Top 20 plemena

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Cujem doktor citav dan se kaca sa niknejmom hoce on da vodi pleme, sta ti je ba doktore nisi ti taj kalibar, nit si igrac dobar a kamo li vodja. Prozivao sam dosta ovog nikname al covjek je realno klasa za tebe.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Cujem doktor citav dan se kaca sa niknejmom hoce on da vodi pleme, sta ti je ba doktore nisi ti taj kalibar, nit si igrac dobar a kamo li vodja. Prozivao sam dosta ovog nikname al covjek je realno klasa za tebe.

Hahah uopste nije rijec o tome...Mogao bi ja pisati adminima malo za neke multije poput ku*ate bakice na koju se izvlacite da igra neko drugi ali hajde nema veze,sta je sa accom NEXUS na mom kontinentu...Pricas nesto za slovence kako trose pb,a zahvali se njima sto neces morati kovati zlatnike za 4 5 trainova...Sad je cekas da acc nexus pobarbari pa da nemas se sta brinuti,da te ne bi kojim slucajem banovali....
Haahah bolje ti je da sutis i ne javljas se na forumu tih 14 dana
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Koliko se multica na Jugu noblalo strasno..lik 60 porazenih 2 sela hahahah dream on baby
 

TaaHe.

Member
Reaction score
14
Ne volim se miješat, ali i vaš igrač rewic , kako je on tu gdje jest?
nema ni 10k poraženih a drugo mjesto ..

Pjana i ostali sa acc Ludi Petak bar farmaju kako treba i kako dolikuje ljudima sa prvog mjesta. :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma opušteno, prozivat će i dok ne dođem do njih, a tek će onda prozivat kad ih krenem derat :D
Doktore ti si mi svakako najbliži <3
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
ne bih da se petljam u raspravu oko toga ko sta radi na 26 posto ne igram aktivno tamo, ali ona scena kad Doktor nekom prijeti, Doktor koji je na svakom serveru popio restart osim na 25, tu se izvuko samo zato što je sa dinom u plemenu bio
(dull)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
kakav doktor bolan, ta će on

Imam doktore još 8 multića, ustvari nije, izvini moja greška imam 10, valja mi i to noblat, skupljam evo plemiće
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahaha pami koji k se ti javljas izdajico stara.....jesam na 24 i vratio se,desava se...ali npr ti ces do kraja svijeta ostati bez svih sela koje si na taj prljavi izdajnicki nacin pokupio....
hahah pa pjana ne moras skupljati plemice,pb vec imas,samo resse sad :D
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
hahaha pami koji k se ti javljas izdajico stara.....jesam na 24 i vratio se,desava se...ali npr ti ces do kraja svijeta ostati bez svih sela koje si na taj prljavi izdajnicki nacin pokupio....
hahah pa pjana ne moras skupljati plemice,pb vec imas,samo resse sad :D
Pa gledaj doktore ti mene mozes zvat izdajicom koliko god hoces, hajde prvo vidi gdje ti je DKL i gdje si preso, drugo Marko nikad nije bio moj vodja, reko sam da cu mu rastavit pleme sto sam i uradio, trece svi znamo kako si se vratio, pokupio si free sela od DKL, a cetvrto, evo vi uvijek nesto prijetite, a mi iz dana u dan sve vise sela imamo, pa ja evo ne znam mjkmi, shvatio bi ja da mi prijeti igrac koji zna igrat, al ovako, ne znam sta da ti kazem da tvoj ograniceni mozak to moze shvatit
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pa to je to, skupljam resse pa skupljam plemiće.. Jbg stari, može se kad se potroši 15k pba ima se još 15k šta ćeš ono razumiješ, mogu i može mi se, evo derem i derat ću hahahhahahahhaha

imam sve, sve ovo ja ba
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ili evo da napravimo dogovor, nek nobla rew neko selo da me prestigne, pa da vam je lakše kad vi imate prvog igrača na svijetu.. Da me ne prozivate više hehehehehe
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hahah uopste nije rijec o tome...Mogao bi ja pisati adminima malo za neke multije poput ku*ate bakice na koju se izvlacite da igra neko drugi ali hajde nema veze,sta je sa accom NEXUS na mom kontinentu...Pricas nesto za slovence kako trose pb,a zahvali se njima sto neces morati kovati zlatnike za 4 5 trainova...Sad je cekas da acc nexus pobarbari pa da nemas se sta brinuti,da te ne bi kojim slucajem banovali....
Haahah bolje ti je da sutis i ne javljas se na forumu tih 14 dana
Ja na acc NEXUS odavno nemam pristupa, jos od hr19 taj acc sam poklonio i cak sa tim likom i nisam vise u nekim odnosima.
A ti ako mislis suprotno, izvoli brate prijavi imas podrsku :D
A cujem sinoc od tvojih clanova da si se sasro zadnjih dana, pogledajte doktorove pozicije a trazi deff kkaze ocekuje napade od strane EAG :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahah nemas pristup jel hahahah aaaaa.....taj deff je isao u druge svrhe,sto bi se ja bojao eaglesa koji mi nisu toliko blizu....
nema pristupa hahahahhahahaha aaaa...sto se bojis toliko podrske da ovakve stvari moras govoriti
 
Top