Top 20 plemena

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
kako to pami da nisi izdajica...igras sa jednim plemenom i igracima otpocetka i na kraju se odvojis i pocnes napadati te igrace...ti ocito onda ne znas definiciju izdaje...
Marko jest tvoj vodja bio zajedno sa gringlom tako da nema se tu sta price...
A ta free sela sto sam ja uzimao hahah...hajde pogledaj tw stats sad cija sam sela uzimao...OD REV ili nekog tamo drugog plemena?
Naravno uzelo se nesto i od dtramossa haha
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hahahah nemas pristup jel hahahah aaaaa.....taj deff je isao u druge svrhe,sto bi se ja bojao eaglesa koji mi nisu toliko blizu....
nema pristupa hahahahhahahaha aaaa...sto se bojis toliko podrske da ovakve stvari moras govoriti
Bote da se bojim ne bi ti govorio, izvoli prijavi ljudi istraze, pa ja :D
A ako se ne bojis eag-a, sto si trazio deff pod svojih? Jel treba da slikam kako trazis deff? :p
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahah pa ne treba,jesam ja trazio deff ali kazem ti to nije zbog eaglesa...To su sad tvoje pretpostavke...
Ma sta cu te prijavljivat hahahha
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
kako to pami da nisi izdajica...igras sa jednim plemenom i igracima otpocetka i na kraju se odvojis i pocnes napadati te igrace...ti ocito onda ne znas definiciju izdaje...
Marko jest tvoj vodja bio zajedno sa gringlom tako da nema se tu sta price...
A ta free sela sto sam ja uzimao hahah...hajde pogledaj tw stats sad cija sam sela uzimao...OD REV ili nekog tamo drugog plemena?
Naravno uzelo se nesto i od dtramossa haha
http://prntscr.com/cq3zsn

Haj procitaj ovo jos jednom mjkti, jesi normalan ti sa glavom, u kojem si plemenu ti igro, i gdje si sada? reko sam ti Marko nikada nije bio moj vodja, dosli smo da igramo sa Gringlom, Gringl otiso ostavio Marka da vodi, njega nikad nismo priznavali ko vodju, reko sam mu da cu mu rastavit pleme, samo sto je on mislio da ja pricam supljake, a ja ih nikad ne pricam, i nikom ne ostajem duzan, a sto se tice sela, za sisavca vam nista ne priznajem zna se kada je to bilo, druge uspjesne akcije niste ni imali.
i ispricavam se svima sto ovdje se razglaba o 24, znam da nije mjesto, al kad ti praznoj glavi doktorovoj ne mozes nesto pokazat
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
neka deffa momci...
a cekaj pami ti sad hoces reci da ti nisi onda nikoga izdao osim marka i da ti ne napadas nikako igrace koji su igrali otpocetka sa tobom vec samo marka? hahah pa sto se izvlacis
pa sve gore na sjevernom kontinentu je pored sisavca isto vecinom noblano,bar zapoceto kako treba da bi se i dalje noblalo....
i pami ako hoces da se raspravljas imas tamo temu na sv 24,da ne ometas ljude ovdje hahah
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
neka deffa momci...
a cekaj pami ti sad hoces reci da ti nisi onda nikoga izdao osim marka i da ti ne napadas nikako igrace koji su igrali otpocetka sa tobom vec samo marka? hahah pa sto se izvlacis
pa sve gore na sjevernom kontinentu je pored sisavca isto vecinom noblano,bar zapoceto kako treba da bi se i dalje noblalo....
i pami ako hoces da se raspravljas imas tamo temu na sv 24,da ne ometas ljude ovdje hahah
Napadam one sto su ostali sa Markom, svi koji su htjeli su mogli prec, oni koji nisu su Markovi ljudi, koji ga isto tako ne podnose bas, al eto misle da ce lakse osvojit sa njim, sta mislis zasto vam sve vise igraca odustaje
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
ma ko je odustao hahah zbog toga sto nece da igraju sa markom?
svi ovi koji igraju sa nama sada,podnose marka ne sto posto vec sto jedan posto...tako da nemoj da pricas gluposti...
i nisu igraci budale da izdaju igrace s kojima igraju otpocetka i da idu sa tobom igrati da ih ti vodis aaa hahahahha
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Pami najveca si izdajica u povijesti plemena. Ulizujes mi se na skypeu prije hr25 i onda mi budes u plemenu i 1 mj kasnije odes u duall sa dinom hahahahahaahhaha uzasssss a za 24 da ne govorim
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
neda mi robi da spammam više ovdje inače bih vam ja rekao svoje oko doktora i pohvalio bih ga i zaštitio od vas bando jedna napadalna hehehehehe
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Pami najveca si izdajica u povijesti plemena. Ulizujes mi se na skypeu prije hr25 i onda mi budes u plemenu i 1 mj kasnije odes u duall sa dinom hahahahahaahhaha uzasssss a za 24 da ne govorim
hajde slikaj to gdje sam ti se ja ulizivo, daggeru ti si jedan obicni amater sto se tice ove igre, stoga molim te suti, hoces li i na ovom svijetu imad neki udes pa neces kao moc bit tu kad te restartuju?
 
Top