SPAM

Status
Not open for further replies.

Falen

Member
Reaction score
1
A šta ću morao sam se oprostit kad niste pružili dostojne borbe na tom svijetu, da moram i ja ostat da igram ...

Mislim ono bukvalno, preloši ste bili čak i za mene :*

A kad me noblate, prozivajte me. Mislim niste me noblali do sad, a više prilike neće biti. Tako da gdje god sam igrao sa ovim pro likovima, jači sam bio, tako da ste što ste tiče mene i mog računa donji u svakom pogledu. Iskren da budem loši ste. Pogotovo ti Miga, a da ne pričam o doktoru :) Respekt samo za gammu sa sv26 iz PDP.

Ali opet pjana vas sve pozdravlja, da ste vi meni živi i zdravi, i pijte samo gusti, to je put do uspjeha.


Oooo pjanoni puhlenu dugo te nije bilo ni tebe ni gazde, pa eto ti jos jedan dokaz em si los ko hosmicevic , em sto ga kopiras u srceparajucim porukama , pa nije se upratilo i te tvoje srceparajuce , valjda jer nisi tolko bitna kopija kao orginal :( , znaci i ti se oprastas kontas govorice ti ljudi ne pjanoni puhlenuuu nemoj da ides , e jbg nisi hosmo da ti to govore .

a ionako los je i ovaj svijet , pjanoni ti si jedna losa kopija svog gazde i to je to, valjda ce bit neki jaci svijet gdje ces opet bit prenoblan :(

ajmo sad toplo mlijeko keks i krevet :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Oooo pjanoni puhlenu dugo te nije bilo ni tebe ni gazde, pa eto ti jos jedan dokaz em si los ko hosmicevic , em sto ga kopiras u srceparajucim porukama , pa nije se upratilo i te tvoje srceparajuce , valjda jer nisi tolko bitna kopija kao orginal :( , znaci i ti se oprastas kontas govorice ti ljudi ne pjanoni puhlenuuu nemoj da ides , e jbg nisi hosmo da ti to govore .

a ionako los je i ovaj svijet , pjanoni ti si jedna losa kopija svog gazde i to je to, valjda ce bit neki jaci svijet gdje ces opet bit prenoblan :(

ajmo sad toplo mlijeko keks i krevet :)
Zacepi molim te
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
dobro pjana, znamo mi da si ti osvojio 15 svijetova na .hr, možda i više i da ste vi najbolji igrači na .hr, ti i Vedad, pa i sami ste to pisali na externom više puta, ko smo mi da to osporimo.. vaša igra je svima dobro poznata, kad ide onda ide, kad ne ide onda se pređe kod drugog pa onda opet ide.. nego ja ne pominjem to uopšte, već kako to da neko ko se oprostio prije 3-4 svijeta i dalje ovdje serenda redovno..
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
dobro pjana, znamo mi da si ti osvojio 15 svijetova na .hr, možda i više i da ste vi najbolji igrači na .hr, ti i Vedad, pa i sami ste to pisali na externom više puta, ko smo mi da to osporimo.. vaša igra je svima dobro poznata, kad ide onda ide, kad ne ide onda se pređe kod drugog pa onda opet ide.. nego ja ne pominjem to uopšte, već kako to da neko ko se oprostio prije 3-4 svijeta i dalje ovdje serenda redovno..
serenda mi se, jer mogu. Nisi ništa uradio protiv mene, da možeš nešto da ti meni kao pišeš, prozivaš. Loš si igrač miga prihvati to već jednom.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
nemoj miga srat.momak te demantuje jer te ubio na 26 i tebe i PDP tako nafuran za osvajanje,kreces sa taktikom iz krajnosti u krajnost "uzeo 15 servera,najjaci igrac blablabla" ,nisi pokazo nista ,nemoj bgt da te bude sramota ,popis'o ti se po ekipi doslovno.niste 2 sela uzeli ,od toga sam ja na 2 kiksno (1 prenoblavano,i 1 noblano od strane game) ,dok ne popravis utisak nemoj da seres
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
ne moraš ga braniti bolan benjooo.. nisam ja rekao nikome ništa oko toga kakav je igrač, već momak voli da se pravi pametan i sere po forumu svijeta koji uopšte ne igra, i pri tom uđe i govori kako smo dosadni ili se pokušavamo praviti duhoviti mi koji igramo.. saberi 2+2.. i de bolan manite me te priče, gdje je on to mene dobio sem na hr26 koji takođe nije igrao, već mu eto nik pisao na računu na kom si ti igrao i to igrao poprilično dobro, realno? na hr20 lik ušao u moje pleme, bio špijun.. hr26 je uzeo EAG, Pjana nije igrao tamo, koliko se sjećam.. a i zašto spominješ hr26.. znate kako ste uzeli, dok smo ratovali i imali nap sa vama, vi ste se spajali i bili neutralni u glavnom ratu, širili se po drugom kontinentu, i na kraju kad smo MI pobijedili duplo veći NW, VI ste kupili sela, znači tek kad su se ljudi krenuli brisati vi uskačete i kupite sela, da ne pričam da ste imali duplo više sela i sl. i da ste preuzeli par naših igrača tipa dekker i sl.. dobili ste taj svijet, ali opet ima tamo na temi hr26 sve o tome, ne moram ja objašnjavati i kakva je to glupost nismo vam uzeli 2 sela.. Pa u ratu smo do 100. sela bili izjednačeni, možda 50-50, tad se vi odljepljujete jer ste bili aktivniji i ajmo reći bolji, priznajem.. ali i dalje smo imali solidne akcije, dok to nije puklo skroz na skroz.. znači ne znam kakva ti je to glupost nismo uzeli dva sela, kad smo u uzetim selima vodili neko vrijeme, a onda opet neko vrijeme bili izjednačeni, dok opet kažem nije puklo skroz na skroz, a i zašto pričam o hr26 i pjani kad ta dva pojma nisu povezana, zna se ko je držao acc Ludi petak.. ne morate svaki put da me ispizdite i da moram da psujem, nije da ne volim, ali ne mora bolan.. niste ni vi toliki debili, ne možete biti, ali se vala volite praviti..

DEBIL kaže da ne igra plemena više, a dođe i kaže meni u fazonu da odjebem sa externog ili da sam dosadan..
Ako nema šta raditi nek ide pa nek piše oproštaje, to mu dobro ide, uvježbao jebiga.. ljubim vas
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
možete slobodno da prihvatite da mi popušite kurac svi od reda vi pro igrači

nisam izdržao hehe
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
pa ako je doso smara se po forumu,nema veze sa 29kom ,ne igram ni ja ,evo ni cuca ne igra,al sto ti on smeta ?jel mozes samo bit tu ako igras :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
I čekaj sad ćeš kao lafo prozivat da nismo uzeli fer hr26? Nije niko kriv što niste imali vođu kako treba, što niste imali organizaciju kao mi, a da ne govorim o aktivnosti. Za tvoju info pjana je igrao i više nego što misliš, benjo jeste držao acc jedno vrijeme kad sam ja napustio, a prije toga sam igrao vjerovatno više nego čitavo vaše pleme (aktivniji bio). Ne prozivam ja tebe, ne govorim ja tebi da odjebeš, nego ti se meni nešto uvaljuješ sa pričom o hr20, ako si bolji igrač od mene što nisi i na tom svijetu završio ispred mene? Nisi mogao. Gdje si bio na hr23 da vidiš kako vedad i pjana melju, bez benje. A priča o hr26 ti ne pije vode, ubijeni ste u pojam, čestitaš i šutiš.

http://prntscr.com/f1dno8 - kako sam ja upućen bio na tom računu ste igrali ti i mićo? Zar nisi uradio istu stvar kao i ja i osvojio taj svijet i onda mene prozivaš za tu istu stvar? Vidiš to se zove jednom riječju, JAD migane moj. Tebi lijep pozdrav od mene, osvojio ti meni još 15 svijetova aBd.

haj bgt
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
I čekaj sad ćeš kao lafo prozivat da nismo uzeli fer hr26? Nije niko kriv što niste imali vođu kako treba, što niste imali organizaciju kao mi, a da ne govorim o aktivnosti. Za tvoju info pjana je igrao i više nego što misliš, benjo jeste držao acc jedno vrijeme kad sam ja napustio, a prije toga sam igrao vjerovatno više nego čitavo vaše pleme (aktivniji bio). Ne prozivam ja tebe, ne govorim ja tebi da odjebeš, nego ti se meni nešto uvaljuješ sa pričom o hr20, ako si bolji igrač od mene što nisi i na tom svijetu završio ispred mene? Nisi mogao. Gdje si bio na hr23 da vidiš kako vedad i pjana melju, bez benje. A priča o hr26 ti ne pije vode, ubijeni ste u pojam, čestitaš i šutiš.

http://prntscr.com/f1dno8 - kako sam ja upućen bio na tom računu ste igrali ti i mićo? Zar nisi uradio istu stvar kao i ja i osvojio taj svijet i onda mene prozivaš za tu istu stvar? Vidiš to se zove jednom riječju, JAD migane moj. Tebi lijep pozdrav od mene, osvojio ti meni još 15 svijetova aBd.

haj bgt
pisaj pjana po njima hahha dzaba sve oni su uvijek upravu to moras da znas on ice uvijek drugom srat a nikad nece pomest ispred svoji vrata to je realnost
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
a gledaj ko se skupio.. pjana, benjo, cuca, tomo.. sve bolid do bolida, još fali vedad kao šlag na tortu da dođe i da ode sve u pizdu materinu.. pa ja da se raspravljam sa nekim ovdje mene bi bilo sramota da tomo stane na moju stranu, mislim da je čak i pjanu sramota kad ga taj bolid podrži.. tomo jebote, najveća maskota i debilčina na .hr.. i sad ja treba da se raspravljam sa nekim poput tome, ipak odustajem.. uvijek popustim, sa pjanom samim bih i mogao nekako, ali je sad prevelika doza debilizma ovdje.. rekao sam vam sinoć šta možete da mi uradite, u bilo koje doba dana..

poyy, volim vas
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
hahaha miga ne kenjaj,jos te boli kad ides sjest nakon onoga guzenja na 26 :D

jest ti si me guzio tamo hahahahahahahahahahahahaha, nema kome guzice nije dao da osvoji svijet, ajd idi reci mami da ti zaveže pertle i pitaj je možeš li ići napolje, reci da nećeš dugo ostati..

neću više pisati stvarno, ne mogu..
 
Status
Not open for further replies.
Top