Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ako se ne varam, mislim da je bilo 70% dominacije plemena ali to se odnosilo da se mora posjedovati 70% ŽIVIH sela...

za ostale svijetove, stvarno nebi znao pošto hr3 nema crkve pa su možda uvjeti bili stroži... nagađam
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Ne shvaćam nikoga od vas. Vi koji tvrdite da je BarbaR mass recruit pleme. E da je zavrsilo bi kao ROMA ili BLACK. A to se očito nije dogodilo kada je situacija ovakva. I BarbaR postoji od pocetka svijeta. I nije regrutiralo nikoga van svojih poznanika ili preporuka od drugih igraca. Nisu isli po redu i govorili ovaj je dobar zovi u pleme ili tako nesto. Spojili se sa angelsima i H/H I to je bio dobar potez. I nije bilo puno clanova u glavnom plemenu. Svega tridesetak ne vise. A akademija je drugo. I sada su vecina igraca presli u glavno pleme radi bolje organizacije i toga svega. I nema te stvari koja je napravljena a da si igraci nisu pomagali ili svi skupa da su sudjelovali u akcijama. Nitko nije isao u solo prodore i gruvao svoje njukove na neke kornjace. Jer toga kod nas nema. Svi si pomazu i svi sudjeluju u akcijama i svatko bi dao i zadnje koplje za onoga drugoga. I mislim da je to kljuc toga sto je ovaj svijet gotov a ne neki mass recruit sto pricate. I ako smo regrutirali sve dobre igrace zasto vi niste svoje ucili igrati a ne pustati da napadaju sa 4000 koplja i plemice. Ili da salju plemice bez zastite i da rade mjesana sela? Odgovorit cu vam. Zato sto nemate volje ni cvrstu ruku da vodite ovako jako i dobro pleme do pobjede. SKIDAM KAPU MOMCIMA TJ MOJIM SUIGRACIMA IZ PLEMENA BARBAR JER OVAKVU ORGANIZACIJU NIGDJE NISAM VIDIO I OVOLIKO TRUDA I VOLJE UNESENE U JEDNU BROWSER IGRU. I jos nesto. Koliko su vodje noci probdjele da bi akcije napravili to nema nigdje. I ZATO RECITE STA HOCETE ALI JA ZNAM KAKO STVARI STOJE I NA MENI JE DA IH POCASTIM PIVOM I DA SE SKUPA VESELIMO KRAJU I ZAVRSETKU OVOGA SERVERA. :pivo:

Kao prvo, ja sv3 igram od 11 mjeseca i nebi ulazio u polemike o taktici i kvaliteti igrača jer o tome premalo znam.
Čestitke na uspjehu!!!

Ali ne stoji tvrdnja da ste sve radili timski, to tvrdim iz osobnog iskustva.
Moja grupa (FCSB na NW) je (a nismo neki iskusni igrači) držala kontinent bez ikakvog problema i samo su 2-3 vaša akademika imala jača sela, jer smo mi startali od početka a oni već imali po 10ak sela . I dok smo mi selo po selo osvajali ratovanjem oni su svoja pumpali s drugog kontinenta. To im i ne prigovaram, jer bi i ja to na njihovom mistu.

Nego da se vratim na vaš "timski rad". I prije objave rata(dozvoljeno) je vaš igrać Igor krenuo da nas osvoji, na kraju je i uspio i svaka čast za to. Ali koliko je miliona vojske izgubio (samo od mene oko pola miliona) a o sasječenim plemićima da i ne pričam (najmanje 50 na 10ak sela jer sva nismo ni branili) a samo jednom mu je pomogao vaš igrač da može napasti 3 moja sela odjednom.
Toliko o slozi i timskom radu (na tom djelu bojišnice) , a nas par nobova smo se uspješno branili više od mjesec dana, jer neznamo pa smo surađivali. I časno izgubili od nadmočnijeg(nikako i boljeg Igora, i još ponekog) jer nismo stigli niti 1 selo razviti do kraja.

Pobjeđeni smo i ponovo čestitam! Ali timski rad ja vidio nisam.:zid:

Ali ja sm samo jedan nob, i koga briga za moje mišljenje:pivo:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Druze hvala na cestitkama.

Sto se tice igora, to je bila njegova solo akcija ili vise akcija pojedinaca jer jednostavno nemogu praviti akciju za svakog igraca pojedinacno tako da nesto moraju i sami.
Ali kad smo timski krenili na k55 to je bilo prvo na Enidu pa FCSB i oba plemena su pala u roku od 2 nedelje, i razlog za tako dugacak razmak, je jedino jer smo sistematski unistavali pleme po pleme.

U vasu odbranu, osim morala, stajalo je da smo kao pleme tad bili toliko jaki da nas niko vise nije mogao zaustaviti tako da i niste imali neke sanse.
Isto dodao bi da je nekolicina vasih igraca pruzlilo jako dobar otpor i cestitam na tome jer neka plemena su cisto brisala racune kad smo kretali na njih.

I to da si n00b, pa vecina vodeci igraca u barbaru igraju prvi put, ali ucili i imali zelju da nauce.
Licno vise volim imati u plemenu igraca koji nezna a hoce nauciti nego igraca koji zna sve a nece da igra i samo se busa u prsa kao neko i nesto..
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
Istina,zato i nisam ulazio u to ko je kakvu taktiku imao i stvarao pleme, nije moj problem.

A ratovanje protiv tvog plemena mi je pomoglo da se bolje učim igri, a i kod nas je bilo (kao i svugdje) bježalica čim je zagustilo. Ali su se bar pokazali oni koji vrjede i to će nam puno pomoći na sv4 , jer iako nas je sad previše u plemenu znamo na koga se stvarno može računati.
I vidim po forumu da nas se ne uzima za ozbiljno, ali neka, živi bili pa vidili.
Do sad imamo 3 (istina beznačajna) rata pobjeđena , a PRSD s kojim ratujemo od starta gubi 14:0 u selima (ako nije još koje danas palo :) :lool:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
a prsd
kao prvo igra s1
i 90 posto računa je na situ na s4
igra mozda
5 igraca a onda se vi falite kako ste ih natukli
l00000000l
pa dosad bi ih i moja baba prenoblala sve:lool:

znas nekad je bolje mučet i igrat pa da drugi pričaju o tvojim uspjesima nego se tuć
šakom u prsa i pričat gluposti:zid::zid::zid:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Po toj logici ni mene barbari nikd nebi osvojili da ne igram sv4:lool:
Pa nisam ja kriv što hoće na sto strana, i ne hvališem se već iznosim činjenice koje svak može provjeriti
A ne glumatam po forumu velikog igrača (sam kažem da sam nob) , za razliku od mnogih.
Jer forum redovito čitam i vidim, a samo rjetko se ubacim, kad mi se svidi neki post ili tražim pomoć od iskusnijih.
A neću sad imenovati, bar 2 od tih "velikih igrača" sam resta na sv3

Ako nekog istina boli... a što tu mogu :andjeo:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Barbari su jako dobro pleme i sa razlogom su osvojili svijet, ne znam koje je jos pleme zatvorilo ovako brzo svijet, a tko se ljuti B E E E P!!!
 

DeletedUser

Guest
ma daj cime se hvalite.......mass recruit nije nikakvo umijece tako doslovno bilo ko moze zavrsit svijet......

Rasta na sv2 zavrsi svijet kroz 1 noc.....zna se da smo dobri sa RSW.....spojimo se i svijet zatvoren.......ali pokusavmo rec kako to za nas nema smisla.....neznam kako to niko od vas jos nije shvatio......:zid::zid::zid:
 

DeletedUser

Guest
ma daj cime se hvalite.......mass recruit nije nikakvo umijece tako doslovno bilo ko moze zavrsit svijet......

Rasta na sv2 zavrsi svijet kroz 1 noc.....zna se da smo dobri sa RSW.....spojimo se i svijet zatvoren.......ali pokusavmo rec kako to za nas nema smisla.....neznam kako to niko od vas jos nije shvatio......:zid::zid::zid:

Ja stvarno ne znam šta misliš ? Da pročitaš malo prehodne komentare ? Pogledaj molim te šta je sve pisao TopSecret. Idi na TWStats i Gledaj promjene plemena BarbaR i npr. Plemena BLACK ili FCSB koje je osnovano 11.Novembra.2010 a BarbaR je od samog početka svijeta tu znači 22.July.2010.Zatim pogledaj VUD i da ne nabrajam više.Ipak mislim da je nešto veliko zatvoriti svijet za 8 Mjeseci na bilo koji način.Ovo definitivno nije Mass rec, kad pogledaš druga plemena koje su imale oko 500 Promjena u plemenu a BarbaR dvostruko manje.Uživaj. :boks:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
ma daj cime se hvalite.......mass recruit nije nikakvo umijece tako doslovno bilo ko moze zavrsit svijet......

Rasta na sv2 zavrsi svijet kroz 1 noc.....zna se da smo dobri sa RSW.....spojimo se i svijet zatvoren.......ali pokusavmo rec kako to za nas nema smisla.....neznam kako to niko od vas jos nije shvatio......:zid::zid::zid:

Druze da vi mozete zatvoriti svet vi bi ga zatvorili.
A posto opet nisi odgovorio na moje pitanje
Ako se sa masovnom regrutacijom moze zatvoriti svet kako to BLACK nije uradio jer je primio duplo vise igraca nego mi??
Budi covek i odgovori kad vec tvrdis da smo ga mi tako zatvorili.

nemozes na to odgovoriti jer se vidi da si nam zavidan pa pokusavas na bilo koji nacin da osporis nas uspeh da bi vi bolje izgledali.

Rastu sam smatrao za jako pleme i odlicne igrace ali koliko ste se poceli spustati sve mi vise izgleda da vi niste nista bolji od plemena sto smo mi porazili.

Druze da ti bude lakse, sve je 5 jaki ste kao filip visnjic sa guslama, mada malo slabiji sa sabljom u ruci..
pratim vasu poeziju jer hocu da napisem knjigu "Plemenske junacke pesme", od sad me mozes zvati Vuk Karadzic
 

DeletedUser

Guest
ja vas ne kuzim sta se svadate stalno barbar je pobjedio i gotovo treba im cestitati a ne ovdje napadati da su radili mass recruit da su radili kako onda black na svakom svijetu nestane,svako ima svoju taktiku .Cestitke od mene plemenu barbar
 

DeletedUser

Guest
Druze da vi mozete zatvoriti svet vi bi ga zatvorili.
ovo mi liči na hvaljenje samog sebe i na izbjegavanje komentiranja vašeg načina na koji ste zatvorili-a to je ono što smo mi komentirali,a samo zatvaranje ko zatvaranje smo pohvalili
A posto opet nisi odgovorio na moje pitanje
Ako se sa masovnom regrutacijom moze zatvoriti svet kako to BLACK nije uradio jer je primio duplo vise igraca nego mi??
Budi covek i odgovori kad vec tvrdis da smo ga mi tako zatvorili.
evo ti odgovor:
Cibalae Joined 04th October 2010 - 04:18 45,804-od svih blackovih promjena ovo je najveći "promet" bodova,a vi ste redom primali najjače igrače i sad se tu uzdižete,a igrače koje ste primili uopće ne spominjete,na kraju ispada da su oni ti koji su donjeli najviše sela u vaše pleme,a ne original barbari svojim noblanjima
usput tvoja usporedba barbara sa blackom ti nikako nebi trebala ić na ponos,ali očigledno u nedostatku argumenata potežeš i za onima od kojih vam nije potriba [/QUOTE]

nemozes na to odgovoriti jer se vidi da si nam zavidan pa pokusavas na bilo koji nacin da osporis nas uspeh da bi vi bolje izgledali.
-zatvaranje ko zatvaranje je ponavljam po stoti put uspjeh,ali način na koji ste to napravili meni osobno nije impresivan i uopće ne želim da moje pleme dolazi u istu rečenicu sa takvom igrom-a vaš odnosno naš OD to nedvosmisleno pokazuje

Rastu sam smatrao za jako pleme i odlicne igrace ali koliko ste se poceli spustati sve mi vise izgleda da vi niste nista bolji od plemena sto smo mi porazili.
-na ovo neću ni odgovarati jer već vidim jedan od tvojih budućih postova gdje pišeš kako je ovo samo obična provokacija da se forum razbudi

Druze da ti bude lakse, sve je 5 jaki ste kao filip visnjic sa guslama, mada malo slabiji sa sabljom u ruci..
pratim vasu poeziju jer hocu da napisem knjigu "Plemenske junacke pesme", od sad me mozes zvati Vuk Karadzic
a što da odgovorim na ovo??? -probat ću sa kontra pitanjem kao što si ga ti postavio(i dobio odgovor)

kako objašnjavaš vaš OD i OD vaših protivnika na sv3-naravno ja neću pisati da nemaš odgovor jer je odgovor sasvim jasan,ali volio bi da ga ti napišeš
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Prvotno napisano od TopSecret Vidi poruku
A posto opet nisi odgovorio na moje pitanje
Ako se sa masovnom regrutacijom moze zatvoriti svet kako to BLACK nije uradio jer je primio duplo vise igraca nego mi??
Budi covek i odgovori kad vec tvrdis da smo ga mi tako zatvorili.

evo ti odgovor:
Cibalae Joined 04th October 2010 - 04:18 45,804-od svih blackovih promjena ovo je najveći "promet" bodova,a vi ste redom primali najjače igrače i sad se tu uzdižete,a igrače koje ste primili uopće ne spominjete,na kraju ispada da su oni ti koji su donjeli najviše sela u vaše pleme,a ne original barbari svojim noblanjima
usput tvoja usporedba barbara sa blackom ti nikako nebi trebala ić na ponos,ali očigledno u nedostatku argumenata potežeš i za onima od kojih vam nije potriba

Znaci sad vise nismo MASS-Recruitment pleme nego pleme koje prima najbolje igrace - HVALA
jer tvoj odgovor neodgovara kako BLACK nije prvi nego pokazuje razliku izmedju nase i njihove regrutacije


Prvotno napisano od TopSecret Vidi poruku
nemozes na to odgovoriti jer se vidi da si nam zavidan pa pokusavas na bilo koji nacin da osporis nas uspeh da bi vi bolje izgledali.

-zatvaranje ko zatvaranje je ponavljam po stoti put uspjeh,ali način na koji ste to napravili meni osobno nije impresivan i uopće ne želim da moje pleme dolazi u istu rečenicu sa takvom igrom-a vaš odnosno naš OD to nedvosmisleno pokazuje

Druze procitaj moje postove pre ovog i dobices odgovor na ovo pitanje, mada dacu ti detaljan odgovor opet , cim budem imao malo vise vremena, i nadam se ca ce ti biti malo jasnije.

Prvotno napisano od TopSecret Vidi poruku
Rastu sam smatrao za jako pleme i odlicne igrace ali koliko ste se poceli spustati sve mi vise izgleda da vi niste nista bolji od plemena sto smo mi porazili.

-na ovo neću ni odgovarati jer već vidim jedan od tvojih budućih postova gdje pišeš kako je ovo samo obična provokacija da se forum razbudi
znaci citas moje postove, da ovo je malo provokacija cisto da razmenimo misljenja i da bude zanimljivije na forumu.
Nadam se da ne zameras, jer iskreno mislim da ste DOBRA EKIPA.

Prvotno napisano od TopSecret Vidi poruku
Druze da ti bude lakse, sve je 5 jaki ste kao filip visnjic sa guslama, mada malo slabiji sa sabljom u ruci..
pratim vasu poeziju jer hocu da napisem knjigu "Plemenske junacke pesme", od sad me mozes zvati Vuk Karadzic

a što da odgovorim na ovo??? -probat ću sa kontra pitanjem kao što si ga ti postavio(i dobio odgovor)

kako objašnjavaš vaš OD i OD vaših protivnika na sv3-naravno ja neću pisati da nemaš odgovor jer je odgovor sasvim jasan,ali volio bi da ga ti napišeš

Svidjaju mi se vase junacke pesme i mislim da bi bilo dobro napisati knjigu.

OD nasih protivnika govori sam za sebe - UZELI SMO TAJ SVET SA BRZINOM DA NI ADMINI NISU BILI SPREMNI ZA TO.
Igrali smo TOTAL WAR - SAMO OFANZIVNO.
Ko vam je kriv kad se vi volite braniti.
Ko je nas udaraio taj je bio restartovan na brzinu ostalim za primer.
 

marli

Member
Reaction score
0
Prvotno napisano od TopSecret Vidi poruku
A posto opet nisi odgovorio na moje pitanje
Ako se sa masovnom regrutacijom moze zatvoriti svet kako to BLACK nije uradio jer je primio duplo vise igraca nego mi??
Budi covek i odgovori kad vec tvrdis da smo ga mi tako zatvorili.

ja cu ti odgovorit.

mass recruit je meni svako pleme sa 100 članova i akademijom, a pogotovo na hr. serveru. :lool:

pusti jadan black na miru.
i ne pravio se pametan, to je pleme gdje se zna da je mass u startu, i da nisu bas nesto, vi ste samo na slavi imena svog i starih igraca podredno, izregali igrace s dosta sela i napravili prevlast. zna se da ne treba ni pozivat samo dodu :D
cuj, ja ne kazem da ste mogli to napraviti i bolje, tj. sjekirama, ali niste, i sad primite kritiku.
izmeduostlog ovo je tema gdje mozemo komentirati, a ne samo pjevat hvalospjeve pa to i radimo. a vidim da neki od vas svojim daljnjim opravdavanjima samo pojašnjavaju očito.

postujem svako pleme koje sa svijih do 40 članova bez akademija a usudila bi se rec i bez ikakvih saveznika u trenu zatvranja, uspije zatvorit svijet na serveru poput ovog.


p.s. cestitam


hvala, dovidenja
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Evo da sad malo razjasnim regrutaciju BARBARA.
Prvo od starta, - mog dolaska u pleme, gde je doslo do smene u vodstvu (mada su aragorn i United ostali)

Da se pridruzim igri to je zasluzan IRACDALI.
Ovo nije mj racun od samog pocetka, nego sam ga dobio kad je imao 3-4 sela, inace bi mi neki RASTA clanovi poznavali nick, ukljucujuci Mladenke kojeg mislim da jos imam na skypu..

Da rascistimo jedno
BARBAR je pleme osnovano prvi puta na BA3.
osnivaci:
Iracdali
Josipp
Vista
Boris
I ja , i ime Barbar je moj predlog - znaci nemozes mi reci da se kitimo tudjim imenom
mada osim imena nemamo nista zajednicko sa barbarima sa drugih HR svetova, nednostavno vodjeno je na drugi nacin, i vecinom su tu drugi clanovi.

Prvi clanovi BARBAR su clanovi 2 plemena sa BA2 - PAT i JS.

-Pri mom dolasku Barbar je imao jedan savez - sa SRB plemenom, i NAP sa APEX.
Posto SRB savez nisam ja birao nisam hteo ni da se ukine jer uvek nastojim da ispostujem datu REC (od prijasnjeg vodstva) a savez je nesto sto te obavezuje, pa bilo kako to izgledalo.
(znaci samo jedan savez i to jer je vec bio sklopljen)

- Spajanje sa apexom
prosirenje vodstva na 8-10 clanova (svi smo jednaki, samo drugacije poslove smo odradjivali)
60-70ak clanova svako pleme (jer je jos uvek rana faza igre) = ~130 clanova
da bi svima dali jednaku sansu i bili fer prema svim igracima APEX nije raspusten jer to je deo istorije razvoja plemena, i napravljena je akademija da bi se pomoglo tim igracima a ne sad kickali cisto jer ih vi smatrate viskom.
U medjuvremenu akademija se prociscava i ostaju samo aktivni igraci i akademija je vec par meseci na 20ak igraca cisto da se ne ugasi.

- Prelazak par i kad kazem par to je 4-5 igraca iz HV plemena sto smo unistili, kod nas, jer zasto da tih par vuce ostatak za sobom?

-Prelazak SRB plemena sto je brojalo 35 clanova, ali nisu svi presli nego oko 20 (ostalo su bili sitevi).
Njihov prelazak kod nas je iz vise razloga kao sto su neaktivnost, slabo napredovanje, nekoliko clanova tog plemena su bili u Timovima BARBARA jer nisu imali svoje.. i da dodam da je SRB pleme bilo raspusteno sto je najvise uzrokovalo prelazak tih igraca kod nas.

Treba li da dodam, da od kad je vodstvo oformljeno (sa mojim ulaskom i ulaskom Apexa)
Niti jedan NAP ili Savez nismo sklopili, samo smo ispostovali sto je vec bilo napravljeno.
Treba li da pitam stanje RASTE na hr2 istoriju vase diplomatije??

nakon toga
regrutaciju sam vrsio samo ja, i to ne iz razloga sto vi navodite nego sasvim drugacijeg.
Vidim da ste vi zatvorena ekipa i da zavrsite vas svet iza vas ce ostati samo pesmice sto cu ja skupljati za knjigu..
A nama kao iskusnim igracima, drago je kad nadjeo nekog igraca sto prvi put igra i ima zelju da nauci, ako se potrudi i napise dobru aplikaciju, onda obicno dobiju zadatak od mene sto pratim kako ce odraditi, pomognemo im sa selima i ostalim korisnim stvarima.
(raspitaj se malo pa ces da vidis da uslov za ulaz nikad nije bio broj sela nego dobra aplikacija i zelja za timskom igrom)

Iza nas sa sveta 3 nece ostati samo to da smo zatvorili svet - sto je vama ocigledno zapalo za oko..
Nego ce ostati novi narastaj igraca gde smo ulozili svoje slobodno vreme da bi njima napravili ovu igru ugodnijom i zabavnijom.

Na kraju mi smo ovde samo radi druzenja i zato nas nije sramota regrutovati igrace sa manje iskustva i pomoci im.
Cak naprotiv, nama (govorim za celo vodstvo i pleme) je bilo zadovoljstvo i cast pomoci drugima.
 

DeletedUser

Guest
Ovo budem čitao danas kad se probudim xDD To će biti oko......hm........18 sati :DDDDD
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Kao prvo, čestitam svim igračima plemena Barbar i njihove akademije na zatvaranju ovog svijeta.

Kao drugo, digli ste preveliku buku radi ovog zatvaranja, ne kažem da je lako zatvoriti server...svijet ima 4 puna kontinenta i još par koji su ispunjeni tek 1/4, znači otprilike ima 6 kontinenata na čitavom serveru što je smiješno...Sad vi ispadoste bolji od naprimjer ovog plemena samo zato što ste vi uspjeli završiti server koji ima 6 smiješnih kontinenata a oni nisu još završili server koji ima 50 kontinenata? Ne kažem da je lako zatvoriti server od 6 kontinenata, ali ste digli preveliku buku kao da ste pobijedili 15 plemena koja su 15 puta jača od vas i uz to niste izgubili sela.

Kao treće...da imate jak sastav, imate, niko vam nije rekao da ga nemate...ali ste došli do njega na hinjski način, svi koji su valjali ušli su kod vas...naravno, to nije zabranjeno po pravilima ali jednostavno neka plemena neće toliko nisko da padaju i da tako pozivaju i da završe server na takav hinjski način...imali ste veoma mudre vođe (da se razumijemo ovdje ne ubrajam borissa jer dok sam bio u barbaru, njega nije ni na mapi bilo) i igrali ste veoma mudro, zato ste ovako rano i dobili server...
Mnogo bi zanimljivije bilo kad se H/H spojio sa Angelsima, da je tad objavljen rat barbaru i da bude krvavo na serveru...BLACK vs Barbar vs APEX...takva bi bila situacija da ste tad tako odigrali, ali ste odigrali mudro i došli do ovoga gdje ste sad...

Kao četvrto, na hrvatskim serverima nema jake konkurencije (da se razumijemo, nisam došao da sad govorim kao 'ja sam viša klasa od svih igrača sa hr servera i neću igrat ovdje jer su svi za mene početnici'), mnogo je jača konkurencija na .ba serverima, i ako na .ba serveru opstane ova ekipa barbara, i ako dođe do pobjede za 8 mjeseci, ja skidam kapu čitavom barbaru...eto ako se otvori ba7, a mislim da će se otvoriti pred ljeto, dođite tamo...ili čekajte da se ba2 završi gdje smo već davno pomeli i borissa i obliviona i njihov moćni PAT...

I kao peto, borisse nemoj toliko da se hvališ sa barbarom, jer ti uopšte nisi bio tu od početka servera 4, niti je to tvoj acc, niti si ti zaslužan za ovoliko jak Barbar jer kako oblivion reče, sve bitnije se odigralo u ranijoj fazi igre, kad ti borisse nisi bio na hr4...zato borisse poklopi se i pomiri se sa činjenicom da ovo nije tvoj Barbar, nego Barbar nekih ključnih igrača tadašnjeg APEX-a i tadašnjeg Barbara, jer su baš ti ključni igrači odigrali ovoliko pametno da bi došli ovdje gdje su sad...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...ovo postaje smjesno u najmanju ruku, server je zavrsen i tu prici dolazi kraj, svi nabrajaju nekakvu povjest, ovakvu ili onakvu, mi je vjerovatno znamo najbolje...
...sto se tice spajanja, regrutacije najboljih itd....to radi svako pleme na svom serveru i to je pravo tog plemena, samo jedan primjer, raste, cemu vasi komentari, nije li isti Gyorke kojeg vi toliko spominjete i nama nabijate na nos, a on vjerovatno nebi niukad bio u barbarima da nije mene i da nismo iz istog sela, neki dan regrutiran kod vas u pleme i preuzeo je acc. u rastama, toliko o mass regrutaciji najboljih...
...sto se plemena BLACK tice, cemu njihovo spominjanje nije mi jasno, pa to pleme pokusava postat pleme na svakom serveru, ali uvjek ista prica, pleme preraste vlastito vodstvo, dodju do par acc.-a od 10-15 sela i puknu, jednostavno, nitko nezna kako vodit te racune..., a kamo li pleme...
...zasto nitko ne zeli priznat da barbari svojom agresivnoscu i tempom koji su nametnuli jednostavno meli sve pred sobom, brzina noblanja vam sve govori i mislim da je kljuc upravo tu!
 
Status
Not open for further replies.
Top