Top 20 plemena

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pami najveca si izdajica u povijesti plemena. Ulizujes mi se na skypeu prije hr25 i onda mi budes u plemenu i 1 mj kasnije odes u duall sa dinom hahahahahaahhaha uzasssss a za 24 da ne govorim
ti debilčino jedna nemaš pravo glasa .. imao bi možda kad bi digao dva prsta, ali teško da bi ti iko dozvolio da progovoriš šta....
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Auuu sto si opasan ukakao sam se hahaha smisan si sinko takve ko ti ne da papam za doručak u vojsci vec za uzinu. Umukni dok te ja nisanmm utihnuo monkey !
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Sumnjivi ste vi meni...Dodete u isto vrijeme na forum i to u pola 12 navecer...Cista slucajnost, il bezveze dramite il je stvarno slucajnost
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Auuu sto si opasan ukakao sam se hahaha smisan si sinko takve ko ti ne da papam za doručak u vojsci vec za uzinu. Umukni dok te ja nisanmm utihnuo monkey !
pišam se i na tebe i na tu tvoju vojsku...ako ti je babuka dao koju hiljadu komandiru, oficiru nekom i ti mi se ovdje kurčiš vojskom... 'ajde utihni me, adresu mi traži na pp i broj telefona :)

ma pusti Miga debila..da si ga samo čuo na hr25 kakve je sve izjave imao, i ti mu ne bi dao kad digne dva prsta da progovori
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sumnjivi ste vi meni...Dodete u isto vrijeme na forum i to u pola 12 navecer...Cista slucajnost, il bezveze dramite il je stvarno slucajnost
ne znam šta da ti kažem, odvoji malo više slobodnog vremena, provedi gledajući ovu početnu stranicu forum.plemena.com.hr i vidjet ćeš da sam nekad tu po 20 minuta, a nekad ćeš vidjet da uletim u 20 min po 10 puta :D
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Auuu sto si opasan ukakao sam se hahaha smisan si sinko takve ko ti ne da papam za doručak u vojsci vec za uzinu. Umukni dok te ja nisanmm utihnuo monkey !
Ko o čemu dager-bager o vojsci, jel ponestalo mjesta za stajanje :confused:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ajde lijepo se pokupite i na hr24 i spamajte tamo teme. Ili na hr25 i spamajte tamo teme. Ako nemate ništa reći za hr26, ne petljajte druge svijetove sa ovim djelom foruma.
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
pišam se i na tebe i na tu tvoju vojsku...ako ti je babuka dao koju hiljadu komandiru, oficiru nekom i ti mi se ovdje kurčiš vojskom... 'ajde utihni me, adresu mi traži na pp i broj telefona :)

ma pusti Miga debila..da si ga samo čuo na hr25 kakve je sve izjave imao, i ti mu ne bi dao kad digne dva prsta da progovori
Na zalost imam ovlast samo u RH
 
Top