Top 20 (plemena)

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
hahaha :D ma slab svijet skroz.. Da sad uđe na svijet neka organizirana ekipa, iako bi kasnila toliko imala bi velike šanse za osvojit :D

Ma vi mi najbolja ekipa tu :p
i kao konkurenti su ovi sa 105 računa.. a sve ostalo samo u prolazu tu :ludilo:

al ajde svijet sa bakljama i to, pa tu svašta moguće tu i botovi daleko doguraju

:pivo:
samo 105 :D
 

Fate

Member
Reaction score
0
Čini mi se da imaš problem u izražavanju jer mi ovo izgleda kao da si mislio na čitavo pleme a ne na jednog igrača, "#10 PSIHA 16.721 - ohoho vidi se ko ima najvise pba na hr23".
Ja ne mogu da znam šta je u tvojoj glavi i šta si mislio, dakle moraš ispravno da se izraziš da bi te drugi shvatili.
Takođe sad znam na koga misliš, taj tvoj argument je tačan.

Drugo, nije kletva već kleveta. Kletva je kad nekom misliš ono "Da Bogda te ....". Kleveta je pojam širenja informacija koje nisu tačne s ciljem da poniziš nekoga, u ovom slučaju sam ja to shvatio kao naše pleme.

Razumijem sad šta si htio reći i povlačim ono gore što sam napisao ali jedno moraš da priznaš: nije do mene već do tebe. :)

Priznajem ja sam pogresio , nisam se adekvatno niti tacno izrazio. Moje izvinjenje i drago mi je da smo se razumeli.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
sitnica.. :D fali još koja akademija :ljut:

Šta pričaš ti?
Šta tebe briga koliko koga ima?
Isto je ovako i RB na hr20 krenuo sa 105 acceva, pa si kasnije, ne znam šta si ti i tvoj dual pisali kaletu, al' vas je primio u pleme, ođe ne ide :p
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Šta pričaš ti?
Šta tebe briga koliko koga ima?
Isto je ovako i RB na hr20 krenuo sa 105 acceva, pa si kasnije, ne znam šta si ti i tvoj dual pisali kaletu, al' vas je primio u pleme, ođe ne ide :p

Vidim kako si upućen.. :predaja: hahaha
osim što sam ja sa tim RB i počeo od početka, jer me kalle zvao na 19ki, i išlo se planski sa njima od prvog dana :love:

A što se ovog svijeta tiče, tu imam bar 3-4 računa dostupna ako želim hahaha :D al je stvar da ne igram, nit ću igrat ovaj :*
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Vidim kako si upućen.. :predaja: hahaha
osim što sam ja sa tim RB i počeo od početka, jer me kalle zvao na 19ki, i išlo se planski sa njima od prvog dana :love:

A što se ovog svijeta tiče, tu imam bar 3-4 računa dostupna ako želim hahaha :D al je stvar da ne igram, nit ću igrat ovaj :*

Ako ne igraš nijedan nemoj bezveze gluposti pisat, et ako si od početka bio sa RB znaš kako su krenuli, tako i ovdje kreću pojedinci, kao i ja..
I sad u čemu je fazon kao, ti ćeš nekogsad isfurat što napišeš kreću sa 105 acceva, to niko do sad nije krenuo na ovim plemenima odvojeno, pa se kasnije spojio sa nekim, s kim treba igrat duala, što je i odlična taktika, vojska ostaje, imaš dodatno jedno selo za još vojske, i tu si naravno u plusu, znači glupost sama što pišeš za 105 acceva...

Zašto nisi pljuvao RB na hr20 radi iste taktike, jer si, kao što kažeš igrao u RB..ovdje nisi uspjeo upast među tih 105 pa pljuješ..to je zaključak iz tvog pisanja...
A vjeruj mi nigdje te nisam vidio do sad, jedino et na hr20 kad si iz dkla, kako me sjećanje služi, sa dualom svojim prešao u RB i ođe na forumu, puno pišeš, malo radiš!

Poyy
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ako ne igraš nijedan nemoj bezveze gluposti pisat, et ako si od početka bio sa RB znaš kako su krenuli, tako i ovdje kreću pojedinci, kao i ja..
I sad u čemu je fazon kao, ti ćeš nekogsad isfurat što napišeš kreću sa 105 acceva, to niko do sad nije krenuo na ovim plemenima odvojeno, pa se kasnije spojio sa nekim, s kim treba igrat duala, što je i odlična taktika, vojska ostaje, imaš dodatno jedno selo za još vojske, i tu si naravno u plusu, znači glupost sama što pišeš za 105 acceva...

Zašto nisi pljuvao RB na hr20 radi iste taktike, jer si, kao što kažeš igrao u RB..ovdje nisi uspjeo upast među tih 105 pa pljuješ..to je zaključak iz tvog pisanja...
A vjeruj mi nigdje te nisam vidio do sad, jedino et na hr20 kad si iz dkla, kako me sjećanje služi, sa dualom svojim prešao u RB i ođe na forumu, puno pišeš, malo radiš!

Poyy

Yes,. nitko ne kaže da je loša taktika :D nego je svijet skroz loš.. a vi uletili sa 105 računa ko da idete vs NATO saveza.. Protiv koga mislili ratovat?? kad nijedna ozbiljna ekipa nije najavljivala dolazak..

RB je došao u velikom sastavu.. iako ne baš toliko velikom.. al ipak bilo i konkurencije, sa kim se igrat :ljut:

ovdje nisi uspjeo upast među tih 105 pa pljuješ..to je zaključak iz tvog pisanja...

A u ovo vj ni sam ne vjeruješ.. hahahaha da neko ne može upast u tu vašu ekipu, od 105 računa.. tu vrlo lako i kakav bot uleti, a kamo li kad znaš večinu ljudi od ranije :love:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Uz svo moje poštovanje, nismo mi mogli znati hoće li biti konkurencije..
A ima je, crkva je tu, paladin sa predmetima, to su žestoke postavke..a tu je pleme Gen, jako kvalitetna ekipa se okupila.

edit: tu je i Psiha, znači 3 plemena, kao i u većini hr svijetova, 4 konta 4 plemena, ovdje je 3/4 amatere i why ne uvrstavam ovdje
 
Last edited:

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Uz svo moje poštovanje, nismo mi mogli znati hoće li biti konkurencije..
A ima je, crkva je tu, paladin sa predmetima, to su žestoke postavke..a tu je pleme Gen, jako kvalitetna ekipa se okupila.

edit: tu je i Psiha, znači 3 plemena, kao i u većini hr svijetova, 4 konta 4 plemena, ovdje je 3/4 amatere i why ne uvrstavam ovdje

PSIHA se tek sad posložila polako :D i sad jesu konkurencija svakako.. A GEN je šta je, pitanje je ko uopče misli ozbiljno igrat tamo, ima poznatih imena al su u prolazu samo, barem neki :kokice:

A ove baklje i to zakuhat svakako svijet :p i noviji igrači profitirat sa tim
 

DeletedUser

Guest
Smayke ti svagdje izigravas dvorsku ludu a brate niko te nista ne pita :hmm:
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
PSIHA se tek sad posložila polako :D i sad jesu konkurencija svakako.. A GEN je šta je, pitanje je ko uopče misli ozbiljno igrat tamo, ima poznatih imena al su u prolazu samo, barem neki :kokice:

A ove baklje i to zakuhat svakako svijet :p i noviji igrači profitirat sa tim

ma to mi samo radi pba ovako izgledamo,sta ti ne igras? :D
 
Top