Trenutna događanja !

DeletedUser

Guest
:eek:k: mi smo prvi zauzeli nas kontinet pre iha hay... :D pre svih ocem pricas

Mislis regrutovali ste cijeli kontinent u pleme a sad planirate nastavit na k54. Hmmm bas me zanima sta cete noblat kad napravite 10 akademija posto ste vec do 4 dosli...
 

Fate

Member
Reaction score
0
Mislis regrutovali ste cijeli kontinent u pleme a sad planirate nastavit na k54. Hmmm bas me zanima sta cete noblat kad napravite 10 akademija posto ste vec do 4 dosli...

To je samo Odgovor na vasu regrutaciju :)
 

Fate

Member
Reaction score
0
A da vi ste uzeli vase neprijatelje tj Libih i pozvali kod sebe iako ste im objavili rat i sada pola libiha igra kod vas HAHAHAHAHAAHAHAH ocemu vi pricate? ko regrutuje vise vi ili ja? Idete i regrutovati na k54 e pa vidi gestapo pogledaj malo svoje :)

Ocemu pricamo dalje? Mi smo imali nas konto jos pre 10 dana dok ste vi igrali tu vs libih :) hahahaah
 

DeletedUser

Guest
A da vi ste uzeli vase neprijatelje tj Libih i pozvali kod sebe iako ste im objavili rat i sada pola libiha igra kod vas HAHAHAHAHAAHAHAH ocemu vi pricate? ko regrutuje vise vi ili ja? Idete i regrutovati na k54 e pa vidi gestapo pogledaj malo svoje :)

Ocemu pricamo dalje? Mi smo imali nas konto jos pre 10 dana dok ste vi igrali tu vs libih :) hahahaah

Ako je libih imao 6-8 igraca onda si u pravu, ne znam ja ko je trebao u rat sa barmom i na kraju pokupi 10ak najboljih u svoje pleme. Dosta ih je pobjeglo kod vas samo radi zastite. Vrijeme ce pokazati svoje...
 

BuM BuM

Member
Reaction score
0
A da vi ste uzeli vase neprijatelje tj Libih i pozvali kod sebe iako ste im objavili rat i sada pola libiha igra kod vas HAHAHAHAHAAHAHAH ocemu vi pricate? ko regrutuje vise vi ili ja? Idete i regrutovati na k54 e pa vidi gestapo pogledaj malo svoje :)

Ocemu pricamo dalje? Mi smo imali nas konto jos pre 10 dana dok ste vi igrali tu vs libih :) hahahaah


Slusaj fate,,,nepravi se budala... :)

Regrutirali ste sve sto se dalo regrutirat.To ptice znaju.

A dok smo mi pozvali par dobrih igraca..;)

Pola libiha je 30 racuna...Pff levatu...cekam vas ko zapeta puska...

barbari,barbari...:)))
 

Fate

Member
Reaction score
0
Ja sam rekao sto sam imao :) a vi sad sistite kao zvecarke do mile volje :eek:ok:
Ako ima dodajte jos sta? Zanimljive su mi vase price :) pogotovo koliko ste vi pro :)
ali polako mi se ne zurimo nigdje :andjeo: samo vi budite dovoljno proovi pa nas pobedite
Srecno :eek:ok:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ja sam rekao sto sam imao :) a vi sad sistite kao zvecarke do mile volje :eek:ok:
Ako ima dodajte jos sta? Zanimljive su mi vase price :) pogotovo koliko ste vi pro :)
ali polako mi se ne zurimo nigdje :andjeo: samo vi budite dovoljno proovi pa nas pobedite
Srecno :eek:ok:

hahahah :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ja sam rekao sto sam imao :) a vi sad sistite kao zvecarke do mile volje :eek:ok:
Ako ima dodajte jos sta? Zanimljive su mi vase price :) pogotovo koliko ste vi pro :)
ali polako mi se ne zurimo nigdje :andjeo: samo vi budite dovoljno proovi pa nas pobedite
Srecno :eek:ok:

Otices sa ovog svijeta spustene glave kao sa i prethodni :predaja:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Vidiš da ne želi ni da kaže ko je on na tom sv :ljut:

To valjda iz razloga da ako se prestavi, morao bi nas noblat :hahaha:
 
Top