Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
Sto se tice Osmana, pomalo me razocarao sto je otisao u Nimfo igrati a imali smo neke dogovore, ja mu bio nasao racune njemu i Indiri posle ispitnog roka, a sad me iznenadio jos bas Dini. Nepredvidiv si druze, svidja mi se sto imas obraz.
Hajd za 31 svijet ako ces igrat da se dogovorimo, nema sad rokova :p
 

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Sto se tice Osmana, pomalo me razocarao sto je otisao u Nimfo igrati a imali smo neke dogovore, ja mu bio nasao racune njemu i Indiri posle ispitnog roka, a sad me iznenadio jos bas Dini. Nepredvidiv si druze, svidja mi se sto imas obraz.
Hajd za 31 svijet ako ces igrat da se dogovorimo, nema sad rokova :p
Standardno od tebe, samo seres i pricas u prazno. Jbg culi smo da okupljas pleme za 31 pa smo se svi kolektivno dogovorili da cemo napustiti hr do ljeta, kad bude mjesalica radila
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Nisi morao objaviti, nisam ti ja tipa ovi ovdje Čika Paja sto posalju uhvate pa pet dana lijepe negdje. ;)

Puna vam usta Paje , ne znam sto vam nabijam tolike komplexe :D ali ae dobices potpis

Objavio jednom jer ste pricali nebuloze pa te ja zakucao izvjestajem

5 dana lijepio ? kada ?

negdje ? gdje ?

ae nemoj da kenjas u prazno opet tetris oprostajni igracu , ja barem zalijepim nesto konkretno dok ti samo znas kme kme po forumu :D

eto te ko Vedad :D:D:D vala bolje da si ispostovao neku od silnih oprostajnih i stvarno otisao , barem obraz da sacuvas
 
Last edited:

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Sto se tice Osmana, pomalo me razocarao sto je otisao u Nimfo igrati a imali smo neke dogovore, ja mu bio nasao racune njemu i Indiri posle ispitnog roka, a sad me iznenadio jos bas Dini. Nepredvidiv si druze, svidja mi se sto imas obraz.
Hajd za 31 svijet ako ces igrat da se dogovorimo, nema sad rokova :p
Osman i nije igrao kako treba jer nije imao vremena zbog skole i nekog posla tako da je tu bio povrmeno samo..
 
Top