Top 20 plemena

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sve je to uredu Daggeru ali ti stvarno nemaš prava glasa na ovoj igrici nikako.
Krenuvši od toga kako si mi na 25 ici još na početku pisao :

'' Od tebe sam mnogo naučio što se tiče vodstva '' a pošto ja ne trpim mater rođenu i pošto sam te odma na 25 ici odvojio sa debilima i blokirao okrenuo si drugu priču, govoreći kako si ti meni na 22 ici sjekao train, da se razumijemo ti si dobar igrač za prvih sedam dana da se digneš sa PB i da malo drzis bodove ali kasnije te nema..

Na 25 ici sam te sam srokao za 48h, pa si prodao priču da sam ja nekom Zokori dao 16 000 pb ( i da lijepa cifra ne znam kako baš 16 000 ) da on meni da tvoje gradove, tačnije to ti je prva verzija priče bila, mislim da ja dam nekome 16 000 PB za tvoja jadna sela, ja jesam možda dao hiljade premiuma ali svojim igračima u svom plemenu jer sam takav.

Druga verzija priče je bila : Išao sam kući sa motorom, i neka mi žena uzela prvenstvo prolaza i pao sa motora i imao ubodnu ranu na nozi.. ono brate si ti retardiran? i zbog toga nisi mogao sjeci trainove..

Treća verzija tebe i Tomice, tj vaše prijave :

''OSMIČEVIĆ KVARI OVU IGRIICU, MI KOJI KUPUJEMO PREMIUM I SADA CITIRAM TOMICU JER SAM PROCITAO TU ZALBU ON JE SAM SLIKAO I NA SKAJP GRUPU STAVIO GDJE JE MENI SPIJUN PRENIO ZNAČI CITIRAM : Ja sam potrošio 500 PB i potrošit ću jos 500 PB za dva dana ali mi nećemo da igramo gdje igra Osmičević koji radi šta hoće i kako hoće mi vama dajemo plaću a mi ćemo otici sa servera .. Nakon toga tapija bog i batina WiCked odgovara da je moj acc provjeren, da nema sumnjivih radnji i da premium nikad neće da utiče na davanje banova..


I zadnja i konačna verzija su bile vaše žalbe da meni admin tačnije Plava pomaže tako što me gura iz administracije, pisali ste žalbe i na tu priču, a lično ste psovali meni majku i Plavoj i WiCkedu po skajpu isto optuzujuci njih da meni pomazu što je suludo mene WiCked toliko voli da mi redovno da ban za malu grešku.

Smiješno je da ti bilo šta komentarišeš, sjećaš se kad si pisao '' Mršavi Osmičević, ja onakve u vojsci jedem '' za tvoju informaciju ja sam visok 185 centimetara, težak 85 kg, što je pravi prosjek, a tek da vidiš kolika mi je piša.. s toga nemoj bolan da nikom prijetiš ti si običan retard i bolje da ne igras ovu igricu..


Za Doktora, Doktor je bio čovjek sa kojim sa mse najviše svađao na 24, spojio nas je Dalibor, i iz poštovanja prema njemu ja sam Anela prihvatio u pleme, i ako sam više puta htio da ga izbacim radi 24 oke, i ako je to bio 25 suzdrzao sam se jer sam dovoljno sazrio za ovu igricu da ne upličem servere, a Doktor je pokazao lojalnost prema mom plemenu i Doktor je u mojim očima totalno okej, i ja ga nazivam trenutno bratom, naš odnos je se zadnjih mjesec dana popravio i nemam s njim ništa..


Prozivanje Pjane, Vedada, i Benje sa acc '' Ludi Petak '' je suludo, momci su trenutno najjaci iz opravdani razloga i tako će da bude, prozivate nekoga ko vam je otac igrice kao ova trojica i vi njih prozivate, ne jedite govna, i da necu da se izvinem sto sam u ovom postu komentarisao više servera, boli me briga što je ovo 26 forum.

Hvala, prijatno i doviđenja, Daggeru restartovat cu te i ovdje kretenu glupi.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
sjecam se ko da je jucer bilo,salji na dagera train,reko 8 9 sati dje cu to slat,kaze dino salji bot je on hahahahhahahahahahaahhahahahaha i stvarno nikakav gubitak :D
 
Top