napravili smo fin ceh al ne ide nam se još :D Živio Crni

ps.poz mi ellene
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
E moj brate, kako ste se upecali na Vanjuhinu priču, vi tog gospodina ne poznajete, niste igrali s njim a čini mi se niti ste igrali pravo protiv njega, šta reći jedna ljudina bio i ostao!!!
Sve pet, Faree, al' još mi dođeš ona dva demižona i ražanj od inoxa, neću se smekšatti šta god ti rekao.
Pa đe si ti, kućo stara, nema te k'o ni morala u MrDoniussa!!!
 
Top