Search results

  1. SasaBudisa

    Spam

    Oj Boze sta sve procita. Poyy
  2. SasaBudisa

    Zatvaranje svijeta 30

    Aj fala, jos jedan momci svijet iza nas, cestitam, noga sad :P
  3. SasaBudisa

    Spam

    HAHAHAHAHAHAHA motaj kablove
  4. SasaBudisa

    Spam

    Hahahahahahaha, sad ce tebe sledeceg hakLer napasti :( Ps. Inace dobio sam samo pp od lika i mete, cak i ht, reko aj dobro, poyy.
  5. SasaBudisa

    Spam

    Ja sam iskreno rekao :D Al na kraju krajeva kao da je sad vazno :D
  6. SasaBudisa

    Spam

    U sve to oko acca ne ulazim, al spijun nas bio nije uopste tako da tu pricas gluposti. Prije dan smo se culi prvi put i rekao sta i kako i da bi presao i tjt, nema neke puno mudrolije :D
  7. SasaBudisa

    Spam

    Neka igraju kako znaju, daj bolan, opusteno momci :D Niko nije niti glup niti lud, sta se palite, neka upadaju i dalje, do jednom :D I da ovo nije nikakav PDP, i ne vjerujem da svi stari igraci sad samo gledaju koga zajebati, prevariti ( neki od njih da, al svi daleko od toga), ako se varam...
  8. SasaBudisa

    Spam

    Ne dirajte mi Mirsu :P
  9. SasaBudisa

    Pozivnica

    Kazem ja @Marko Antonije da je spijon ovaj :D
  10. SasaBudisa

    Pozivnica

    Prihvatam poziv, ko ce ici sa mnom da deremo vrane. Nisam igrao tu 24ku tako da ne sjecam se kako se zvalo kontra pleme, al mozemo se i mi tako zvati, lets go milii :cool:
  11. SasaBudisa

    Zatvaranje svijeta 29

    Ostalo nam vise barbara nego igraca , zatvaraj brze haha :(
  12. SasaBudisa

    Sanjam tebe spavam s njooom, djavo zna gdje mi duša gdje mi dom, strah me da ti ruke dam, ako...

    Sanjam tebe spavam s njooom, djavo zna gdje mi duša gdje mi dom, strah me da ti ruke dam, ako dam ja te više ne puštaaaaam
  13. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ima li mene gdje, jesam ja radio sta :p
  14. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Uz gaconju do pobjede ! :rolleyes::p
  15. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Kad god hoces, znas da bar to nikad problem bio nije :p
  16. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ja samo znam da svijet evo zavrsi, a ja nuke nisam imao jos uvijek :(
  17. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Necu o svemu mljeti, ne da mi se stvarno a msm i da nema potrebe. Samo ovo za ubicu skocicu odmah znaci jer ja sam rekao, za mene likovi smece, kraj price. I nije tacno Tomo, nemojte svi pricati nesto kad ne znate uopste, covjek je na rr lagano isao, sav off mu u putu, i jos mi pise ako me...
  18. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Ma smijesno, ovo su vec potezi ocaja, brate mili 28 fejkova posaljete na mene morao sam cak 500 500 deffa ostaviti u tom jednom selu, zao mi sad i tog, 800 napada na luku, od kojih vecinu je Marko ignorisao jer tolika je pamet slati fejkove iz sela gdje se zna da se nema offa al hajde, izgleda...
  19. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Sta se desava? Ja otisao napio se :x
  20. SasaBudisa

    Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Slazem se , Marko nemoj tako, vidjao sam i vecih preokreta, nikad nije kraj, i nikoga potcjenjivati nikad :D
Top