Top 20 (plemena)

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
ma to mi samo radi pba ovako izgledamo,sta ti ne igras? :D

ma dođe i kraj igre :D i gubljenja vremena..
mnogo gluposti i svega osim prave igre, iz svijeta u svijet sve gore :p tako da nista to.. Samo malo po forumu kad se stigne, ove neke profiće zajebavat hahaha
 

DeletedUser

Guest
kakva psiha botovi sve(jos neko napisa tek se poslozili) a gen pravo dobra ekipa HAHAHAHAHAHAHHA ja sto lupate nmg da vjerujem :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
ma dođe i kraj igre :D i gubljenja vremena..
mnogo gluposti i svega osim prave igre, iz svijeta u svijet sve gore :p tako da nista to.. Samo malo po forumu kad se stigne, ove neke profiće zajebavat hahaha
Na plemenima ne postoje profići niti je skill potreban, mi smo uzeli S19 s prosječnim igračima a svi profići su položili oružje pred nama
Na žalost plemena su svoje odirgrala, kome se još da ubit život pred monitorom, ostalo je nas šaka jada i s tim se moramo zadovoljit
Igrajući ovu igru godinama nastanu prijateljstva i međusobno poštivanje i kad bi imali 300 računa opet bi bilo malo za sve koji nam se žele pridružit, planirali smo krenut s 50 irača ali jednostavno je ne mouće reći nema mjesta nekim ljudima, Hoćemo li pobijedit ili izubit nama nije jako važno ali onaj tko nam stane na put mora znat da neče nočima ili tjednima spavat i svima če mo makar zaorčat iru
Ovdje su pravi nerdovi vjeruj mi
Ne kužim koja je svrha tvog flejma ali skoro sam ubijeđen da je među oni 700 pp u igri i tvoj jedan "mogu li u pleme" ili griješim?
Lijep pozdrav
PS
Ne rade mi neke tipke na laptopu paje pisanje malo zbrkano, ispričavam se svima
 

DeletedUser

Guest
Na plemenima ne postoje profići niti je skill potreban, mi smo uzeli S19 s prosječnim igračima a svi profići su položili oružje pred nama
Na žalost plemena su svoje odirgrala, kome se još da ubit život pred monitorom, ostalo je nas šaka jada i s tim se moramo zadovoljit
Igrajući ovu igru godinama nastanu prijateljstva i međusobno poštivanje i kad bi imali 300 računa opet bi bilo malo za sve koji nam se žele pridružit, planirali smo krenut s 50 irača ali jednostavno je ne mouće reći nema mjesta nekim ljudima, Hoćemo li pobijedit ili izubit nama nije jako važno ali onaj tko nam stane na put mora znat da neče nočima ili tjednima spavat i svima če mo makar zaorčat iru
Ovdje su pravi nerdovi vjeruj mi
Ne kužim koja je svrha tvog flejma ali skoro sam ubijeđen da je među oni 700 pp u igri i tvoj jedan "mogu li u pleme" ili griješim?
Lijep pozdrav
PS
Ne rade mi neke tipke na laptopu paje pisanje malo zbrkano, ispričavam se svima

Opet lazes
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Opet lazes

Doctor Who Pro 06, 16:41
Se može u pleme

francetić Pro 06, 16:43
nop

Doctor Who Pro 06, 16:45
ni mi profi

francetić Pro 06, 16:45
kolk osi nikova izmjenjo aaa freya ovo ono ahhaa

Doctor Who Pro 06, 16:46
ja nisam freya čuča izvini

francetić Pro 06, 16:46
nece da moze ;)

Doctor Who Pro 06, 16:48
Nisam ja ni mislio nego me samo zanimao odgovor..

francetić Pro 06, 16:48
ok

Doctor Who Pro 06, 16:51
Vidim ti idalje noob.

francetić Pro 06, 16:51
veliki steta :(

Doctor Who Pro 06, 16:52
da šteta jer neću ja stignem da te noblam jer vjv neću biti do kraja

Doctor Who Pro 06, 16:53
mislim da imaš ljudi koji će te rr

francetić Pro 06, 16:53
ti mozes smao da mi mases iza leda momak ;)
rr dobi osamo na hr20 tak oda poklopi se da te ne cujem dok ne dobijes rijec

Doctor Who Pro 06, 19:08
na koju stranu ideš da ti dođem na kont

francetić Pro 06, 20:06
jugoistok bujrum ;)

:woot::woot::woot:
 

DeletedUser

Guest
Na plemenima ne postoje profići niti je skill potreban, mi smo uzeli S19 s prosječnim igračima a svi profići su položili oružje pred nama
Na žalost plemena su svoje odirgrala, kome se još da ubit život pred monitorom, ostalo je nas šaka jada i s tim se moramo zadovoljit
Igrajući ovu igru godinama nastanu prijateljstva i međusobno poštivanje i kad bi imali 300 računa opet bi bilo malo za sve koji nam se žele pridružit, planirali smo krenut s 50 irača ali jednostavno je ne mouće reći nema mjesta nekim ljudima, Hoćemo li pobijedit ili izubit nama nije jako važno ali onaj tko nam stane na put mora znat da neče nočima ili tjednima spavat i svima če mo makar zaorčat iru
Ovdje su pravi nerdovi vjeruj mi
Ne kužim koja je svrha tvog flejma ali skoro sam ubijeđen da je među oni 700 pp u igri i tvoj jedan "mogu li u pleme" ili griješim?
Lijep pozdrav
PS
Ne rade mi neke tipke na laptopu paje pisanje malo zbrkano, ispričavam se svima

:woot::woot::woot:

Kakve to veze ima s hr19 Nube?

Tu poruku je slalo vise mojih igraca i mogu sami da kazu koji su Bloodhand i oblivion jer smo se htjeli sprdat.

Jer si jadan rugas se drugima a gori si od njih
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Kakve to veze ima s hr19 Nube?

Tu poruku je slalo vise mojih igraca i mogu sami da kazu koji su Bloodhand i oblivion jer smo se htjeli sprdat.

Jer si jadan rugas se drugima a gori si od njih

cisto da ljudi vide ko laze non stop
i taj blood hand nemo jda razgovore pucam na skaypu
i sto ne dode na kontinent kad si tolika baja u igrici hahhaha sta bi sa barbarima
 

DeletedUser

Guest
Na plemenima ne postoje profići niti je skill potreban, mi smo uzeli S19 s prosječnim igračima a svi profići su položili oružje pred nama
Na žalost plemena su svoje odirgrala, kome se još da ubit život pred monitorom, ostalo je nas šaka jada i s tim se moramo zadovoljit
Igrajući ovu igru godinama nastanu prijateljstva i međusobno poštivanje i kad bi imali 300 računa opet bi bilo malo za sve koji nam se žele pridružit, planirali smo krenut s 50 irača ali jednostavno je ne mouće reći nema mjesta nekim ljudima, Hoćemo li pobijedit ili izubit nama nije jako važno ali onaj tko nam stane na put mora znat da neče nočima ili tjednima spavat i svima če mo makar zaorčat iru
Ovdje su pravi nerdovi vjeruj mi
Ne kužim koja je svrha tvog flejma ali skoro sam ubijeđen da je među oni 700 pp u igri i tvoj jedan "mogu li u pleme" ili griješim?
Lijep pozdrav
PS
Ne rade mi neke tipke na laptopu paje pisanje malo zbrkano, ispričavam se svima

cisto da ljudi vide ko laze non stop
i taj blood hand nemo jda razgovore pucam na skaypu
i sto ne dode na kontinent kad si tolika baja u igrici hahhaha sta bi sa barbarima

Hr19 Crnci nisu ni postojali dodo drugog djela svijeta tako da nemoj da mrmljas tu najace pleme na hr serverima napravio si tri plemena a rugao se meni zbog hr17 i sad si nesto vazan
 
Reaction score
0
Hr19 Crnci nisu ni postojali dodo drugog djela svijeta tako da nemoj da mrmljas tu najace pleme na hr serverima napravio si tri plemena a rugao se meni zbog hr17 i sad si nesto vazan

nevrijedi vam to i nemojte me mjesat u svoje spacke ni mene niti mog dualla
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Na plemenima ne postoje profići niti je skill potreban, mi smo uzeli S19 s prosječnim igračima a svi profići su položili oružje pred nama
Na žalost plemena su svoje odirgrala, kome se još da ubit život pred monitorom, ostalo je nas šaka jada i s tim se moramo zadovoljit
Igrajući ovu igru godinama nastanu prijateljstva i međusobno poštivanje i kad bi imali 300 računa opet bi bilo malo za sve koji nam se žele pridružit, planirali smo krenut s 50 irača ali jednostavno je ne mouće reći nema mjesta nekim ljudima, Hoćemo li pobijedit ili izubit nama nije jako važno ali onaj tko nam stane na put mora znat da neče nočima ili tjednima spavat i svima če mo makar zaorčat iru
Ovdje su pravi nerdovi vjeruj mi
Ne kužim koja je svrha tvog flejma ali skoro sam ubijeđen da je među oni 700 pp u igri i tvoj jedan "mogu li u pleme" ili griješim?
Lijep pozdrav
PS
Ne rade mi neke tipke na laptopu paje pisanje malo zbrkano, ispričavam se svima

ma samo se igrajte :pivo:

Ne kužim koja je svrha tvog flejma ali skoro sam ubijeđen da je među oni 700 pp u igri i tvoj jedan "mogu li u pleme" ili griješim?
Lijep pozdrav

A šta se ovog tiče tu griješiš svakako.. baš naprotiv ni ne igram ovu igru više napustio skroz, samo tu izvana se malo prati čisto za proć vrijeme za koji sat slobodni potrošit :D a da htio i planirao igrat, mogao i kod vas šta se tog tiče.. Tj još mogu, al neću, odlučio ne igrat ovo pa tako će i bit do daljnjega..

a i da igrao nebi na taj način sa toliko računa i ljudi..doslovno svakakvih ima kod vas, od super ljudi pa do nekih što nisu vrijedni ni komentara hahaha :love: ... To ipak malo previše, nema tu ni pouzdanosti a teško će to bit i održat i vodit toliko različitih ljudi.. sa toliko računa, svi svih znaju nezna se ko je čiji :p radije nekoliko ljudi i zajebancija kako i dosad večinom bilo.. i LP i tebi :pivo:
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
Hr19 Crnci nisu ni postojali dodo drugog djela svijeta tako da nemoj da mrmljas tu najace pleme na hr serverima napravio si tri plemena a rugao se meni zbog hr17 i sad si nesto vazan

kako i mozes to reci nije ni postojalo...Drug drzi jezik za zubima...

Ištite i dat će vam se! Tražite i naći ćete! Kucajte i otvorit će vam se!
 

DeletedUser

Guest
kako i mozes to reci nije ni postojalo...Drug drzi jezik za zubima...

Ištite i dat će vam se! Tražite i naći ćete! Kucajte i otvorit će vam se!

Kako jesu. Bili su Barbari i Gilipteri Crnci se pojavili kasnije i stigli sve ove a kada su se pojavili nakon kojeg mjeseca od starta.
I onda su se boostali premiumom pa pokupili igrace iz geliptera i barbara.
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
26th October 2014 - 14:10- pleme osnovano...

23. pleme SL osnovano...

Znaci Dragan badi i ekipa su od starta... Poslije sam se i ja prikljucio... kao i vecina gdje su vidjeli imalo potencijala... a to se posle ispostavlja odlicno jer dobijaju par odanih i odlicnih igraca.

Premium? ( Dragan je striktno meni donirao PB jer iz bosne sam) ne sjecam se za ostale da je dijelio...

igraci Giliptera pokupljeni... da jesu to si u pravu... Ali znas li zasto? Crnci i Gilipteri su ratovali... ne sjecam se omjer sela koji je bio tad i naravno Crnci sa aktivnoscu i timskim radom uspijeli su ih razbiti, "bolji" igraci su presli u hell a oni koji su bili ispod mi smo ih birali sa strateskim mjestima i ljudima moral davali...igraci su dobili moral prevelik zeljni da razbiju pleme helll iz mnogo razloga. Doslo je do rata sa hell pocelo je bubanje... teklo je dobro za crnce sve sto smo zamislili u tom trenutku odradjeno je... nismo isli glavom kroz zid znali smo da smo manji od hell gdje su brojcano jaci sa selima...rat je tekao a mi Dobivali sve sto smo htjeli,, svadje su izbile u hell mi smo iskoristili,, sjecam se da smo roketa razbili samo tako... Vecina helovih igraca su presli u SL a mi uzeli slovence... draganov potez <3 to je bila prekretnica svega... opet smo udarali timski... Sjecaju se toga i Sl-ovi igraci koji nisu spavali danima kad smo kretali na njih... razbijeni i oni...

svijet uzet.

Nasa akcija ne traje jedan dan. Uvjerit ce se mnogi u to...
 

DeletedUser

Guest
Gentlimeni i psiha satrat crnce treba ih udariti sa obije strane, mislim bilo bi to realno skvakako bi ih onda bilo ravnopravno u ratu hahah, ahhaahha,hahahahaha..:zid:
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
26th October 2014 - 14:10- pleme osnovano...

23. pleme SL osnovano...

Znaci Dragan badi i ekipa su od starta... Poslije sam se i ja prikljucio... kao i vecina gdje su vidjeli imalo potencijala... a to se posle ispostavlja odlicno jer dobijaju par odanih i odlicnih igraca.

Premium? ( Dragan je striktno meni donirao PB jer iz bosne sam) ne sjecam se za ostale da je dijelio...

igraci Giliptera pokupljeni... da jesu to si u pravu... Ali znas li zasto? Crnci i Gilipteri su ratovali... ne sjecam se omjer sela koji je bio tad i naravno Crnci sa aktivnoscu i timskim radom uspijeli su ih razbiti, "bolji" igraci su presli u hell a oni koji su bili ispod mi smo ih birali sa strateskim mjestima i ljudima moral davali...igraci su dobili moral prevelik zeljni da razbiju pleme helll iz mnogo razloga. Doslo je do rata sa hell pocelo je bubanje... teklo je dobro za crnce sve sto smo zamislili u tom trenutku odradjeno je... nismo isli glavom kroz zid znali smo da smo manji od hell gdje su brojcano jaci sa selima...rat je tekao a mi Dobivali sve sto smo htjeli,, svadje su izbile u hell mi smo iskoristili,, sjecam se da smo roketa razbili samo tako... Vecina helovih igraca su presli u SL a mi uzeli slovence... draganov potez <3 to je bila prekretnica svega... opet smo udarali timski... Sjecaju se toga i Sl-ovi igraci koji nisu spavali danima kad smo kretali na njih... razbijeni i oni...

svijet uzet.

Nasa akcija ne traje jedan dan. Uvjerit ce se mnogi u to...

Brate izostavio si pleme Elite mi smo bili najzasluzniji za osvajanje svijeta mislim najzasluzniji ste vi crnci vas 10 koji ste nas vodili ali nakon vas je elite ali vidim da ste zaboravili mi smo imali kvalitetne i aktivne igrace samo je falio vođa nakon sto nas je fate napustio bas je bio raspad,gilipteri bi nas stukli ali dogovorili smo spajanje sa crncima i trebao je i dkl sa nama znaci da se napravi jedno pleme dkl je odbio i samo smo se mi spojili i rijesili giliptere odlicnom timskom igrom i nakon njihovog bijega u hell neke smo privukli kod nas da bi omogucili sto veci otpor helu ali eto i hell se raspao dalje znas i sam ...

ukratko od mene dio koji je vazan a nisi ga spomeno

lp.
 
Top