Top 20 plemena

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
Tačno me zanima kako ce to izgledati kada krenu prva 3 da se kolju.
I da li ce neki savez pastinod nekih od prve 3 ekipe.. Ludi Petak ubjedljivo zakuco da bude prvi :)
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Tačno me zanima kako ce to izgledati kada krenu prva 3 da se kolju.
I da li ce neki savez pastinod nekih od prve 3 ekipe.. Ludi Petak ubjedljivo zakuco da bude prvi :)
e moj dzemsonzi tezak je zivot nas umjetnika :/, samo pazi sta tu pises za petka pjana je neuracunljiv
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Džejms i moj čojk oca mi, baš mi se sviđa njegovo komentarisanje ovo do sad. Nabaci džejmse još koji komentar :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ja se pak slazem sa Pjanom da su podcjenjeni. Dobra ekipa koja zasluzuje respekt. A mislim da ga i imaju :)
pjana nije nigdje napisao da su podcijenjeni, tako da ne znam što se slažeš sa mnom, trebaš se slagat sa Benjom, što je logično stvar u ovoj novonastaloj situaciji
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
slozio se sa nasim smajkanom on je neke konstatacije iznosio ,ko predsjedavajuci neki iz vrhovnog staba :D odaje informacije :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pa kao neka visoka karika u plemenu EAG valjda imam pravo napisati nesto sto bi se sa mnom ostali igraci plemena EAG ili drugih plemena na hr26 slozili sa mnom :p

ps: imam cin pouzdan clan :p
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Pa kao neka visoka karika u plemenu EAG valjda imam pravo napisati nesto sto bi se sa mnom ostali igraci plemena EAG ili drugih plemena na hr26 slozili sa mnom :p

ps: imam cin pouzdan clan :p

sa tobom se moraju složiti i da to oni ne žele :rolleyes:
 
Top