Dalton brothers

Status
Not open for further replies.

izo10

Member
Reaction score
0
a dobra ste ekipa na rangu ste 28 tako nesta ok stee
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
joj 28 smo :( kako smo jadni hahahaah

trebali smo biti noobovsko pleme od 98 članova od tega 30 špijuna i noobova koji prvi put igraju ovu igricu i i imat 20 saveza i 15 napova hahaaha

izo što nisi došo bliže malo da se igramo :D
 

DeletedUser

Guest
joj 28 smo :( kako smo jadni hahahaah

trebali smo biti noobovsko pleme od 98 članova od tega 30 špijuna i noobova koji prvi put igraju ovu igricu i i imat 20 saveza i 15 napova hahaaha

izo što nisi došo bliže malo da se igramo :D



svaka čast slazem se
ovo na početku što samo skupljaju clanove tim savezima nevidim blistavu buducnost
nas sad ima 24
rang smo 20 sa odlicnim prosjecnim bodovima i nemislimo ić dalje od 30 clanova
mass savezi jednostavno nemogu uspijeti
 

DeletedUser

Guest
E da pozdravim i ja ekipu

evo citam i nacitah se kojekakvih gluposti ovde o tome kakvo smo mi pleme vidjet ce te ima vremena za sada smo samo dobra druzina koja planira lepo da se zabavi i sto je najbitnije da prenese svoje iskustvo na druge igrace na ovaj ili onaj nacin ;)

:cool:
 

DeletedUser

Guest
E da pozdravim i ja ekipu

evo citam i nacitah se kojekakvih gluposti ovde o tome kakvo smo mi pleme vidjet ce te ima vremena za sada smo samo dobra druzina koja planira lepo da se zabavi i sto je najbitnije da prenese svoje iskustvo na druge igrace na ovaj ili onaj nacin ;)

:cool:

cmokic...lol :D
 

DeletedUser

Guest
e moj susjede ....ne bih igrao ovu igru kad bi se oslanjao na saveznike......nema ume vukova , ja vise preferiram shakale :)
 

DeletedUser

Guest
pa nije vrag da radis deff...cega se plasis.:D

doduse cini mi se da si bas ti ocistija patrykk273;)
 

DeletedUser

Guest
doduse cini mi se da si bas ti ocistija patrykk273

istina , samo to nisam bas planirao :((( oslo pola vojske koja je bila namijenjena tebi
 

DeletedUser

Guest
A sad ce otici i pola sela. Nije restart sramota. Samo kazem. Jos je svijet dosta svjez, bolje prije nego kasnije.
 

DeletedUser

Guest
vec bi to napravio ,ali sam iskoristio restart na samom pocetku i onda me bacilo ovdje ...izmedu dvije vatre pa sam morao cekat 14 dana .........a sad mi se neda :( .........

e moj behemot ......da imam samo s tobom problema ...nema frke ,ali tu je jos jedan igrac "moje vjerni frend sa ba 3" s kojim imam nerjesene poslove
 

DeletedUser

Guest
Eh to je vec problem. Jedno od mogucih rjesenja, ako ti se zaista igra s2, jest da stavis account na delete, ne logiras se 24h, i onda krenes s novim racunom. Mislim da je to sve ok s pravilima, bar je na .net serverima funkcioniralo tako kad sam preuzimao novi racun, bitno je imati 24h izmedju ulogiranja u svoj stari account i u novi
 
Status
Not open for further replies.
Top