Spam

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Pjana pao sam na ovom svijetu jer nisam bio tu kad je trebalo,nisam pacenik ko ti koji je 24/7 u kuci za plemenima,jer nece niko da se druzi s njim hahahahahahahahhhahahahahahah
pljujem RB naravno,opcenito zbog kallasa koji je nas sve molio da ne farmamo njegove multice,da bi jadnik nakom sto smo mi uzeli po 3 sela on napravio akademiju,0 igrac,jos gori vodja :D
i znamo sto sam izbacen,msm pojedini,armata mi se zakacio,iako je njegova krivica bila izbacen sam iz plemena jer sam vam posle cuce bio tata svima,i sta da ja radim sam medju 30 rb ovaca? naravno restart,ali noblao sam vam barem audia,i kajem se sto mjesto njega nisam onog kretena bektu,al' sta je tu je
i da otisao sam u matematicare,i od tamo sam vas rokao,pao sam posle kada su se desila sva ta sranja sa izdajicima i spijunima,tako naravno i osvajate svijetove
Pjana naravno smugno kod RB da bi se mogao hvaliti sa osvojenim svijetom,jer koji s kojim bi se drugacije hvalio?
ah sad ce se hvaliti sa ovim,bit ce kao srusili psihu i amatere hahahahahahahah
pola plemena im preslo,imaju clanova vise nego pobjednicka plemena u zadnjih 6 svijetova
msm sta da pricam o noobovima

sto se tice dio teksta podrzavam cojk je kikan iz RB nepravedno jer je armata ili ti ga kralj atial i koji jos vec nik nema provocirao svak idan i isti on govori oda mu se ne farmaju neki igraci npr NETER koji je digao mu par sela sto naravno adin prtvi nije ispostovo pa je kikan i kadm i je prepusti osvoj grad zanci izmakeo vojsk uda mu ja noblam grad ja sma istog tog netera farmo pa sma opet ja usao u konflikt sa armatom al nisma dobio kik vec je on sankcionisan
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
A svaki svijet igras deff? na hr22 covjek otisao, ostavi ti sit reko nema ga par dana, ti prekino sit i noblao ga nakon treceg dana

I na kraju, kazes svaki svijet izdam pleme, navedi mi jedan svijet na kojem sam ja izdao pleme?

Glupane ograniceni.

haha
na hr 22 nisam igro def bio sam of nisam trosio pb za razliku od tebe komunjare stoke pa nisam imao bolji of od vas trojice pa da mogu prvi cistit vi se krenuli cistit tako da ste pocistili sve sto je se moglo pocistit bez gubitaka a i igro sam hr 21 tako da nisam mogao 22ci posvetit paznju
a kad si zakuco off i unazadio se onda si kuko i trazio da te pleme pogura se resursima i neke si zabrane uvodio farmanja sela koje si ti ocistio
nisam ja glup igrac kao ti da sjebem off na samom startu na nekog defera koji ce mi razvit selo i kojeg cu lagano pokupit em sto ga ocistis on svako malo pali miliciju i sjebe ti laku pa se na kraju krajeva to sve se ne isplati samo ostanes bez sela kojeg bi mogao noblat
sad sa ovim nisam htio reci da ne treba cistit i pustit da se razvijaju nego zna se sta se cisti ofere i one sa malo vojske i neaktivce a takve ja nisam mogao cistit jer ste to uradili vas trojica a ti si nastavio cistit i one sa vise vojske i spusio of i onda ti je bilo krivo sto ja onaj sa 0 porazeni uzimam pljackasa dana dok ti ocekujes da te netko pusa sa resursima
a ja te igrace sto si ti ocistio nisam ni farmao jer nisam mogao pratit tko je ociscen samo sam na barbare slao jer sam na hr 21 bio na fronti i moram sam tamo posvetit paznju

a kazao sam to da svaki svijet izdas jer si ti rekao da ja svaki svijet imam 5 sela a 0 porazeni
a to je bilo samo na 22ci
a prica se da si izdao pleme na hr 19 i onda na hr 20 a mene to ne zanima niti te prozivam zbog toga stoga decko okani se mene i moji porazeni protivnika sa hr 22

O ovome smo vec raspravljali na skajpu ne znam zasto i dalje otvaras tu temu i smaras ostale na ovom forumu koji zaboli neka stvar za ovo
necu se ja spustat na tvoju granu pa da te vrijeđam nisi mi nista krivo napravio stoga molio bi te da me se okanes

lp.
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Citat Orginalni komentar od KingDarius Pregledati komentar
samo mi odgovori na pitanje zasto i dalje pozivate nase igrace kod vas
i zasto zelite zatvorit svijet regutacijom crveni
Uopce nije stvar u Crncima, stvar je u vašim igračima. Ako vole svoje pleme zašto bi prešli kod nekog drugog? Nemoj se ljutiti, ali stvar je u igračima. Svako ima svoju cijenu, ali ako voliš nešto nećeš to pustiti ni za šta.


stavi mi ovde koga ja to prvi zovem u nase pleme,znaci da ja licno pokusavam da vrbujem jednog od vas........a vjeruj mi ne prodze skoro dan da neko od vas ne kontaktira mene i zali se na vecinom nacin vodzenja vaseg plemena tj iskoristavanje manjih igraca i zele da predzu kod nas...znaci vjerovo ili ne problem nije u nama
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Pjana pao sam na ovom svijetu jer nisam bio tu kad je trebalo,nisam pacenik ko ti koji je 24/7 u kuci za plemenima,jer nece niko da se druzi s njim hahahahahahahahhhahahahahahah
pljujem RB naravno,opcenito zbog kallasa koji je nas sve molio da ne farmamo njegove multice,da bi jadnik nakom sto smo mi uzeli po 3 sela on napravio akademiju,0 igrac,jos gori vodja :D
i znamo sto sam izbacen,msm pojedini,armata mi se zakacio,iako je njegova krivica bila izbacen sam iz plemena jer sam vam posle cuce bio tata svima,i sta da ja radim sam medju 30 rb ovaca? naravno restart,ali noblao sam vam barem audia,i kajem se sto mjesto njega nisam onog kretena bektu,al' sta je tu je
i da otisao sam u matematicare,i od tamo sam vas rokao,pao sam posle kada su se desila sva ta sranja sa izdajicima i spijunima,tako naravno i osvajate svijetove
Pjana naravno smugno kod RB da bi se mogao hvaliti sa osvojenim svijetom,jer koji s kojim bi se drugacije hvalio?
ah sad ce se hvaliti sa ovim,bit ce kao srusili psihu i amatere hahahahahahahah
pola plemena im preslo,imaju clanova vise nego pobjednicka plemena u zadnjih 6 svijetova
msm sta da pricam o noobovima


hehhehee pa gdje si tata nismo te prepoznali )))

ti si stvarno nisi dobar,kao prvo kako mozes rec da je kallas los vodza? po cemu si ti to zakljucio i kako eto to da na svakom tom svjetu tebe koji si tata salje na rr?!

:boks:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pjana pao sam na ovom svijetu jer nisam bio tu kad je trebalo,nisam pacenik ko ti koji je 24/7 u kuci za plemenima,jer nece niko da se druzi s njim hahahahahahahahhhahahahahahah
pljujem RB naravno,opcenito zbog kallasa koji je nas sve molio da ne farmamo njegove multice,da bi jadnik nakom sto smo mi uzeli po 3 sela on napravio akademiju,0 igrac,jos gori vodja :D
i znamo sto sam izbacen,msm pojedini,armata mi se zakacio,iako je njegova krivica bila izbacen sam iz plemena jer sam vam posle cuce bio tata svima,i sta da ja radim sam medju 30 rb ovaca? naravno restart,ali noblao sam vam barem audia,i kajem se sto mjesto njega nisam onog kretena bektu,al' sta je tu je
i da otisao sam u matematicare,i od tamo sam vas rokao,pao sam posle kada su se desila sva ta sranja sa izdajicima i spijunima,tako naravno i osvajate svijetove
Pjana naravno smugno kod RB da bi se mogao hvaliti sa osvojenim svijetom,jer koji s kojim bi se drugacije hvalio?
ah sad ce se hvaliti sa ovim,bit ce kao srusili psihu i amatere hahahahahahahah
pola plemena im preslo,imaju clanova vise nego pobjednicka plemena u zadnjih 6 svijetova
msm sta da pricam o noobovima

1. Imate više članova nego mi
2. To oko toga da li sam tu 24h, ne nisam, nego ti nisi ni 5h tu, pa je pjana za tebe preaktivan. Ne hoda se i ne izlazi se samo po danu (kad sam te sjekao samo po danu) mi 420 više volimo noć, jer smo kao nindže, i odemo kod nindže u kal postat dobri :D

Ne traži jebene razloge svega ti bola, reci pao sam, svaka čast, ili nemoj čestitat, puca mi stvar, ali kad si pao, nemaš razloga tražiš neke razloge, ponesi poraz kao čovjek i gotovo.

puno poljubaca u luksemburg, mjau
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
đeste šinteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nemojte benji ništa davat, ne podnosi on ništa osim vode mjau

njobe možda dođem keni malo profurat, nismo dugo, pa te zovnem, da te vidim kakav si
 
Top