-RB-, =RB= vs DKL, DKL-DL , DKL II

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
gdje ide ovaj hr server,jedna akcija dovoljna za srušit pleme koje je uzelo kontinent
nažalost to je realnost,igrači se jednostavno ne znaju branit,na svijetovima di ima baklje još nekako i uspiju,na količinu,na multije bla bla
ali kad treba nešto odradit kako treba onda je raspad sistema,naprave stack koliko toliko,najčešće bude probijen-što je 10x gore nego da su samo pustili selo i onda odustaju jer su se oni nadali uzet svijet bez da se moraju branit
nadalje dl ili dkl kako kažete ne mijenja ime i stalno iznova dolazi na svijetove-što je to nešto s čim se treba ponosit?
kao što stari albert kaže: "ludost je raditi istu stvar iznova više puta i očekivati drugačije rezultate"
manje bahatosti na forumu i u igri,shvatit koji su vam limiti i tako se ponašat
da ste ovdje napisali npr. "rb je puno spremniji od nas,aktivniji,više vojske,više sela više dual acceva,borit ćemo se koliko uspijemo" ma sve 5,poštujem takav stav i takvog protivnika
ali nako prve akcije da vođa plemena piše da pleme više ne pruža otpor,pa što ste uopće dolazili? osvojit niste došli jer bi to bilo pre smiješno(ne želim nikog uvrijedit,ali jednostavno previše acceva koji nemaju kapacitet za osvajanje svijeta),a očito ni zabavit se jer evo "ne pružate otpor"

Što ljude ubijaš u pojam i ko ti je taj Albert ? :kokice:
 

biby

Member
Reaction score
0
ljudi moji DKL se ne raspada i neće se raspasti..to što je pisano je pisano sve u efektu radi malo pisanja po forumu da ne bude dosadno..istina je da su neki pustili sela kod nas..istina je da su neki pobjegli kad su napadi krenuli što smo i očekivali jer se to događa na svim serverima u svim plemenma..da odjednom netko ima toliko posla da ga neće biti po par dana itd da ne pišem njihove razloge.kao iškolarci..takvim bi zabranio više da igraju plemena .Pružamo otpor što se lagano može provjeriti.. na tri se strane branimo i pokušavamo prenoblavati što se da , ali i to donekle uspijevamo na nekim selima..neka sela nećemo braniti, možda i hoćemo,sve zavisi:),sve je to zavaraj protivnika..tako da ne uzimate sve za gotovo :)
Zna najbolje igrači iz plemena Rb o ćemu pišem ..

Nitko nije rekao da mi idemo uzeti svijet..nama je plan bio uzeti kontinent što smo i uzeli..ostalo je sve u diplomaciji za ostatak svijeta..imali smo nap sa matematićarima i zabili su nam nož u leđa jer kad su krenuli napadi na nas od plemena Rb oni su krenuli pod napom na nas..iskoristili priliku da napadnu dio gdje nismo branili naselja jer smo sve dali na granicu..onda se pojavi pleme koje se sastavilo od više plemena pa su krenuli s ajuga po nama ali to je sitnica..da ne kažem nick igrača koji vodi to plemen Pivcebre koji je dok je bio kod nas dogovarao izdaju i pokušavao neke igrače okrenuti protiv nas zbog igrače fate..i onda se fali sa porukama kako je dogovoreno da se zajedno lupa po nama radi osvete meni jer sam ga izbacio radi izdaje.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
pošto dva dana neta nisam imao,sad bi morao kao odgovoriti na neke tvrdnje nekih igraća-ali nema smisla više se prepucavati
ona tzv- koalicija,i navod da neznam igrat jer nisam prihvatio-po meni smisla nema jer to ubija igru u svakom slučaju

dkl-nestaje,,,negdje je napisano..pa i da nestane dkl će postojati

dok vi drugi mjenjate imena sa server-dkl je bio i ostao dkl, uz iznimku dodanog k na prošlom serveru

piše i da ne pružamo otpor-pa da,ne pružamo više jer sve što vidim tu jest čista urota upravo protiv dkl

pa izvolite-slobodno uzimajte što vam drago

kalllas-sela su mi skoro prazna pa-neznam što ne uzimaš...

svima puno sriće na serveru-i lip pozdrav

P.S. za onog lepog anđela- gluplji si od sviju u dkl

Ma najgore je kada nema neta :/


A jos kada dobijes unapredjenje na poslu neces moci nikako igrati haha :p
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
a znate vi da se ja volim saliti :D :ludilo:
neprovociram ja nikoga. samo je malo dosadno hahaha :p

kako vam može bit dosadno :D ima vas 100 u plemenu.. možete spamat dok u nesvijest padnete :festa:

Imate Iveka, imate trawku franca bektu itd :D bar oni su garancija da postoji spam :andjeo:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
ljudi moji DKL se ne raspada i neće se raspasti..to što je pisano je pisano sve u efektu radi malo pisanja po forumu da ne bude dosadno..istina je da su neki pustili sela kod nas..istina je da su neki pobjegli kad su napadi krenuli što smo i očekivali jer se to događa na svim serverima u svim plemenma..da odjednom netko ima toliko posla da ga neće biti po par dana itd da ne pišem njihove razloge.kao iškolarci..takvim bi zabranio više da igraju plemena .Pružamo otpor što se lagano može provjeriti.. na tri se strane branimo i pokušavamo prenoblavati što se da , ali i to donekle uspijevamo na nekim selima..neka sela nećemo braniti, možda i hoćemo,sve zavisi:),sve je to zavaraj protivnika..tako da ne uzimate sve za gotovo :)
Zna najbolje igrači iz plemena Rb o ćemu pišem ..

Nitko nije rekao da mi idemo uzeti svijet..nama je plan bio uzeti kontinent što smo i uzeli..ostalo je sve u diplomaciji za ostatak svijeta..imali smo nap sa matematićarima i zabili su nam nož u leđa jer kad su krenuli napadi na nas od plemena Rb oni su krenuli pod napom na nas..iskoristili priliku da napadnu dio gdje nismo branili naselja jer smo sve dali na granicu..onda se pojavi pleme koje se sastavilo od više plemena pa su krenuli s ajuga po nama ali to je sitnica..da ne kažem nick igrača koji vodi to plemen Pivcebre koji je dok je bio kod nas dogovarao izdaju i pokušavao neke igrače okrenuti protiv nas zbog igrače fate..i onda se fali sa porukama kako je dogovoreno da se zajedno lupa po nama radi osvete meni jer sam ga izbacio radi izdaje.
Biby,nemam nista protiv DKL al zelim ti da istruhnes ovdje na plemeniima hahah,dkl je dobro pleme,ali za tebe mogu reci da si izdajica da vecu nisam na plemenima vidio,znamo pojedinci sta si uradila meni na 19,i ddrago mi je sto su vas matematicari zafrkali,da sam se ja pitao ne bi nikad ni bilo napa s vama
 

biby

Member
Reaction score
0
Biby,nemam nista protiv DKL al zelim ti da istruhnes ovdje na plemeniima hahah,dkl je dobro pleme,ali za tebe mogu reci da si izdajica da vecu nisam na plemenima vidio,znamo pojedinci sta si uradila meni na 19,i ddrago mi je sto su vas matematicari zafrkali,da sam se ja pitao ne bi nikad ni bilo napa s vama

s19 je nešto drugo , biby je tamo bila kod vas u plemenu i svašta doživila i napade od svojih igrača u pokušaju otimanja naselja jer se nekome to sviđalo do raznih igrica..biby je tamo mala ribica bila što ste vi radili i dogovarali.
ako nisi do sada shvatio a vjerojatno opet nećeš i dalje shvačati..biby je samo famozni račun koji je kod vas u plemenu bio..više od pola plemena je znalo tko igra taj račun i za koga:)..Zašto su šutjeli oni znaju sami...vjerojatno jer su igrali isto ako i biby za drugo pleme
Jer su sa biby igrali na drugim serverima..toliko o s19
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Biby,nemam nista protiv DKL al zelim ti da istruhnes ovdje na plemeniima hahah,dkl je dobro pleme,ali za tebe mogu reci da si izdajica da vecu nisam na plemenima vidio,znamo pojedinci sta si uradila meni na 19,i ddrago mi je sto su vas matematicari zafrkali,da sam se ja pitao ne bi nikad ni bilo napa s vama

ko sad ima vise porazenih? :D hahaha
 
Status
Not open for further replies.
Top