Dalton brothers

Status
Not open for further replies.

experience

Member
Reaction score
0
lol kick ubise te u mozak

ma bezveze ste napali na kickoyurasa momak nije kriv sto su ga clanovi napustili eto ja prvi da potvrdim napustio sam odmah nakon 7 dana zbog ba4 i sta ti ja znam kojekakvih obaveza neda mi se ganjati na 5-6 servera i ova 2 sto igram mi je previse a inace neka vas samo vi mlatite jezikom i hvalite se to dize samopouzdanje

neka kick javim ti se ja jednom kad budem planirao da dodjem sa ekipom na hr pa ces noblati ove iz rasta :D

bar ja znam koliko su njihovi neki clanovi jak

ae momci zivili vi meni pobjedili ste kickoyurasa ali pobjedit ce i on vas nekad ima vremena


:cool:



da:rolleyes:... NOT!.....hahahaha
 

marli

Member
Reaction score
0
lol kick ubise te u mozak

ma bezveze ste napali na kickoyurasa momak nije kriv sto su ga clanovi napustili eto ja prvi da potvrdim napustio sam odmah nakon 7 dana zbog ba4 i sta ti ja znam kojekakvih obaveza neda mi se ganjati na 5-6 servera i ova 2 sto igram mi je previse a inace neka vas samo vi mlatite jezikom i hvalite se to dize samopouzdanje

neka kick javim ti se ja jednom kad budem planirao da dodjem sa ekipom na hr pa ces noblati ove iz rasta

bar ja znam koliko su njihovi neki clanovi jaki

ae momci zivili vi meni pobjedili ste kickoyurasa ali pobjedit ce i on vas nekad ima vremena


:cool:


pa i mi igramo neke druge serevere. net. (a ne raznorazne ba, ruske hrvatske i sl.) pa mozemo rec da jedinicu ni ne igramo, pa vas par nasih pegla, njih 5/6 protiv killa i ostataka i ubijaju. o tome kakvi ste igraci, nemojte nas povlacit za rijec, nas je duplo plus sto samo znamo da nisu svi vrhunski i mi se ne hvalimo toliko kao vi. (na 1) a tu nas je pristojan broj i ne vidim tko to ne moze parirati vama?
a kakav je server se moze zakljuciti po tome kad jedan vodeci zagorov igrac salje nuke al rascjepkan, najprije sjkeire pa malo lake pa onda ovnove i 100 sjkeira.wtf?
ako nije malo zahaltao na necemu ne znam iz kojeg bi razloga to radio?? :D
al ta osoba je je jedna od bolji na hr.1.. lol.. toliko o kvaliteti. i zato mislim da su sve daljnje rasprave ovdje i prepucavanja nepotrebna.
igrajte ako stignete i koliko stignete, i ne cvilite da igrate jos par servera, jer ako ne stizete izbrisite rcun, i dosta. a da tesko prihvacate ovaj debakl, ocito da da.
a ja da odutanem igrat kao sto ste vi tu navodno bi izbrisala acc, a ne radila deff i off, cak i napadala i onda tvrdila-- ma nisam ja to ni igrala. :p
vrlo jednostavno. ili igrajte ili ne.
 

experience

Member
Reaction score
0
no no Marli nemoj bit takva..... Previse si skromna i prvise umanjujes njihovu nesposobnost...

Skromnost nije vrlina.... :D :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
pa vas par nasih pegla, njih 5/6

pegla?? koliko pratim situaciju ...vi se samo branite ...onda o kakvom je peglanju rijec...mozda tu mislis o sjeci trainova ...pa to svaka budala zna

a kakav je server se moze zakljuciti po tome kad jedan vodeci zagorov igrac salje nuke al rascjepkan, najprije sjkeire pa malo lake pa onda ovnove i 100 sjkeira.wtf?
ne znam sta je on s time mislio napraviti ,ali mozda vjerojato nesto kao ja sta radim ...a to je ciscenje nepotrebnih jedinica u selu ili prenamjena ....mislim da to znaju svi u mojoj okolici :)

a ja da odutanem igrat kao sto ste vi tu navodno bi izbrisala acc, a ne radila deff i off, cak i napadala i onda tvrdila-- ma nisam ja to ni igrala.

dok god vidite ime Shakal988 to znaci da ja igram jer nitko drugi nece kaljati moje ime ...jedino si ga mogu sam. A sad kako igram to je moja stvar ...pasivno ili aktivno ...

Svaka vam cast na s2 ...dobro ste krenuli ...ja sam morao nazalost napustiti vas kontinent ...ostavio sam deff u barbarima dok ,nadam se , nije ga Hadokken ocistio :), a sad krecem iznova na sjeveru ...mozda se jednom sretnemo na prvoj crti ... toliko od mene ...
 

experience

Member
Reaction score
0
neznam shakal zasto stalno pises i prepires se kad ovo nista skoro nije upuceno tebi jer sudeci prema tvojim postovima...ti si jedan od rijetkih u zagoru koji stvarno dozivljava ovo kao igru i onako kako treba dozivljavat i znas je igrat...ali ima tu nekih koji uistinu nemaju pojma sta rade i kite se imenom i snagom zagora bez pokrica... :)
 

experience

Member
Reaction score
0
da me opet ne shvatite krivo nije on jedini ima jos u zagoru ljudi koji stvarno znaju napisat lijepi post ili poruku jer se ja redovito dopisujem sa nekima iz zagora sa kojima mi je zanimljivo.... :D
 

DeletedUser

Guest
iskreno :D ...na poslu odradim ono sta moram u sat, dva i onda moram ubit ostatak radnog vremena pa malo spamam ...nakon neta,tportala, fejsa i ostalih stranica svratim i ovdje ... takav je zivot nas umjetnika :D
 

DeletedUser

Guest
pa i mi igramo neke druge serevere. net. (a ne raznorazne ba, ruske hrvatske i sl.) pa mozemo rec da jedinicu ni ne igramo, pa vas par nasih pegla, njih 5/6 protiv killa i ostataka i ubijaju. o tome kakvi ste igraci, nemojte nas povlacit za rijec, nas je duplo plus sto samo znamo da nisu svi vrhunski i mi se ne hvalimo toliko kao vi. (na 1) a tu nas je pristojan broj i ne vidim tko to ne moze parirati vama?
a kakav je server se moze zakljuciti po tome kad jedan vodeci zagorov igrac salje nuke al rascjepkan, najprije sjkeire pa malo lake pa onda ovnove i 100 sjkeira.wtf?
ako nije malo zahaltao na necemu ne znam iz kojeg bi razloga to radio?? :D
al ta osoba je je jedna od bolji na hr.1.. lol.. toliko o kvaliteti. i zato mislim da su sve daljnje rasprave ovdje i prepucavanja nepotrebna.
igrajte ako stignete i koliko stignete, i ne cvilite da igrate jos par servera, jer ako ne stizete izbrisite rcun, i dosta. a da tesko prihvacate ovaj debakl, ocito da da.
a ja da odutanem igrat kao sto ste vi tu navodno bi izbrisala acc, a ne radila deff i off, cak i napadala i onda tvrdila-- ma nisam ja to ni igrala. :p
vrlo jednostavno. ili igrajte ili ne.

lol ja ne igram u zagoru ti si se ocigledno nesto prebrojila ili prebrojao igram trenutno samo ba3 i ba4 ba3 soft-hearted killer i ba4 spectacle i sada poceo igrati w49 a.k.a. soft -finger- gdje god kada god sam igrao jednostavno nisam imao protivnika :)

uopste se ne vadim ni jedne sekunde niti mi je to namjera samo jednostavno ne vidim cemu to hvalisanje toliko sta ste napravili uopste vas ne kontam restartovali ste 3 igraca i napravili ste uspjeh vredan za pomenuti lol

ali ajde neznam samo zasto vas je uvredio moj post pa ste sad nasli da radite neku raspravu na osnovu njega
 

marli

Member
Reaction score
0
ma shakal. s ovim ne igram sam mislila ovo sto neki ljudi pisu da igraju onako, cisto bzv imaju acc a ne igraju ga :D
sto se tice peglanja mislim na ova silna sela sto uzimaju killu. savezniku. mi cak ni ne branimo sebe (kod sebe), i ti to znas ;-)
a to za prenamjenu sela, situacija je bila takva da stvarno ni to nije bilo u pitanju. jer ako ces potrosit cijeli off, pokusat ces to korisno napravit usput. :)

a gosp. softu necu komentirat post. :D ja pisem u zenskom rodu, pa ili sam neki jaci tranža ili ne znam.. imam govornu manu, ili sam jednostavno cura?
a pogotovo ovo: "gdje god kada god sam igrao jednostavno nisam imao protivnika". :D

mi nismo poceli s hvalisanjem. :p

al odgovorit na post cemo uvijek, zasto ne.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Naravno da je forum za nju kao i za sve koji znaju citati i pisati,,,




da vidimo ko je poceo sa hvaljenjem

što sa ovim baš i ne kotam ja sam nekom liku napiso što mi je piso po forumu-nešto vezano za nas pa što,kakvo hvaljenje,ja bar nevidim nikakvo moje hvaljenje

smiješni ste ljudi :crveni:
 

experience

Member
Reaction score
0
pa i tebi je avatar smijesan pa ti ga niko ne komentira......

a inace salu na stranu mislim da cemo jos imat posla sa daltonima ako ih volja za igranjema zadrzi na sv2....mozda je lose sto su restartani ali sada imaju dobre farme......sve ima prednosti i mane... ;)
 

DeletedUser

Guest
a inace salu na stranu mislim da cemo jos imat posla sa daltonima ako ih volja za igranjema zadrzi na sv2....mozda je lose sto su restartani ali sada imaju dobre farme......sve ima prednosti i mane...

hehheh ja sam tek sad dobio volju ....vidim da ste dobra ekipa pa cu se potruditi da vam malo to pokvarim ...cak sam uspio i frenda nagovorit da krene igrat ...Daltoniii :))
 

DeletedUser

Guest
Uf, tamo na vrhu k45 ces nam sigurno pokvariti . Ti krenuo po nagradu za 5 restartanja vidim. Jos dva puta, i imas je;)
 

DeletedUser

Guest
to mi je bio plan od pocetka :D....not :) ....bas me zanimaju kakve su to nagrade ...nisam ni znao da to ima
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
hehheh ja sam tek sad dobio volju ....vidim da ste dobra ekipa pa cu se potruditi da vam malo to pokvarim ...cak sam uspio i frenda nagovorit da krene igrat ...Daltoniii :))

Eto nas plan provociranja je uspio ipak ce ostati dobrih igraca na svijetu koji ce se daleko od nas uspjeti razviti pa onda kasnije i ozbiljan otpor pruziti ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top