Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
gospodo, svaki svjet se igra za sebe, osobno, vjerujem da bi svatko od vas zelio naci se sad na mjestu bilo kojeg barbara sa sv3., ove price o nekim drugim svjetovima i barbarima sa drugih svjetova okacite macku o rep, ime ne dobiva igru, igru dobivaju igraci i, naravno, njihovo vodstvo, a vjerujte, TOP i ekipa su umjetnici i profesori za vecinu vas, u konacnici, da se ne ponavljam, sta se niste usudili pojavit se na tom svijetu i ogledat se sa tom ekipom, ovako, kako rece jedan od profesora:

RAZGULI, sa teme!!!!!

a sto je onda ta ekipa otisla sa s2 gdje smo mi bili zajedno
 

scapa

Banned
Reaction score
0
daj, procitaj post prije komentara, SVIJETOVI se ne mjesaju, ime plemena ne znaci nista niti obvezuje igrace da igraju druge svijetove u istom plemenu tako da pricu o sv2 nemoj mjesat u ovu pobjedu, nadam se da sam ti sad bio jasniji....
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
gospodo, svaki svjet se igra za sebe, osobno, vjerujem da bi svatko od vas zelio naci se sad na mjestu bilo kojeg barbara sa sv3., ove price o nekim drugim svjetovima i barbarima sa drugih svjetova okacite macku o rep, ime ne dobiva igru, igru dobivaju igraci i, naravno, njihovo vodstvo, a vjerujte, TOP i ekipa su umjetnici i profesori za vecinu vas, u konacnici, da se ne ponavljam, sta se niste usudili pojavit se na tom svijetu i ogledat se sa tom ekipom, ovako, kako rece jedan od profesora:

RAZGULI, sa teme!!!!!
Pogrijesio si temu izgleda :zid: spam ti je na drugoj strani foruma lol


ps moj tata je jaci od tvog tate :p

eo :pivo:

ps. samo nemoj ga pretjerano zezati da se ne bi naljutio (malo je osjetljiv)
 

DeletedUser

Guest
gospodo, svaki svjet se igra za sebe, osobno, vjerujem da bi svatko od vas zelio naci se sad na mjestu bilo kojeg barbara sa sv3., ove price o nekim drugim svjetovima i barbarima sa drugih svjetova okacite macku o rep, ime ne dobiva igru, igru dobivaju igraci i, naravno, njihovo vodstvo, a vjerujte, TOP i ekipa su umjetnici i profesori za vecinu vas, u konacnici, da se ne ponavljam, sta se niste usudili pojavit se na tom svijetu i ogledat se sa tom ekipom, ovako, kako rece jedan od profesora:

RAZGULI, sa teme!!!!!

joj dijete sto si prepotentan......mozes se ugledat na rastu to cu ti rec.....

ne kazem kao vi da smo najbolji mozda postoje i bolji....ali vi to niste sigurno mogu nabrojat bar 10 plemena koja su bolja od vas a nisu zatvorili svijete......i sigurno nisam ljubomoran na poziciju u kojoj je barbar......WW vam je cestitao sto ste zatvorili svijet ja nebi ni to jer ne zasluzujete nikakav respekt i cestitke.....a ponavljanje: Razguli sa teme .....shvacam kao nedostatak argumenata za tako pi*kastu igru kao to ste je vi vodili....jadni oni kojima ste vi profesro eto vam moje misljenje bez okolisanja.....i ako imateimalo sportskog duha i dostojanstva....prihvatit cete ovo sto vam se kaze.......ali cisto sumnjam jer da imate imalo sportskog duha nebi odigrali svijet kako ste ga odigrali.....ipak mislim da se ovdje radi o lijecenju kompleksa nedostataka sa stvarnog zivota pa se iskaljujete tu.....
razlozi mogu bit mnogi: ruzni ste pa vas cure ne zele.....iamte malen ''materijal''......tlaci vas sef pa ste isfrustrirani....imate us*n posao.....nemoze vam se dic.....niski ste....u skoli su vas ili vas jos uvijek tuku i maltretiraju i tako dalje.......meni vas je iskreno zao.....a vas slijedeci odgovor na ovo ce biti:...
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
daj, procitaj post prije komentara, SVIJETOVI se ne mjesaju, ime plemena ne znaci nista niti obvezuje igrace da igraju druge svijetove u istom plemenu tako da pricu o sv2 nemoj mjesat u ovu pobjedu, nadam se da sam ti sad bio jasniji....

pa kako onda mozes govoriti sto niste dosli na s3 da se obracunamo kad ti kazem da smo bili na s2 zajedno pa ste otisli nekuzim sta mislis reci
 

DeletedUser

Guest
Samo spamate temu..ajmo razgulite svi... :)

Ako zelite imate nesto protiv Barbar i njihove ekipice..rijesicemo to u igri...:ljut:
 

DeletedUser

Guest
Popljuvali ste temu.
Hvala vam.

Kad vi osvojite hr 2 ja cu da kazem svaka cast majstore,zavrsili ste svijet. :eek:ok:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
prijatelju, jesi li cuo da se utakmice igraju zbog rezultata, to se pamti, tvoji komentari, sumnjam

:kisa::kisa::kisa:
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Bez ljutnje momci :)) hehe ipak se malo zezam (rofl)

et idem sad da ne smaram vise :love:

ps. ovi prvi nek mi posalju sta prema xD
 

DeletedUser

Guest
Ovi Iz Nigerije Tacno Pisu "Hrvatski/Srpski/Bosanski". :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Ne shvaćam nikoga od vas. Vi koji tvrdite da je BarbaR mass recruit pleme. E da je zavrsilo bi kao ROMA ili BLACK. A to se očito nije dogodilo kada je situacija ovakva. I BarbaR postoji od pocetka svijeta. I nije regrutiralo nikoga van svojih poznanika ili preporuka od drugih igraca. Nisu isli po redu i govorili ovaj je dobar zovi u pleme ili tako nesto. Spojili se sa angelsima i H/H I to je bio dobar potez. I nije bilo puno clanova u glavnom plemenu. Svega tridesetak ne vise. A akademija je drugo. I sada su vecina igraca presli u glavno pleme radi bolje organizacije i toga svega. I nema te stvari koja je napravljena a da si igraci nisu pomagali ili svi skupa da su sudjelovali u akcijama. Nitko nije isao u solo prodore i gruvao svoje njukove na neke kornjace. Jer toga kod nas nema. Svi si pomazu i svi sudjeluju u akcijama i svatko bi dao i zadnje koplje za onoga drugoga. I mislim da je to kljuc toga sto je ovaj svijet gotov a ne neki mass recruit sto pricate. I ako smo regrutirali sve dobre igrace zasto vi niste svoje ucili igrati a ne pustati da napadaju sa 4000 koplja i plemice. Ili da salju plemice bez zastite i da rade mjesana sela? Odgovorit cu vam. Zato sto nemate volje ni cvrstu ruku da vodite ovako jako i dobro pleme do pobjede. SKIDAM KAPU MOMCIMA TJ MOJIM SUIGRACIMA IZ PLEMENA BARBAR JER OVAKVU ORGANIZACIJU NIGDJE NISAM VIDIO I OVOLIKO TRUDA I VOLJE UNESENE U JEDNU BROWSER IGRU. I jos nesto. Koliko su vodje noci probdjele da bi akcije napravili to nema nigdje. I ZATO RECITE STA HOCETE ALI JA ZNAM KAKO STVARI STOJE I NA MENI JE DA IH POCASTIM PIVOM I DA SE SKUPA VESELIMO KRAJU I ZAVRSETKU OVOGA SERVERA. :pivo:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
alo boris jesi ti cuk cuk ili stvarno ne kuzis

pa u tome i je stvar sto ja nezelim regrutirati nego noblati

derugo nemoj prodavati fore da si nekim umijecem i diplomacijom privolio nove clanove pa nama se svaki dan javi 10 njih koji bi presli kod nas a to se dogodilio i vama samo je razlika sto ih mi odbijamo a vi ste ih primali i sad ti meni filozofiras da za to treba imati neku karizmu ili sta nekuzim

kazem ti da smo to mogli napraviti jer je pola svih plemena molilo za prelazak i sta bi dobili 3/4 svijeta pod kontreolom bez rata to ako je tebi zanimljivo nama nije i u tome je sva stvar

trece barbar je poceo s2 i sta se dogodilo zapeli na rsw-u i papa sve face pobjegle osim onih najboljih i orginalnih barbar koje smo kao saveznici primili u rastu i to je bio kraj regrutacije

trece ja skidam kapu do poda svakom dobrom plemenu i igracu a skidam je orginal barbaru koji igra ba 5 i tamo je ostvario dominaciju tako da je porazio najjace pleme ebon .to cjenim i postujem te igrace iz tog barbara a ne ovo sto se dogodilo na s3

kazes da je svizac smoto cokoladu e pa frende ti u tom barbaru imas 5 rastinih igraca pa sad motaj te cokolde i misli da ja haltam a ja ti kazem da sam bio ne na jednom racunu nego na nekoliko njih

imas clanove koje ni ne poznajes a tu olfa neke cuge spominjes ma daj molim te ohladi se

uzivaj u svojoj pobjedi ja sam vec rekao ona je po svim pravilima ali bas i nije neka i sv koji malo bolje igraju ovu igru ce se sloziti samnom a slozili su se igraci koji su u tom plemenu i sami su rekli usli smo da se ta lakrdija sto prije zavrsi


ja vam vise ne komentiram jer mi se neda prepucavtai oko gluposti

svaka cast pojedincima poput luxo i slicno o kojima sam cuo sve najbolje a ti boris ako nimas 10 god onda te razumijem ako nemas onda vise nemamo o cemu pricati jer nam nisu iste valne duljine i to bi bilo besmisleno

Druze pricas gluposti kad moram tako reci.

Prvo ovi barbari nemaju veze sa ostalim, jer osim mene sto sam jedan od osnivaca barbara na ba3 uz vistu josippa, borissa i ovde nije bilo skupljene ekipe sto je bio slucaj na hr1, 2 i sto je bio slucaj sa vama.
zato smo mi morali stvarati pleme i skupljati ljude sa nama.
Da smo svet osvojili vojskom to ti moze reci ODA plemena a i nasih pojedinaca sto je veci nego od ostalih plemena.

Da mass recrutment radi sigurno bi BLACK, ili neko drugo pleme bilo prvo ako je tvoja logika tacna.

Da si ti veliki igrac ti bi cestitao timskom radu svih igraca, ali ocigledno da si nesto ljubomoran samo nerazumem zasto..

usput kad si spomenio HR2 i vas i barbare, ja sam ih vodio u samom pocetku, uz josipa i iracdalija.
I bili smo ispred vas po svemu i opet smo uzeli kontinent pre vas.
Sta se desilo nakon sto sam otisao (iz privatnih razloga) i zasto su se tako raspali neznam, ali mogu nagadjati da ima veze sa organizacijom ili ne efikasnim vodjenjem plemena - mozda sam im nedostajao, neznam.....

da, i sta se desilo sa vama na hr1, i zasto borna jos nije uzela taj svet posto je masovno regrutovala?

Druze nemoj se spustati toliko nisko.

Poz od Oblivion-a
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
nije moj problem, to je njihov, kao sto sam rekao nakon napustanja hr2 Barbar je bio ispred vas po svakom pogledju, normalno imali smo jak savez i cesto smo se culi na skypu.
To sto ste ih vi prestigli i asimilirali je CESTITKA VAMA i vasem znanju i uvek sam vas smatrao ELITOM.

A ovo sto smo mi uradili na hr3 nema veze sa drugim svetovima i igracima, i nemojte nas povezivati sa barbarima sa drugih svetova.
Nasi uspesi i porazi pripadaju samo nama.
 
Status
Not open for further replies.
Top