Top 25 IGRACI

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Sta pricas ti ba covjek nije sa mnom bio na racunu,a sta kako sam ofarmo ?
Ja farmo multice? ljubomoro dusa jos u 7 dana pocetnicke sam odmakao svima bio u farmanju na veliko(procitaj ponovo 7 DANA POCETNICKE) znaci samo na barbare,bio sam vam na kilometre.
Nasli ovdje prozivat,mars prijavljuj podrsci djubrad' jedna ako vas zanima kako igramo pa cete vidit,Estagfirullah da mi Allah swt oprosti sto vas vridjam uz Ramazan,msm sto vas usporedjujem sa trulom zemljom

Takbiiiiiiiiiir!
i jesi farmao multice sigruno
LP
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Nemoj srat ba i ti Adine opet, nemoj bgt..

Znamo svi ba, znamo svi.. Ne možeš opljačkat milion u 7 dana na barbare a nemaš za 7 dana većeg barbara od 100p, pa odakle ti resursi? Šta, kako? Naprave se multići, dignu se rudnici, multići se obrišu, farmaju se multići, ofarma se milion, lagano, jel tako smajke, easy, nonšalantno.

so-si ne javljaj se ba, najveća prevaro igrice ikad :*

Ko je ofarmo milion za 7 dana ?
Jesi ti normalan pjana,rekao sam da sam odmakao a ne da sam ofarmo milion u 7 dana,i ova taktika dizanja ruda i pretvaranja u barbara je toliko losa da je ja nikad ne bih primjenio
Ajde mozes prvi put ofarmat puno skladiste,ali posle nema ko nece faramt tog barbara mislim stvarno
Pjana odabi ne mozes se pomirit s cinjenicom da mi ( nam ) je start extra,i da ste oduvani ko pilici
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ko je ofarmo milion za 7 dana ?
Jesi ti normalan pjana,rekao sam da sam odmakao a ne da sam ofarmo milion u 7 dana,i ova taktika dizanja ruda i pretvaranja u barbara je toliko losa da je ja nikad ne bih primjenio
Ajde mozes prvi put ofarmat puno skladiste,ali posle nema ko nece faramt tog barbara mislim stvarno
Pjana odabi ne mozes se pomirit s cinjenicom da mi ( nam ) je start extra,i da ste oduvani ko pilici

Ne znam ko je koga podero na 23ici i ko je imao kakav start :D
I ne znam ko ovo samo završava 23icu kao pobjednik i to u top3, pa eto, ne znam, izvinite molim vas..

Dobar iftar bio, hajte poz
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ma jebes ti onog igraca ko uvijek ima start,do 20 dana maks i onda popusti naglo i nema ga više ...
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Ne znam ko je koga podero na 23ici i ko je imao kakav start :D
I ne znam ko ovo samo završava 23icu kao pobjednik i to u top3, pa eto, ne znam, izvinite molim vas..

Dobar iftar bio, hajte poz

Bravo bas ste me poderali ono postenski,al bas stvarno razvalili ste svijet ko sto niko nije,ev ti banana
 
Reaction score
2
Osvajamo ovaj svet kao HR22


Nova Ekipa Stara Pravila!!

NIĐE VEZE, hehe

zar vas cetvero mora biti na racunu da bi bili uspjesni, i dalje ne mozete vise od 25. pozicije? very funny
ako nisi upucen, ima nas dosta sa hr22 koji smo tamo zatvorili server i dosli tu da se igramo, eto, zato pise to u opisu
end of story
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Prijatelju prvo nisan toliko mlad da me vrijedas a drugo ja neznam dali sam ja ista tu u ovom spamu napisao protiv ikog ?! Nisam ja mislim al ajde..

Ono "zilavi k." se odnosilo na igru, u igri i stojim iza toga, nafurao si se da si nesto a ustv. si ono sto sam naveo.
I da, dajem sebi za pravo da ti to kazem, jer sam 99% "stariji" od tebe u segmentu u kojem sam te tako opisao. Da crtam, u igri. Tvoj RL me uopste ne interesuje nit mi pada na pamet u tom segmentu da te komentarisem.
Hvala donvindzenja
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
hahaha dosta vas je ljubomorno na adina,al eto pokusajte bit bolji od njega pa prdite :p
pjana sve ti stoji osim onoga da ste ga poderali,jer ste nasli neciju baklju koja je bila povucena ili slicno i coviku palo selo sa 2-3k kata,i onda drugo bez crkve,tu nemoj zajebavat ko zna sta bi vam radija on da niste tako odigrali to
lp
 
Top