Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Prvo svaka cast na zatvaranju svijeta iako me bas ne fascinira to zatvaranje.

Zatvorili ste svijet regrutirajuci najbolje igrace na cjelom svijetu3.Nije bilo postenog ratovanja a ni konkurencije.
Bilo koji HR svijet igra 100-150 dobrih aktivnih igraca pa neka je i 200 i to je realna brojka,ostale igrace netreba uopce uzimati u obzir.Znaci od tih 200 vi ste u glavno pleme regrutirali 100 i u akademiju 50 ostalo je 50 (a budimo posteni i realni nije van barbara ostalo 50 dobrih igraca) sto bi na kraju znacilo da je vas 150 pobjedilo tih 50 puno slabijih od vas.

ili po postotcima u barbaru je bilo 75% igraca svijeta koji su igrali protiv objektivno gledano 25% puno slabijih igraca

Nitko vam nemoze osporiti zatvaranje svijeta i pobjedu,ona je ostavrena po svim pravilima i u potunosti je regularna ali onako gledano sa strane bas i nije neki uspjeh i vjerujem da ce se samnom sloziti puno njih
Nasi serveri su premali jedva stanemo u 4 konta i onda ako regrutiras 100 ljudi u pleme pa ne da nema smisla nego stvarno nema smisla i nije zanimljivo.
Po meni je uspjeh poraziti neprijatelje a ne regrutirati sve najbolje pa rokati po oststcima i jako slabim igracima
eto nadam se da nisam previse ugnjavio nikoga ali sam morao reci nesto cisto zbog toga da u buducnosti bude sto manje ovakvih zatvaranja a sto vise ratnog osvajanj svijeta ipak je ovo TRIBAL WARS

Jos jednom svaka cast nemojte me krivo skuziti ali nije bas neko ludilo ovo zatvaranje

Nemas pojma sta se desavalo na svijetu hr3 i razguli sa teme. Kratko i jasno.

Izvoli regrutuj ti sve igrace na kojem god hoces hr serveru i ja cu ti stope ljubiti...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
hehehe, svaka cast boriss, luxo takodjer, TOP-e, kapa do poda :eek:k:

ekipa, odlicni ste, nadam se da cemo opet vidjet vase pokoravanje nekog od svijetova!!, i vjerovatno vecina onih koji ovdje komentiraju barbarski pohod na sv3 mole boga da se ne nadju na suprotnoj strani, ispred te masine i svi znamo da ce tesko ikad itko uspjet ponovit taj uspjeh osim samih barbara ako se opet sakupe u punom broju!

jos jednom, CESTITKE
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Poznajem trojicu igrača, totalnih početnika, koji su danas u prvih 10 u Barbar plemenu (ne računajući mene). I još dosta drugih koji imaju staž igranja manji od godinu dana. whitewidow7, da li si i na takve igrače mislio?

Eh... sjećam se kada sam ja počinjao. Prošle godine, negdje u ljeto. Tamo na s2. Tada sam se bojao poslati napade na barbarsko, jer sam mislio da su barbarska puna nekakve NPC vojske. Sjećaš se? Tada sam ti poslao poruku na s2, nešto kao... "draži mi je Orange Bud,...", ali ti mi nikada nisi odgovorio. Možda sam tada bio premalen za tebe da bi mi odgovorio. Dakle, sve ti je to relativno... nekada si preslab, a nekada prejak. Nikad pogodit pravu mjeru. :)

Mislio sam na aktivne igrace bez obzira na znanje,na ovim serverima netrebas biti bogzna kakav igrac ako si dovoljno aktivan pozivit ces duze.
Ne sjecam se tvoje poruke jer frende u to vrijem je s2 bio jos poprilicno aktivan i ziv i tek su se pocele stvari razvijati i to vrijeme sam dobivao 20 poruka dnevnoo,vjeruj mi ni ti nebis na pola njih odgovorio a ja sam se trudio odgovarati koliko god sam stigo bez obzira na malog ili velikog igraca.
Ima ljudi i plemena koji ti to mogu potvrditi,nikada nikoga nisam omalovazavao ili podcjenio dapace pomagao sam onima koji zele i sa skriptama i sa nekim drugim uputama sta i kako raditi

Ne kazem je da u vasem plemenu nije bilo pocetnika i tako to nego samo prigovor na previse regrutiranja jakih igraca.Mi smo isto krenuli na s1 kao pocetnici i naucili igrati i nije tu nista cudno
svaka cast i vasim clanovima koji su tako napredovali i pobijedili iskusnije od sebe ali je cinjenica da niste bas previse pobjedivali druge koliko primali u svoje pleme budi realan
Barbar je ostavrio pocetnu prednost i kao vodece pleme svih ste mogli regrutirati i duplo lakse zatvarati taj svijet.Isto to smo mi mogli raditi na s2 ali nismo i necemo.
Svi bi usli u vodece pleme na serveru i to odmah ponude i prodaju svoje suigrace bez pardona da bi prezivili a to bas i nije neka fora .
Znaci regrutiram jednog ili dva i on mi jos za to pokloni cjelog igraca do dva koje se moze prenoblati bez otpora.
Vjeruj mi da tako zelimo igrati s2 bi vec bio zatvoren jer sva plemena skojima smo ratovali i koje smo napadali su davali svakave ponude i molili za prelazak,,,
Znam da je tako bilo i kod vas i laze svaki koji kaze da nije tako.

@Boriss

i te kako znam sta se desavalo na s3 bio kod vas u plemenu dobra 3 mjeseca a ti se sad misli kako i zasto tako da nemoj se deraciti tako seljacki nego argumentiraj i raspravljaj o temi ako zelis ako ne suti jer ti sigurno nisi taj koji ce me potjerati sa teme i foruma.

Ja da zelim regrutirati onda bih i regrutiro ali tada ne bi vama prigovarao za regrutaciju jer bi to bilo kontradiktorno kapisi?
Stvar i je u tome da se napravi konkurencija i rivalitet izmedu nekih plemena i da se kroz rat pokaze tko je bolji a toga na s3 nije bilo. To su svi vidjeli i svi znaju jer su svi iole dobri i aktivni igraci zavrsili u vasem plemenu i tako pomogli zatvaranje svijeta ako te ta cinjenica boli to je tvoj problem ja samo cinjenice iznosim

Imenuj jedno pleme koje ste porazili samo kroz ratovanje a da nije par igraca preslo kod vas.
nemozes jer nema takvog plemena
 

DeletedUser

Guest
Da ,da, da...

Igrao sam i ja na hr 2, bio vodja plemena RAST@.

I naravno, onda je svizac zamotao cokoladu....

Ovo ti sve govori dovoljno jasno.


Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač
Poredak Ime plemena Poražen
1 BarbaR 147,87 Mio.
2 BarbaRians 21,64 Mio.
3 VUDSTOCK 6,64 Mio.
4 Dragons Reborn 4,34 Mio.
5 Crna pantera 4,26 Mio.

Jos jednom ti podvlacim, izvoli koji god hoces server plemena,
pristupi diplomatski, regrutuj sve i zatvori server za 8 mjeseci.

A znas kad ces to da ucinis... nikad......
A zasto?
Mozda zato sto moras imati tako jak vojni i i diplomatski uticaj da svaki igrac na serveru pozeli da bude dio tvog plemena.

Barbar je vise od plemena, to je jedna velika porodica koja se siri svakim danom.

Svakog dobrog igraca, koji je pre svega dobar i kulturan kao covjek, Barbar ce drage volje da primi.
Koje pleme to ne zeli, onda ima pogresan pogled na igru.
Ovo je igra.
Oblivionova i moja vizija je uvijek bila poducavanje novih igraca i stvaranje dovoljno kvalitetnog plemena
koje ce postaviti rekorde u svakom pogledu.

Zahvaljujuci ovoj igri ja sam upoznao mnogo dobrih ljudi i popio brdo :pivo:

A TO JE SUSTINA! :eek:k:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...mislim da na ovim forumima previse ljudi pokusava komentirat uspjeh barbara umjesto da mu se pokloni do poda,

zasto te "veličine" nisu usle u konkurentska plemena i pokusale spriječit osvajanje servera, gospodo, sad vam preostaje samo da platite :pivo:, a vi jedite :kokice:, dobre su za nervozu, mozete slusati http://www.youtube.com/watch?v=1LoSMDh2usw
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Zatvorena je registracija, restart nakon noblanja i restart opcenito na svijetu 3. Have fun :)

Noblanje ostaje i dalje, da ne odgovaram na upite, ne gasi se do kraja svijeta - ovo je ipak ratna igra.
Pocetnicka zastita isto tako ostaje kao i obicno.
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Svaka cast barbaru na zatvaranju sveta. Kapa dole :)

Zna se kakva je organizacija,kakva je disciplina i ostalo.

To sto su regrutovali dobre igrace je sasvim normalno,jer bolje imati dobrog igraca kod sebe u plemenu,nego unistavati njega.
Mozda nije zabavno,ali ovde je bilo pitanje postavljanje rekorda zatvaranje jednog servera sto su i uspeli.
Sada se sigurno moze reci da je barbar jedno od najjacih plemena,jer njihovom regrutacijom dobrih igraca,vodjstvom i sposobnost vodjstva voditi iskusne igrace prestavlja jedno vrlo jako i cvrsto pleme.

Jos jednom svaka cast i da se jos mnogo :pivo: popije :eek:k:
 

aragornogame

New Member
Reaction score
0
WW jesi dobar igrač bez daljnjega:eek:ok:. Ali ovakvo sto ne služi igraću ko što si ti. Naše pleme je od početka je imalo cilj a to je bio zatvaranje svjeta čim prije. I to smo uspjeli prije od bilo koga. I svaka nam čast na tome. Uostalom pogledaj malo broj poraženih protivnika u odnosu na druga plemena to sve govori.

Ali eto i sam boris te je pozvao da skupiš tu svoju :ludilo:"mnogobrojnu":ludilo: vojsku od raste i da dođete na jedan svjet protiv nas pa nek bolji pobijedi(a naravno to smo mi u svakom pogledu:andjeo:)
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
borisse losa ti je prica :hmm: kao sto kaze withe lahko je napraviti mass reg pleme, to sto imate nekoliko igraca iz prve postave ne mora znacit da ste svi iz prve postave tu (kao sto sam negdje citao o tome) itd. na svakom svijetu se poslije nekoliko mjeseci mjenja postava tima, jer oni "pravi" igraci nemaju vremena za igrom il nest slicno, a to je izgovor sve jer im se ebe za svijetovima na duge staze itd jer ko ce se zezati do nekoliko miliona (niko nije lud lol) i onda ste se vi malo izmjesali da vam pleme samim tim ne bi propalo i morali ste regrutovati nekoliko igraca (u ovom slucaju kao sto white kaze "gotovo sve dobre igrace koji se nalaze tamo") dok ste ostatak noblali itd sto napravno nije ni "t" od "tesko" i dobili svijet, al haj jbt ga :) cestitke u svakom slucaju pravoj ekipi iz barbara a one dodatke ne bi da spominjem oni nisu nist uradili kako treba itd.

et sad :pivo: idem ja malo prileci (valjalo je ovo napisati uhh )

ps. nemoj da mi se ljutis :love:
 

DeletedUser

Guest
Napravite vi na kome god zelite serveru mass regrut pleme i zatvorite server za 8 mjeseci.

Do tada, zaobidjite ovu temu.
 

aragornogame

New Member
Reaction score
0
Eto odma moram uložiti "repliku" na tvoju "čestitku"
1. U PLEMENU BARBAR NI U JEDNOM TRENUTKU NIJE DOŠLO DO NIKAKVOG RASKOLA KAMOLI DO MOGUČEG RASPADA PLEMENA
2. U NAŠEM PLEMENU SVI SU BILI JEDNAKI I SVI SU IMALI PRILIKU SE DOKAZATI I POSTATI JEDNI OD NAJBOLJIH
:love:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Eto odma moram uložiti "repliku" na tvoju "čestitku"
1. U PLEMENU BARBAR NI U JEDNOM TRENUTKU NIJE DOŠLO DO NIKAKVOG RASKOLA KAMOLI DO MOGUČEG RASPADA PLEMENA
2. U NAŠEM PLEMENU SVI SU BILI JEDNAKI I SVI SU IMALI PRILIKU SE DOKAZATI I POSTATI JEDNI OD NAJBOLJIH
:love:

1.Gdje ce se raspasti kad ima 100 clanova (rofl)
2.Gdje su zavrsavali oni gdje se ne dokazu :andjeo:

Napravite vi na kome god zelite serveru mass regrut pleme i zatvorite server za 8 mjeseci.

Do tada, zaobidjite ovu temu.

Ne hvala, nije zanimljivo :p

a temu ne bi da zaobilazim, bas je simpa (blush)
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
1.Gdje ce se raspasti kad ima 100 clanova (rofl)
2.Gdje su zavrsavali oni gdje se ne dokazu :andjeo:



OPET NETOČNO.

U plemenu je bilo 50-ak igrača dok nije došlo do prelaska igrača iz akademije u glavno pleme.

:hahaha: onda ja nisam dobro vidio il mozda sam slucajno pobjegao iz skole kad su ucili brojeve pa sam se zbunio pa malo (lol) pogrijesio
 

DeletedUser

Guest
Da ,da, da...

Igrao sam i ja na hr 2, bio vodja plemena RAST@.

I naravno, onda je svizac zamotao cokoladu....

Ovo ti sve govori dovoljno jasno.




Jos jednom ti podvlacim, izvoli koji god hoces server plemena,
pristupi diplomatski, regrutuj sve i zatvori server za 8 mjeseci.

A znas kad ces to da ucinis... nikad......
A zasto?
Mozda zato sto moras imati tako jak vojni i i diplomatski uticaj da svaki igrac na serveru pozeli da bude dio tvog plemena.

Barbar je vise od plemena, to je jedna velika porodica koja se siri svakim danom.

Svakog dobrog igraca, koji je pre svega dobar i kulturan kao covjek, Barbar ce drage volje da primi.
Koje pleme to ne zeli, onda ima pogresan pogled na igru.
Ovo je igra.
Oblivionova i moja vizija je uvijek bila poducavanje novih igraca i stvaranje dovoljno kvalitetnog plemena
koje ce postaviti rekorde u svakom pogledu.

Zahvaljujuci ovoj igri ja sam upoznao mnogo dobrih ljudi i popio brdo :pivo:

A TO JE SUSTINA! :eek:k:

E lik.......reci ti meni kako se Barbar zvao prije nego je promijenio ime u Barbar.....i znas li zbog koga je opstao na sv2 i znas li ko ga je spasavao punih 3-4 mijeseca na sv1....bez da je dobio ista natrag....

ali pokusaj mi samo odgovorit....kako se barbar prvotno zvao ako se toliko tuces u prsa sa ponosom u ''svoj'' barbar....
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
alo boris jesi ti cuk cuk ili stvarno ne kuzis

pa u tome i je stvar sto ja nezelim regrutirati nego noblati

derugo nemoj prodavati fore da si nekim umijecem i diplomacijom privolio nove clanove pa nama se svaki dan javi 10 njih koji bi presli kod nas a to se dogodilio i vama samo je razlika sto ih mi odbijamo a vi ste ih primali i sad ti meni filozofiras da za to treba imati neku karizmu ili sta nekuzim

kazem ti da smo to mogli napraviti jer je pola svih plemena molilo za prelazak i sta bi dobili 3/4 svijeta pod kontreolom bez rata to ako je tebi zanimljivo nama nije i u tome je sva stvar

trece barbar je poceo s2 i sta se dogodilo zapeli na rsw-u i papa sve face pobjegle osim onih najboljih i orginalnih barbar koje smo kao saveznici primili u rastu i to je bio kraj regrutacije

trece ja skidam kapu do poda svakom dobrom plemenu i igracu a skidam je orginal barbaru koji igra ba 5 i tamo je ostvario dominaciju tako da je porazio najjace pleme ebon .to cjenim i postujem te igrace iz tog barbara a ne ovo sto se dogodilo na s3

kazes da je svizac smoto cokoladu e pa frende ti u tom barbaru imas 5 rastinih igraca pa sad motaj te cokolde i misli da ja haltam a ja ti kazem da sam bio ne na jednom racunu nego na nekoliko njih

imas clanove koje ni ne poznajes a tu olfa neke cuge spominjes ma daj molim te ohladi se

uzivaj u svojoj pobjedi ja sam vec rekao ona je po svim pravilima ali bas i nije neka i sv koji malo bolje igraju ovu igru ce se sloziti samnom a slozili su se igraci koji su u tom plemenu i sami su rekli usli smo da se ta lakrdija sto prije zavrsi


ja vam vise ne komentiram jer mi se neda prepucavtai oko gluposti

svaka cast pojedincima poput luxo i slicno o kojima sam cuo sve najbolje a ti boris ako nimas 10 god onda te razumijem ako nemas onda vise nemamo o cemu pricati jer nam nisu iste valne duljine i to bi bilo besmisleno
 

scapa

Banned
Reaction score
0
gospodo, svaki svjet se igra za sebe, osobno, vjerujem da bi svatko od vas zelio naci se sad na mjestu bilo kojeg barbara sa sv3., ove price o nekim drugim svjetovima i barbarima sa drugih svjetova okacite macku o rep, ime ne dobiva igru, igru dobivaju igraci i, naravno, njihovo vodstvo, a vjerujte, TOP i ekipa su umjetnici i profesori za vecinu vas, u konacnici, da se ne ponavljam, sta se niste usudili pojavit se na tom svijetu i ogledat se sa tom ekipom, ovako, kako rece jedan od profesora:

RAZGULI, sa teme!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Nisam igrao ni hr 1,ni hr 2, pa ne znam.
Dosao sam direktno na hr 3.

Koga si ti "spasavao" na hr 2 nemam pojma.
Ako nisi primjetio tema je SVIJET 3...
 
Status
Not open for further replies.
Top