Top 20 plemena

faree

Active Member
Reaction score
55
Tu sam tu...malo eo spamam po ovom forumu, malo igram hr25, malo cistim okolinu na hr26 i na veliko rokam w88 xd

Ktb?

Haj što lažeš nas, ali zašto lažeš sebe!

Na 25 nisi ušao ima godina!

Na 26 možeš očistiti samo paučinu iz barbarskih sela!!

Na w88 ne igraš niti si kada igrao niti ćeš kada igrati!!!

Nadam se da te moje mišljenje nije uvrijedilo previše :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Haj što lažeš nas, ali zašto lažeš sebe!

Na 25 nisi ušao ima godina!

Na 26 možeš očistiti samo paučinu iz barbarskih sela!!

Na w88 ne igraš niti si kada igrao niti ćeš kada igrati!!!

Nadam se da te moje mišljenje nije uvrijedilo previše :)
E baš me jeste uvrijedilo, odoh se sad ubiti pa ću plakati :p ♥♥♥
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
fino igraju pdp i trude se moram ih pohvalit i aktivni so do bola kad ih još EAG nadefa tad če se polako možda i oporavit od NW napadanja
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
fino igraju pdp i trude se moram ih pohvalit i aktivni so do bola kad ih još EAG nadefa tad če se polako možda i oporavit od NW napadanja
pa budalo jedna imate 59 sela više od njih, i sad kad ste im noblali selo-dva odma se počeli dizat nešto, pa ljudi vas ubili u prošloj njihovoj akciji a manji su znatno u odnosu na vas...
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
pa budalo jedna imate 59 sela više od njih, i sad kad ste im noblali selo-dva odma se počeli dizat nešto, pa ljudi vas ubili u prošloj njihovoj akciji a manji su znatno u odnosu na vas...


a jesi ti neki analitičar kaži iskreno kako jeste neznam zašto szaješ u red sa pdp jeste da su vam saveznici al u prvoj akciji uzeli su račun koji je sitan bio i vlastnik je dolazio na acc dveputa sedmično uzeli su selo nataši to me jeste boljelo da bi plakao a yerri isto nema vremena igrat ovdje kad je na slo prvi i tjera tamo igru a snupy je tračo nekamo i evoga nije si ni imao vremena sredit acc
al to su bila sva sela na njhovom kontu i mi nismo mogli renoblat ili slat pojaćanja jer smo predlaeko
i doduše su dali ofa malo more za tih 5 sela a mi smo izgubili igračicu koja je baš zllatna

šta se sela tiče znaš kakva su nam sela nevaljaju ničemu

i znaš da su oni profi pleme koje strah i trepet na hr serverima uigrani jesu i paše im da igraju sa toliko članovima a i ide im dobro selo im je baš teško oduzet vidi se da su aktivni i uigrani
jedina griješka im je bila da su prerano krenuli na ta naša sela jer su znali da su zadefana pa je šteta offa bolje su napravi li da su se širili imajo tmao još malo more drugih sela plemena je treba igrat strplivo i sa mozgom

pjana i ajde imaj barem malo stila pa komentariši iskreno i nepristransko sa činjenicama ili pošalji đemsonzija da on to obavlja
 

dzemsonzi

Member
Reaction score
37
a jesi ti neki analitičar kaži iskreno kako jeste neznam zašto szaješ u red sa pdp jeste da su vam saveznici al u prvoj akciji uzeli su račun koji je sitan bio i vlastnik je dolazio na acc dveputa sedmično uzeli su selo nataši to me jeste boljelo da bi plakao a yerri isto nema vremena igrat ovdje kad je na slo prvi i tjera tamo igru a snupy je tračo nekamo i evoga nije si ni imao vremena sredit acc
al to su bila sva sela na njhovom kontu i mi nismo mogli renoblat ili slat pojaćanja jer smo predlaeko
i doduše su dali ofa malo more za tih 5 sela a mi smo izgubili igračicu koja je baš zllatna

šta se sela tiče znaš kakva su nam sela nevaljaju ničemu

i znaš da su oni profi pleme koje strah i trepet na hr serverima uigrani jesu i paše im da igraju sa toliko članovima a i ide im dobro selo im je baš teško oduzet vidi se da su aktivni i uigrani
jedina griješka im je bila da su prerano krenuli na ta naša sela jer su znali da su zadefana pa je šteta offa bolje su napravi li da su se širili imajo tmao još malo more drugih sela plemena je treba igrat strplivo i sa mozgom

pjana i ajde imaj barem malo stila pa komentariši iskreno i nepristransko sa činjenicama ili pošalji đemsonzija da on to obavlja

Ja sam mislio da smo ti i ja prijatelji, a ti mene izgleda ismijavaš u sarkastičnom kontekstu. :(
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
pa budalo jedna imate 59 sela više od njih, i sad kad ste im noblali selo-dva odma se počeli dizat nešto, pa ljudi vas ubili u prošloj njihovoj akciji a manji su znatno u odnosu na vas...

zasto su se oni uzdizali kad su noblali 2 neaktivca? :D
klasika je ode da kad se nobla nes ili razvali da se dode na forum podjebavat,ko gubi ima pravo da se ljuti :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nemam ja koga slat da piše umjesto mene, a logično je znači LOGIČNO da Bog kaže da sam pristrasniji prema pdpu nego prema vama. Nemam ništa protiv vas, ali mi je draži pdp, jer tamo ima par dobrih ljudi, dobrih igrača sa kojima sam igrao, tako da je logično i da ću njih podržavati prije vas.

tomo, ovo neću shvatit ozbiljno :)
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
zasto su se oni uzdizali kad su noblali 2 neaktivca? :D
klasika je ode da kad se nobla nes ili razvali da se dode na forum podjebavat,ko gubi ima pravo da se ljuti :p

pa moramo i mi ponešto objavit da neispadamo botine koje svi koriste za pokusno gađanje sa nukama
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
evo vidiš dolaze vaši botovi da se pravdaju sad i bla bla vako nako. Pa šta?
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
evo vidiš dolaze vaši botovi da se pravdaju sad i bla bla vako nako. Pa šta?


ajde pjana nemoj tako grubo kad se več hebemo imaj barem malo stila i romantike a ti bi sve nešto na silo i probaj komentarisat bez nekih prozivki jer da čuješ mišljenja koja bilo bi i plače
 

Special One

Member
Reaction score
41
fino igraju pdp i trude se moram ih pohvalit i aktivni so do bola kad ih još EAG nadefa tad če se polako možda i oporavit od NW napadanja

Ne deffamo PDP,al ću se sad baš potruditi da ih nadeffamo,s obzirom da SG i RASTA deffaju NW a to nigdje nisi spomenuo.
 
Top