Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
nije moj problem, to je njihov, kao sto sam rekao nakon napustanja hr2 Barbar je bio ispred vas po svakom pogledju,

na početku ove teme sam kratko komentirao i čestitao jer nije mala stvar zatvoriti svijet-i to vam nitko ne može oduzeti,vrijeme 8-mjeseci ako je to točno(nije da sumnjam nego samo nisam provjerio) je stvarno impresivno i sumnjam da će netko to srušiti,ali ovo o čemu ww priča je isto kao i vaše zatvaranje svijeta činjenica,do toga je došlo na meni i mnogima totalno bezvezni način-totalnom regrutacijom-vaša opravdanja su totalno smiješna-nemojte to više ni pokušavati;vi ste odigrali kako ste odigrali regrutirali i osvojili točka.

a ovo što sam izdvojio kao citat: "nije moj problem,to je njihov" hahahaha pa post prije toga pišeš da ste uzeli kont prije nas, a tu da nije tvoj problem što taj kont nije osvojen ni dan danas.....barbar je bio prije nas u svakom pogledu.....još jedna glupost-od samog početka u top 5 je 5 rastinih igrača-u top 20 cijelo vrijeme 15-tak je rastinih pa mi nije jasno kako ste bili ispred nas u svakom pogledu

i još komentar na:
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač
Poredak Ime plemena Poražen
1 BarbaR 147,87 Mio.
2 BarbaRians 21,64 Mio.
3 VUDSTOCK 6,64 Mio.
4 Dragons Reborn 4,34 Mio.
5 Crna pantera 4,26 Mio.

to je kao dokaz da je barbar ratovao????? -sad mi još samo recite protiv koga??? pa ja sam na sv2 imam veći ODA od svih plemena protiv kojih je barbar ratovao zajedno :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Ja kao mali igrac se javljam i slazem se sa ovim rastinim pi*kama :p :D Nisam previse sudjelovao u nicemu, ali sam opet imao fini pregled svega :) U 98% su u pravu

e da.. i takvi komentari RAZGULI S TEME, tema se zove: Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

I svaka cast na dobroj politici, diplomaciji regrutaciji i slicno
 
Last edited by a moderator:

Tose23

Member
Reaction score
0
Čestitke:pivo:

prije svega i na dobroj regrutaciji:eek:k:

a onda i na borbi:andjeo:

bez ljutnje molim moje misljenje je da se trebalo vise borit a manje regrutirat al dobro svako ima svoju taktiku

a na kraju pobjeda je ipak pobjeda:pivo:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
lol čitam i pišam od smijeha

što im ne čestitate i vozdra

zgazili su server u cca 8 mjeseci
svaki svijet ima iste stvari u ponudi za igranje ove igre
na vodstvu plemena je koji dio će koristit i u kojoj mjeri

dečki su krenuli, odigrali, osvojili i kraj priče

eto svim članovima plemena Barbar moja čestitka na zaključavanju i Happy End-u

p.s. rasta ce zatvorit s2 kad ja posjedim od starosti, samo zato jer im se ne da kretat iz početka na nekom svijetu, jer ovako se igraju s velikim racunima, na svijetu bez otpora i aktivnosti od strane "konkurencije"

zadnja igra koju ste tamo dobili vam je otišla s nekim igračima iz plemena DBB
pa eto ne solite pamet drugima vec se primite posla, i zatvorite taj svijet do kraja godine pa uberite i vi svojih 5 minuta slave :festa::festa:
ili nastavite odugovlačit pa igrajte svoj svijet za svoj gušt ali ne umanjujte tuđe uspjehe, jer za to vam ni weed nije opravdanje :lool:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
lol čitam i pišam od smijeha

što im ne čestitate i vozdra

zgazili su server u cca 8 mjeseci
svaki svijet ima iste stvari u ponudi za igranje ove igre
na vodstvu plemena je koji dio će koristit i u kojoj mjeri

dečki su krenuli, odigrali, osvojili i kraj priče

eto svim članovima plemena Barbar moja čestitka na zaključavanju i Happy End-u

p.s. rasta ce zatvorit s2 kad ja posjedim od starosti, samo zato jer im se ne da kretat iz početka na nekom svijetu, jer ovako se igraju s velikim racunima, na svijetu bez otpora i aktivnosti od strane "konkurencije"

zadnja igra koju ste tamo dobili vam je otišla s nekim igračima iz plemena DBB
pa eto ne solite pamet drugima vec se primite posla, i zatvorite taj svijet do kraja godine pa uberite i vi svojih 5 minuta slave
ili nastavite odugovlačit pa igrajte svoj svijet za svoj gušt ali ne umanjujte tuđe uspjehe, jer za to vam ni weed nije opravdanje

pa ovaj g00gle translator sve bolje i bolje prevodi sa nigerijskog na hrvatski:lool::lool::lool:
 

DeletedUser

Guest
Svaka cast za barbare :)
To se desava kad dođe prava ekipa na server :):)
 

DeletedUser

Guest
Sve čestitke članovima Barbar.
Svaka čast na uloženom trudu!
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Ja ne znam šta ovi pro igrači pokušavaju dokazati ovdje....jasno je da BarbaR nije imao konkurenciju na hr3, počevši od originalnog sastava...dalje da i ne govorim.

Od samog početka top20 su činili isti igrači koji ga i sad čine, manje više. Vezano za regrutaciju...npr...dođe igrač SAM bez ekipe tu, nije igrao ranije ovaj server i želi upasti u jaku ekipu, zašto ga ne pozvati? Bilo je takvih slučajeva.
Zašto ne dati šansu nadprosječnim igračima..

Pleme je od početka imalo jasan plan za long run i jasno određenu diplomaciju...na drugoj strani, mislite li da nije jadno imati 10 NAPova i saveznika kako bi se ratovalo protiv jednog plemena? :(

Sve u svemu, daleko je ovo od mass recr. plemena....ne vidim razlog da osporavate momcima ovo što su postigli.

Što se mene tiče više i ne igram tu...na hr3, ali veoma dobro znam šta se dešavalo i kako, morao sam da bacim comment.:D
 

DeletedUser

Guest
niko im nista ne osporava svi su vec rekli svaka cast....ne zeim da nas se dozivljava kao takve....samo iznosimo svoje misljenje ko i svi vi ovdje....zasto bi bilo ispravno vase misljenje a ne nase ili zasto bi bilo ispravno nase a ne vase........to su komentari i misljenja......oni ne mogu bit krivi mogu se vama samo svidjat il ne svidjat......
 

DeletedUser

Guest
zatvaranje no?????????????????????????????????????????????????????
:hahaha:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
na početku ove teme sam kratko komentirao i čestitao jer nije mala stvar zatvoriti svijet-i to vam nitko ne može oduzeti,vrijeme 8-mjeseci ako je to točno(nije da sumnjam nego samo nisam provjerio) je stvarno impresivno i sumnjam da će netko to srušiti,ali ovo o čemu ww priča je isto kao i vaše zatvaranje svijeta činjenica,do toga je došlo na meni i mnogima totalno bezvezni način-totalnom regrutacijom-vaša opravdanja su totalno smiješna-nemojte to više ni pokušavati;vi ste odigrali kako ste odigrali regrutirali i osvojili točka.

a ovo što sam izdvojio kao citat: "nije moj problem,to je njihov" hahahaha pa post prije toga pišeš da ste uzeli kont prije nas, a tu da nije tvoj problem što taj kont nije osvojen ni dan danas.....barbar je bio prije nas u svakom pogledu.....još jedna glupost-od samog početka u top 5 je 5 rastinih igrača-u top 20 cijelo vrijeme 15-tak je rastinih pa mi nije jasno kako ste bili ispred nas u svakom pogledu

i još komentar na:
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač
Poredak Ime plemena Poražen
1 BarbaR 147,87 Mio.
2 BarbaRians 21,64 Mio.
3 VUDSTOCK 6,64 Mio.
4 Dragons Reborn 4,34 Mio.
5 Crna pantera 4,26 Mio.

to je kao dokaz da je barbar ratovao????? -sad mi još samo recite protiv koga??? pa ja sam na sv2 imam veći ODA od svih plemena protiv kojih je barbar ratovao zajedno :ludilo:

Opet pricas gluposti..
Prvo pitaj mladenke za moj nick kad sam bio u barbaru, i tacno kad sam ih napustio.

I Tad je barbar bio ispred vas a kako se kasnije to zavrsilo nije moj problem.
Mi smo dominirali na k54 i to velikom vecinom, i drzali smo tak kontinent pod kontrolom sto znaci osvojili, a ocigledno je da su se stvari promenile sto se moze desiti iz vise razloga da ne nabrajam je ako znas igrati onda ces znati i razloge ako si n00b javi mi se na pp pa cu te nauciti par stvari, ali samo ako hoces da naucis. :)

sto se tice regrutacije, mi nismo primili sve kako ti to kazes, ali jeste ja sam uvek trazio dobre igrace koji zele da igraju timski i aktivno.
Tu nema nista lose, cak sta vise ja samtarm svoju sposobnost da prikupim najaktivnijie i najjace igrace oko sebe je u ovoj igri VRLINA a ne mana.
A kao igrac pa druze testiraj me pa ces videti..

Sto se tice naseg ODA i ODA od ostalih plemena.
Mi smo svet osvajali a na moje iznenadjenje druga plemena su igrali iskljucivo defanzivon.
I kad uzmes u obzir da zadnja 4 meseca mi uradamo na igrace sa moralom od ~50 i vecinom na kate onda mozes to lepo racunati i videti da je nama bio moral ok, nas ODA bi bio nekoliko puta veci.

I na kraju.
Vi ste strasna ekipa, samo imate jednu manu.
Uvek cete biti jedni od najbolji i to stoji
isto kao sto stoji da smo mi najbolji.


Ako svet 5 bude sa dobrim set-upom ko zna mozda se tamo sretnemo pa da stvarno pokazete sta znate.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
drago mi je da se netko javio na moj komentar....
ali izvrćeš istinu....koji je tvoj nick bio ne znam,ali zar je to važno,lijepo da si bio franjo tahi-stvarno svaka čast odlične statistike na početku svijeta,ali što ti to znači kad je ovo timska igra-a vi kao pleme ste do milju bodova(to je ono vrijeme kad svi pišu nisu važni bodovi,važna je vojska)ste se izmjenjivali s nama u vodstvu,već kod prvih noblanja ste počeli zaostajat ali nije mi ni namjera pisat postove poput tvojih i veličat sam sebe tipa:
"Vi ste strasna ekipa, samo imate jednu manu.
Uvek cete biti jedni od najbolji i to stoji
isto kao sto stoji da smo mi najbolji."
sv2 je situacija bila kakva je krenuli smo ko saveznici:iako to je realno gledano bilo običan nap jer smo se i mi i vi fokusirali na vlastiti kontinent,tu priča završava nećemo se sad raspravljat tko je bolji jer to stvarno nema smisla,ja nigdje nisam napisao da ste loši,dapače napisao sam da ste osvojili svijet u 8 mjeseci i da je to rekord koji će teško itko ikad skinuti....samo kažem da mi je bezveze jer ste to odradili na način koji mi uopće nije zanimljiv-a i činjenica je da koliko god ti to htio sakrit opet ti se dogode izjave koje potvrđuju moju teoriju:
"Tu nema nista lose, cak sta vise ja samtarm svoju sposobnost da prikupim najaktivnijie i najjace igrace oko sebe je u ovoj igri VRLINA a ne mana." -Vrlina slažem se,ali do neke granice-sve preko toga igra gubi smisao i wars prelazi u hugs
"Mi smo svet osvajali a na moje iznenadjenje druga plemena su igrali iskljucivo defanzivon."-opet potvrđuješ moju teoriju da niste pravo ratovali

p.s. ako znas igrati onda ti to nebi trebalo bit iznenađenje ako si n00b javi mi se na pp pa cu te nauciti par stvari, ali samo ako hoces da naucis.:lool:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Vidi top secret kako ti ne kuzis sta mi mislimo reci, nitko ne osporava BARBARov uspjeh i poznajemo pola vasih igraca i znamo im kvalitete. poznajemo se nekima bolje snekima losije i dugo se vec poznajemo bar sa orginalnim barbarima koji rade strasn posao na ba 5 i to respektiram i cjenim tako se igra.

e sad ono sto je rubo lijepo napisao da prekomjerna regrutacija dovodi do tribal hugsa a ne warsa kako se igrica orginalno zove.

dalje govoris kako ratujete vec neko vrijeme sa igracima morala 50 e pa eto to ti je ta konstatacija da su svi veliki igraci usli u barbar i sada svi gaze te male i kakva steta je potrositi 15-20 nuka na jedno selo = nikakva kad nema straha da ce itko uzvratiti tako da to nis ne znaci i nista dobrog ne govori u tvoju korist cak suprotno

Nemozes reci da treba nekoga privoliti da ude u prvo pleme na serveru i da je to neki uspjeh ,, pa znamo kao to funkcionira kad si prvi svi zele uci u to pleme i sami se javljaju i mole za ulazak a usput i prodaju svoje suigrace ako treba samo da udu pa vas molim d to ne spominjete

nemozes reci da ste na s2 osvojili k 54 kad ni dan danas nije osvojen do kraja


i da stvarno svrsimo vise sa ovom raspravom jos jednom svak cast osvojili ste server i gotovo nije na nacin koji mi cjenimo i to je to
I jedna za kraj mi vas nijednim postom nismo vrijedali niti podcjenivali nego samo komentirali a vas nekoliko ima izjave tipa vi noob mi najbolji bla bla
pametnom covjeku to dovoljno govori i nikako nismo htjeli podcjeniti barbar pogotovo one koje dobro poznajemo i skojima se i druzimo i igramo a barbar s3 nema previse dodornih tocaka sa barbarom kojeg mi poznajemo

sad poz i uzivajte u zatvaranji i gotovo
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
rubo to sto si rekao ima istine, ali izostavljas VAZNE stvari.

mi smo se ujedinili sa apexom i zajeno smo imali oko 120 clanova ali nisu svi bili za glavno pleme tako da je bilo prebacivanja tamo i vamo.
A sto se tice SRB plemena oko 20ak igraca je preslo u glavno pleme i nesto sitno u akademiju.
drugi igraci sto su dobili sansu su stvarno pojedinci i njih mozes nabrojati na prste.
Opet naglasavam, mi nismo dosli kao ekipa i morali smo stvarati pleme tako da smo morali nesto regrutovati.

A nesreca ili sreca, kako na to gledas, je u tome sto kao pleme nismo imali ozbilnu konkurenciju iz mnogo razloga.
I sto je zalosno je vecina mog ODD je jer sam samo pobio svoju vojsku na sebi kad sam preuredjivao sela.
Ali to nije moja krivica niti je krivica naseg nacina igranja, nego od drugih plemena sto su svi bili u savezima a i dalje igrali SOLO i bez cilja.

Ima tu stvari sa kojim nisi upoznat, kao i ja sto neznam za svet 2 od kad sam napustio, osim tog sto je tad barbar bio prvi, i nije mi nick Franjo tahi (ako te bas zanima vrti sat u nazad pa ces videti), na kraju krajeva nije vazno.
istina je da savez nije bio najbolji i da smo imali par nesporazuma ali to je uvek tako kad se nadju 2 plemena koja znaju sta rade i hoce da dominiraju.

whitewidow, da bi privukao najbolje igrace ocigledno je da to pleme mora da dobro funkiconise sto je opet zasluga vodsta, jer nismo mi poceli sa 2 000 000p pa da tvoj sistem radi, jer jos niko mi nije odgovorio kao je moguce da BLACK ili neko drugo pleme nije osvojilo svet jer imaju vise od duplo promena u plemenu od nas.
na to sam siguran na niko nece dati odgovor jer ga nemate.

Sto se tice velicanja, malo sam se salio i iskreno provocirao raspravu, ali kao od kako bi rekao "elitnih" igraca, kao sto ste vi ili bar vas ja smatram za tavke ocekivao sam cestitke i malo manje zavisti, jer ipak niste bili ovde pa da smo bili neprijatelji... ili jeste...

Necu vise komentirati na vase komentare dok neodgovorite zasto BLACK ili neko drugo pleme nije osvoilo svet.

Zelim vam srecu na hr2 i ko zna mozda se u buducnosti sretnemo na nekom drugom svetu.

**************

Borise, sledeci put isprobaj ovo..

Admin moze domah da mi da premijum,al moram da kazem...
 
Last edited:

snowball

Member
Reaction score
0
evo ja ko diverzant upadam na temu s pitanjem: Koji je bio uvjet zatvaranja svijeta? Zna li se to i za ostale hr svjetove?

p.s. cestitke barbarima. posto nisam nit igrao nit pratio sv3, nemam pojma ni ko je igrao za njih ni ko protiv tako da nemam komentara na njihov uspjeh
 
Status
Not open for further replies.
Top