Dalton brothers

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Zagarantovano najaci.......
AHHA pa covjece sve je to sala to sam napisao jer server jos nije ni poceo a sto bih se restertovao kad su mi svi ovde pajdasi.....:)
 

Bo0geYmAn

New Member
Reaction score
0
Zagarantovano najaci.......
AHHA pa covjece sve je to sala to sam napisao jer server jos nije ni poceo a sto bih se restertovao kad su mi svi ovde pajdasi.....:)

Start je cim kad pocne rat i n00blanje nista od vas ja cu vas sve pojest sretno :D

Sry Kickyourass necu vise spamat :(
 

DeletedUser

Guest
tu sam, gledam, pratim, slusam.

znate kak ide poslije...
 

DeletedUser

Guest
IME: Dalton brothers
TAG SAVEZA: Dalton

Ekipa iz ZAGOR plemena( ne cijeli zagor,jer se neki ne žele upuštat u 2. svijet dok ne završimo sa hr1) plus neki članovi sa ba servera,ako nam se želite priključit obratite se kickyourass,tražimo iskustvo i idemo u nove pobjede ;)

Ako vas primimo u pleme javit čemo vam vrijeme prijave i stranu


Sta da vam kazem,nego PUNO SRECE! hehehe
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
****** KOJA NEČE DA SLUŠA-ON JE U ZAGOR JA NAPISO SVE I ON SE PRIAJVIO I OSNOVO PLEME NEČE NI BITI SA NAMA U SAVEZU NAŠ JE TAG DALTON-***** KOJI NEZNA SMISLIT SAM IME!:mad:
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
Sve one koji žele Welcome to HELL! Jučer sam stvorio novi pleme ... primiti samo igrači iz kontinenta 44. Pišite mi u igri. Osnivač plemena, sam, u prvom svijetu se bore pod zastavama plemena ZAGOR!
;)

vidi ovo čovjek mi ide krast i igrača molim moderatore da izbrišu ovaj post jer nema vaze sa mojim plemenom
 

Bo0geYmAn

New Member
Reaction score
0
Sve one koji žele Welcome to HELL! Jučer sam stvorio novi pleme ... primiti samo igrači iz kontinenta 44. Pišite mi u igri. Osnivač plemena, sam, u prvom svijetu se bore pod zastavama plemena ZAGOR!
;)

jO Miki ti krades ime Dalton :D
 

DeletedUser

Guest
vidi ovo čovjek mi ide krast i igrača molim moderatore da izbrišu ovaj post jer nema vaze sa mojim plemenom

Kao sto sam ti reko vec, ja radim svoj posao a ti ne pricaj o tome :)

samo nastavi pricat ovdje o svom savezu :)

ajd
 

DeletedUser

Guest
Kickyourass sused si mi a svecenik opet iznad mene :D lepa ekipa sa par igraca sa ba servera :mig:
 
Status
Not open for further replies.
Top