WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
to nije korektno postavljeno pitanje, korektno postavljeno pitanje je zasto je kriger krenuo sa kuacpalac ;)
a odgovor svi znamo, da ne bi popusio katanje poput onog na ba 6 ;)

Ja znam šta sam postavio,nisam tebe pitao za mišljenje.
 

DeletedUser

Guest
Ajme ljudi smirite se.
images
 

DeletedUser

Guest
Od prvog dana je na profilu plemena bilo 13. krieger, inace to je ime bilo zauzeto na nekom drugom hr svijetu pa sam morao na pocetku birati nego drugo..

PS. Nikad nisam igrao ba6
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
baš me zanima šta će reć ljudi

Opet ti kazem, vazno je sta mislimo mi koji igramo sa njim u plemenu, a nama je pokazao da je zaista ziva vatra od igraca, da je fer i da hoce da izadje svakome u susret .To je dovoljno. Sad, sta ce neki drugi ljudi reci koji ga ne poznaju, njihova volja.

Sve najbolje i pozdrav :)
 

DeletedUser

Guest
Dakle, uzalud se mučite, ovaj svjet će uzet ROYAL,
a ako ne ROYAL onda RB.
Vas nema ni u jednoj kombinaciji.

Ti pričaš o osvajanju svijeta otkad je počeo :D
Tek počima igra, a u kojoj kombinaciji mene netko od vas restarta i ko bi to mogao biti?
 

DeletedUser

Guest
Opet ti kazem, vazno je sta mislimo mi koji igramo sa njim u plemenu, a nama je pokazao da je zaista ziva vatra od igraca, da je fer i da hoce da izadje svakome u susret .To je dovoljno. Sad, sta ce neki drugi ljudi reci koji ga ne poznaju, njihova volja.

Sve najbolje i pozdrav :)

Poznaju oni njega ali ne na nacin na koji ga mi poznajemo.
Nisu imali tu srecu da igraju sa njim več protiv njega.
 

DeletedUser

Guest
E dobro vas je, ako se nemozete dogovorit ko ce da osvaja svijet, i vidim svadjate se po citav dan, onda cemo mi ZoHari da osvajimo. Jel moze? :D
 

DeletedUser

Guest
Ajd kad se rasplamslala tema ajmo da i mi štokod napišemo.
Evo objašnjenje naslova teme ove i kako je do nje došlo.
Bilo jednom prije tjedan dva glavno pleme ROYAL, akademije SHAKE, SJEVERNJACI, saveznici NM, NM@, ratovali protiv RBa i PATa, RB i PAT napišu da se brišu, ROYAL se nada mukte kontinentu, rezervira cijeli RB i PAT kako mi je rečeno, uz ovu diplomaciju nudi ZOHARIma diplomaciju, osim nabrojenih plemena ostaje WANTED bez akademije sa 18 igrača.
WANTED reagira, spaja se s NM, od njih traži da izaberu stranu, RB i PAT odluče se borit do kraja i jadne žrtve od ROYALa diplomacija ugrize za guzicu.
Čića miča počela je priča
 
Reaction score
0
Ovakva vrsta sabotaze znaci samo jedno trajni ban. Za sve ucesnike u prljavim igrama ocekujemo Wickeda da se javi ovdje i objasni situaciju. Nekazem da admini nerade svoj posao kako treba, do sada su bili odlicni ali radi zaračeni i posvadjani strana trebalo bi da se javi ako mogu zamoliti za to.....
Jer ako se ovo nesankcionise i sasjece u noznim prstima kasno če biti kada dodje do kukova.

Opet pjevas?
Ko si sad pa ti? I nema potrebe da pises velikim slovima, hvala Bogu svi vidimo dobro. I svi mi dobro znamo ko je Kriger :)

Razocaran sam

Ja cu te restartovati.

Dobar vic
 

DeletedUser

Guest
Ja mislim da ce Krampo da nobla citav hr10 i da sam ostavri 100% dominacije
 

DeletedUser

Guest
Ajd kad se rasplamslala tema ajmo da i mi štokod napišemo.
Evo objašnjenje naslova teme ove i kako je do nje došlo.
Bilo jednom prije tjedan dva glavno pleme ROYAL, akademije SHAKE, SJEVERNJACI, saveznici NM, NM@, ratovali protiv RBa i PATa, RB i PAT napišu da se brišu, ROYAL se nada mukte kontinentu, rezervira cijeli RB i PAT kako mi je rečeno, uz ovu diplomaciju nudi ZOHARIma diplomaciju, osim nabrojenih plemena ostaje WANTED bez akademije sa 18 igrača.
WANTED reagira, spaja se s NM, od njih traži da izaberu stranu, RB i PAT odluče se borit do kraja i jadne žrtve od ROYALa diplomacija ugrize za guzicu.
Čića miča počela je priča

E sad ja nastavljam i tako dok zrtva NM gubi sela od Royala i nada se da če im novi saveznik pomoci RB se oporavlja i sprema za akciju.
Wanted gura prema Royalu tako sto uzima sela od NM plemena a ne od Royala. Čudan trio jednog gule i saveznici i neprijatelji u čitavoj ovoj priči RB-eu je jedino dobro tako su prolongirali svoj opstanak.

Ali nije to ni lose dok vodstvo NM-a obecava bolje sutra svojim suplemenicima isti ti suplemenici sela gube od saveznika za bolje sutra.
Zato smo mi Royal banda koja vara i pravi spletke tu da srusimo to bolje sutra ali za vodstvo NM-a i njihov plan kako doci do mocnog plemena Wanted i uci u to pleme.

Ajmo sledeci nek nastavi...............
 

DeletedUser

Guest
Ajd kad se rasplamslala tema ajmo da i mi štokod napišemo.
Evo objašnjenje naslova teme ove i kako je do nje došlo.
Bilo jednom prije tjedan dva glavno pleme ROYAL, akademije SHAKE, SJEVERNJACI, saveznici NM, NM@, ratovali protiv RBa i PATa, RB i PAT napišu da se brišu, ROYAL se nada mukte kontinentu, rezervira cijeli RB i PAT kako mi je rečeno, uz ovu diplomaciju nudi ZOHARIma diplomaciju, osim nabrojenih plemena ostaje WANTED bez akademije sa 18 igrača.
WANTED reagira, spaja se s NM, od njih traži da izaberu stranu, RB i PAT odluče se borit do kraja i jadne žrtve od ROYALa diplomacija ugrize za guzicu.
Čića miča počela je priča

NM i NM@ nikad nisu ratovali protiv RB i PAT.. Kao sto su ta dva plemena rezervisali citav CROW i ALKOSE svojevremeno i mi smo RB i PAT. Poslije svega nabrojanog, mozda i zbog toga Royal je napokon dosao u top 1, ponekad je dobro imati sta noblati na vise strana. A koliko ko koga grize trenutna situacija vidi se po pokusajima upada na nase naloge i noblanju lakih sela.

Samo me zanima kako ce se Wanted, NM i NM@ spojiti kad vec imaju preko 60+ clanova.. kuda ce ostalih vise od pola tih ljudi mozda na restart ?
 
Last edited by a moderator:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
E sad ja nastavljam i tako dok zrtva NM gubi sela od Royala i nada se da če im novi saveznik pomoci RB se oporavlja i sprema za akciju.
Wanted gura prema Royalu tako sto uzima sela od NM plemena a ne od Royala. Čudan trio jednog gule i saveznici i neprijatelji u čitavoj ovoj priči RB-eu je jedino dobro tako su prolongirali svoj opstanak.

Ali nije to ni lose dok vodstvo NM-a obecava bolje sutra svojim suplemenicima isti ti suplemenici sela gube od saveznika za bolje sutra.
Zato smo mi Royal banda koja vara i pravi spletke tu da srusimo to bolje sutra ali za vodstvo NM-a i njihov plan kako doci do mocnog plemena Wanted i uci u to pleme.

Ajmo sledeci nek nastavi...............

I na kraju svega toga, ko ? Pa Trawka :kokice:


btw. Idi, odjavi se i pazi da ti koji kolega ne upropasti pleme -.- :eek:k:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
NM i NM@ nikad nisu ratovali protiv RB i PAT.. Kao sto su ta dva plemena rezervisali citav CROW i ALKOSE svojevremeno i mi smo RB i PAT. Poslije svega nabrojanog, mozda i zbog toga Royal je napokon dosao u top 1, ponekad je dobro imati sta noblati na vise strana.


Nisu nikad ni protiv vas, do u skorije vrijeme. -.-
 

DeletedUser

Guest
NM i NM@ nikad nisu ratovali protiv RB i PAT.. Kao sto su ta dva plemena rezervisali citav CROW i ALKOSE svojevremeno i mi smo RB i PAT. Poslije svega nabrojanog, mozda i zbog toga Royal je napokon dosao u top 1, ponekad je dobro imati sta noblati na vise strana.

Pa da diplomacija zna ugušit dobre igrače.
Kao odgovor tebi na tvoje upiranje jedno pitanje- bili pleme koje vam unaprijed javi kad će vas obojat u crveno a u mogućnosti je iznenadit i pokupit puno više sela nego taj mali račun ima nekoliko dana kasnije zajebavalo se s hakiranjem jednog bezveznog računa?
 
Status
Not open for further replies.
Top